Sayfa 4/6 İlkİlk ... 23456 SonSon
56 sonuçtan 31 ile 40 arası

Men bir qizi deli kimi sevdim!!!

Azeri.net Sevdalısı
    Yer
    Yerixo
    Seven gerçekten seviliyorsa... bekler... dayanır... sabreder... mücadele eder... hazırlanır ve günü gelince de gider alır... ama değerse ve seviliyorsa...

peki sevilmiyorsa... karşılıksızsa... bir ölünün dirilme şansı kadar şans var! En iyisi anılar mezarlığına gömmek! Gömülmezse, her şey çok çirkinleşir!
    Şükr Allaha ki pişiklerin qənətləri yox... Olsa idi, göydə göyərçin qalmazdı... Allah kimə qənət verəcəyini bilir!

Senior Member
    Yer
    türkiye/trabzon

Re: Men bir qizi deli kimi sevdim!!!

menn fidashkamı cox seviremmm...
    EİTHER YOU APOLOGİSE OR I WİLL NEVER SPEAK TO YOU AGAİN....!!!!!!

Moderator

Alıntı sladkaya Nickli Üyeden Alıntı
    sekerim

Senior Member

Re:

Alıntı yeshu Nickli Üyeden Alıntı
    Seven gerçekten seviliyorsa... bekler... dayanır... sabreder... mücadele eder... hazırlanır ve günü gelince de gider alır... ama değerse ve seviliyorsa...

peki sevilmiyorsa... karşılıksızsa... bir ölünün dirilme şansı kadar şans var! En iyisi anılar mezarlığına gömmek! Gömülmezse, her şey çok çirkinleşir!
    Eyer karsiliksizsa ashk kalbine guzel bir bahce yaparsin, onu orda yasatirsin,mezarlikda gommene gerek yok,eyer gercekden seviyorsan bu ashki kalbinde seversin,yuceltirsin,ama disariya cikmasina izin vermessin

Azeri.net Sevdalısı

bir seyin ki olmayacaqini bilirsense onu heqiqetende unutmaq lazimdi , men de omrumun sonuna qeder gozleyerdim eger bilseydim ki o donecek , bildim ki donmeyecek ve ondan sonra artiq gozlemirem inanin ki onun yerini hec kese vermirem qelbim bos bom bos amma is ondadir ki artiq o da yox oldu ve getdi

Moderlər Deli_UREK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Latvia Riga

Alıntı Xeyallarim Nickli Üyeden Alıntı
    bir seyin ki olmayacaqini bilirsense onu heqiqetende unutmaq lazimdi , men de omrumun sonuna qeder gozleyerdim eger bilseydim ki o donecek , bildim ki donmeyecek ve ondan sonra artiq gozlemirem inanin ki onun yerini hec kese vermirem qelbim bos bom bos amma is ondadir ki artiq o da yox oldu ve getdi
    Niye onun yerine birini tapmamisiz ?

Azeri.net Sevdalısı

Alıntı Deli_UREK Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı Xeyallarim Nickli Üyeden Alıntı
    Niye onun yerine birini tapmamisiz ?
    Yox Tapmamisam

Senior Member
    Yer
    türkiye/trabzon

Alıntı fidan494 Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı sladkaya Nickli Üyeden Alıntı
    sekerim
    EİTHER YOU APOLOGİSE OR I WİLL NEVER SPEAK TO YOU AGAİN....!!!!!!

Senior Member

=)))
    Məndə bir oglanı dəli kimi seviyəm...Ama oda məni sevir mənsiz 1 saat belə qala bilmir deyir səsimi eşitməsə ürəyim patdiyar,ama sevirəm dimiyib mənə bunu bildirmir,diyib sənə vaxtı gələndə diyəcəm..xmmmm....görəsən nə vaxt olacax....

Azeri.net Sevdalısı

Alıntı QuickHappy Nickli Üyeden Alıntı
    =)))
    Məndə bir oglanı dəli kimi seviyəm...Ama oda məni sevir mənsiz 1 saat belə qala bilmir deyir səsimi eşitməsə ürəyim patdiyar,ama sevirəm dimiyib mənə bunu bildirmir,diyib sənə vaxtı gələndə diyəcəm..xmmmm....görəsən nə vaxt olacax....
    gozleme cunki o bunu hec vaxt etiraf etmeyecek ,ureyivi cekecek amma hec vaxt demeyecek

Sayfa 4/6 İlkİlk ... 23456 SonSon

Yer imleri