Sayfa 2/2 İlkİlk 12
12 sonuçtan 11 ile 12 arası

Ne edim?

Senior Member

Re: Ne edim?

bu mövzuya son şerh yazan xanım sizin sözüzden ele çıxırki mende bu mövzunu yazanı ele salb yazmışamki 1-2 defe ne bilim ne. Amma diqqetle oxusaz görersizki men heçde mövzunu yazan xanımı ele salmamışam eksine menim üçün maraqlı olduğu üçün yazmışamki nece olubki 1-2 defe görüb hemde xanım yazısında yazıbki uzaqdan uzaqa gödüyü şexsi delicesine sevib telefonla danışıblar sevibler ne bilim ne bu meseleni aydınlatsa demişem yazımdada bunu yazmışam eyer siz mövzunu yazanı tehqir etdiyimi düşünürsüzse bu sizin subyektiv fikrinizdi. Birde xanım hamı sizin kimi romantik deyil realistse bu insanları tehqir edib acılamaq üçün kimseye ixtiyar vermir. Her kes özüne cavabdehdir ve her bir normal insana Allah ağıl vermişki o ağıldanda düzgün istifade etmey insana qalmış.Sonda yazacamki artıq bu mövzunu heqiqetende hansısa real hadise başına gelen biri terefinden yazıldığına artıq şübhe etdim sizin yazınızdan sonra. Fikrimce bu mövzunu kim yazıbsa o niyyetle yazıbki bu mövzuda nese forumda diskusya yaratsın deyimki müellif öz niyyetine azda olsa çatıb.
    Asıl azmaz, bal kokmaz, kokarsa yağ kokar, onun da aslı ayrandır

Member

Re: Ne edim?

her şey qurma yalanla dolu

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Yer imleri