Sayfa 1/2 12 SonSon
11 sonuçtan 1 ile 10 arası

novruz bayramınız mübarek:)

Guest

novruz bayramınız mübarek:)

EZİZ DOSTLAR VE FORUM EHALİSİ. NOVRUZ BAYRAMINIZ MÜBAREK. NECE BELE BAYRAMLARA ÇIXASIZ...
    AZERBAYCANDAKİ KİMİ KEÇMİR BAŞKA ÖLKELERDE NOVRUZ BAYRAMI. ELİMİZDEN GELDİĞİNCE AZERBAYCANAUZAK OLSAKDA EYLENMEYE ÇALIŞIRIX.
    TEKRAR BAYRAMINIZ MÜBAREK

Junior Member
    Yer
    TÜRKİYE

novruz mübarek

Ben TÜRKİYEDEN bütün TÜRK dünyasının novruz bayramını kutluyorum
    Bayramınız mübarek olsun kardeşlerim daha nice novruzlara
    Aşkınla Yanarım yanarım sönmem dünyayı verseler bu aşktan dönmem seni görmek için yaşamışım ben ben seni görmeden ölmem ölmem KIZILELMA

Junior Member
    Yüce Türk Milletinin Nevruz Bayramı Kutlu Olsun.

Moderlər Azerbaycanli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Azerbaycan - Türkiye

novruz bayramı tebrik

Yavaş yavaş Türkiyede de Novruz Bayramı kutlanmağa başladı. İnanıram ki yaxın vaxtda bütün Türk Dünyası olaraq bu bayramı kutlayacayıq.
    Dünyɑ üç grup insɑndɑn oluşur, sonuçlɑrı ortɑyɑ çıkɑrɑn küçük bir bɑşɑrılı grup, olup biteni seyreden oldukçɑ büyük bir diğer grup ve nelerin olup bittiğini bilmeyen muɑzzɑm bir kɑlɑbɑlık.

Bɑşɑrılı olmɑk isteyen her insɑn için iki kritik bilgi vɑrdır. Gücünü bilmek! Hɑddini Bilmek! Aslɑn oluncɑ kɑrɑnın krɑlı olduğunu bilmek gücünü bilmektir ɑmɑ suyɑ girip timsɑhɑ kɑfɑ tutmɑmɑsı gerektiğini görmek ise hɑddini bilmektir.

Junior Member
    Yer
    TÜRKİYE

nevruz

Nevruz TÜRK milletinin en eski bayramı ve en milli bayramıdır ama ÇOK üzgünüm öteki TÜRK devletlerine çok imreniyorum çünkü TÜRKİYEDE devletçe okadar coşkulu kutlanamıyor arkadaşıma nevruzun kutlu olsun dedim bugün direk ben kürt değilim dedim bize bizim bayramımızı zehir ettiler
    NEVRUZUNUZ KUTLU OLSUN
    Aşkınla Yanarım yanarım sönmem dünyayı verseler bu aşktan dönmem seni görmek için yaşamışım ben ben seni görmeden ölmem ölmem KIZILELMA

Senior Member owen20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    baki

Re: novruz bayramınız mübarek:)

salam butun muselmanlari novruz bayrami munasibeti ile,tebrik edirem..her zaman sufreniz ruzi bereketli olsun sizlere ve sevdiklerinize xosh gelecek arzu edirem....BAYRAMINIZ MUBAREK OLSUN
    calishin ki,sevilesiniz.....

Junior Member
    Yer
    istanbul
    merhaba türk soydaşlarım nevruz bayramınız kutlu olsun..daha doğrusu geçmiş nevruz bayramınız kutlu olsun
    yıldızları seyrettim hep bilinmez bir huzurla,dünyanın diğer ucuna ulaşsam geçen uçakla

Junior Member
    Yer
    istanbul
    merhaba turk soydaslarim nevruz bayraminiz kutlu olsun..daha dogrusu gecmis nevruz bayraminiz kutlu olsun
    yıldızları seyrettim hep bilinmez bir huzurla,dünyanın diğer ucuna ulaşsam geçen uçakla

Junior Member
    Yer
    istanbul
    TÜRK kardeslerimin geçmiş nevruz bayramı kutlu olsun

Junior Member
    Yer
    istanbul
    TÜRK kardeslerimin gecmis nevruz bayramı kutlu olsun

Sayfa 1/2 12 SonSon

Yer imleri