Sayfa 3/3 İlkİlk 123
23 sonuçtan 21 ile 23 arası

Ushaqliq illerimizi xatirlayaq.

Moderator

Re: Ushaqliq illerimizi xatirlayaq.

Alıntı Tutu20 Nickli Üyeden Alıntı
    Men balaca olnda dehset heyasiz olmusam oz bildiyimi etmishem. Hemishe baxcaya gede vechni dava olurdu evde.Cunki baxcada gunorta yatamaq vardi mendeki yatmagi xoslamiram hami yatirdi baxcada menen bashqa.NEce deyerler hami yatmish cirtan oyaq
    Biz de qardashimla eynen sizin kimi baxçaya getmemek uçun usyan edirdik

Ushaqligimda xatirlamadigim bir hadise denizde shixov çimerliyinde itmeyim olubmush. 2 yashim varmish. Ailem baxib ki, ushaq yoxdur. Axshama qeder axtariblar, polis ve hekimlere xeber veribler, sonda hekimler meni aglaya-aglaya tapib getiribler. Gedib çixmisham denizin ortasina uzanan dehlize, insanlarin gezdiyi yer, ora nece getdiyimi bilmirem Evdekiler ele saniblar ki, daha ushaq yoxdu, batdi suda yeqin

Azeri.net Sevdalısı
    Yer
    Türkiye

menim hech unutamadıgım olay komsunun bahcesinden elma calmak gizlice gider agaca cıkar elmaları alır kacardım ama aynı elmadan bizim bahcede de vardı onlara dokunmuyordum cunku bizim bahcedeki elmalar bitmesin diye cocuk aglı diye buna derler
    HaKKım heLaL,Sewqim haRam oLsun

Senior Member

Alıntı Ruzgar_Gulu Nickli Üyeden Alıntı
    menim hech unutamadıgım olay komsunun bahcesinden elma calmak gizlice gider agaca cıkar elmaları alır kacardım ama aynı elmadan bizim bahcede de vardı onlara dokunmuyordum cunku bizim bahcedeki elmalar bitmesin diye cocuk aglı diye buna derler
    Ahhaaaaa...Demeli sen de menim kimi profesional bag ogrusu olmusanmish.Yene gedek meyve ogurluguna,ushagligmizi xatirlayag?Kimin bagcasina kecek acaba.?Sinirli birisi olsun amma

Ölmək dəhşət deyil, dəhşət yaşamaqdır

Sayfa 3/3 İlkİlk 123

Yer imleri