Sayfa 1/2 12 SonSon
17 sonuçtan 1 ile 10 arası

Dostluq

Azeri.net Sevdalısı

Dostluq

1.Dostluq semimiyyet mehebbet vefa?En gozel duygudur mence dunyada .Onun menasini duymayan hec kes , dostlugun qedrini derk ede bilmez.

2.Telefon elimde, herfler uzerinde, duygular qelbde , dushunceler yazida , ay goy uzunde , ulduzlar goyde amma en pisi sen evde men ise sheherde.

3.Boyani pozun:xxxxx?.Hormetli abonent dostunuzdan gonderilen sevgi ve hormet qelbinize yuklendi..(eger qebul edirsinizse) xatirladaq ki, bu xidmet omurlukdur,yeni hec vaxt bitmeyecek.

4.Ovucunun arasina bir urek buraxdim. Isteyirsense bir kenara atarsan, isteyirsense ureyinin ustune qoyub her zaman seninle olacagini xatirlayasan.

5.Sen menim qanadimsan , tutunacaq arxamsan.Yashamaq neye yarar, yanimda olmalisan.

6.Yaxinliq ne mekanla nede zamanladir.Yalniz eller goye acildiginda aglina gelenler yaxin olduqlarindir.Bilirsenmi dostum aglimdan hec silinmedin.

7.Heyatin en gozel ani her sheyden vaz gecdiyiniz zaman sizi heyata baglayan biri oldugunu dushunduyunuz andir.

8.Elimle yazdigim deyerli sozler, istekli dostuma yadigar olsun. Arzumu deyirem urekden sene heyatin hemishe bextever olsun.

9.Agirdir sevgilerim her urek dashiya bilmez, boyukdur umidlerim her urek saxlaya bilmez. Her sheyi unudarda amma dostum bu qelbim tek bir seni unutmaz

10. Bir kohne dost kimi xatirla meni, Bir salam ver yeter, Unutmush olsanda kohne gunleri adimi ara-sira chek . Bele xatirlamaqda mene yeter.

11. Dostlar 3-curdur :
    1-ci duz_corek kimidir her gun axtararsan. 2-ci derman kimidir arada 1 axtararsan , 3-cu ise mikrob kimidir sen axtarma o seni ozu tapar.

Azeri.net Sevdalısı

Re: Dostluq

Dostlarla görüşmekden böyük sevinc yoxdur, amma dostlarla da ayrılmaqdan böyük keder yoxdur! Dostlarınızın qedrin bilin, dostluğunuza sadiq qalın!
    Dodağı neğmeli, arzuların beşiyi, miliyon tebessümlü, solmaz naxışlı dostluq. Ağ saçlı alim de, dodağı neğmeli bestekar da, xeyalı qanadlı şairde, Ferhad bilekli fehle de dostum ve dostluğun aşiqidi.
    Allah dosta heç acı çekdirmesin, üzü gülsün gözü qan-yaş tökmesin, evlerinden toy sesi eskilmesin, şad gününe men de sentek sevinecem eziz dost.
    Dostu olmayanın qelbi boş sehraya benzer.
    Unutma ki, sevgilin ne vaxtsa seni ağladacaq. Sevgiline ayırdığın vaxtın yarısını dostuna ayır ki, onsuz da sevgilinin arxasında qoyub getdiyi göz yaşlarını dostun silecek.
    Pifaqordan soruşurlar ki, dost nedir? O cavabında demişdir: dost ikinci men demekdir.
    Hec olmasada mənimdə corbada duzum olsun dedim
    [

Senior Member

Ellerine saglik canim
    ...

Senior Member Tutu20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Azerbaycan.Quba

Men herkesle dost ol bilirem, 2 en yaxin doslarim var olar menim hem pis vaxtimda hemde yaxsi vaxtimda her zaman yanimda olublar,Allah her kese bele dostlar qismet etsin

Azeri.net Sevdalısı

Alıntı AgLaYaN_BuLuD Nickli Üyeden Alıntı
    Dostlarla görüşmekden böyük sevinc yoxdur, amma dostlarla da ayrılmaqdan böyük keder yoxdur! Dostlarınızın qedrin bilin, dostluğunuza sadiq qalın!
    Dodağı neğmeli, arzuların beşiyi, miliyon tebessümlü, solmaz naxışlı dostluq. Ağ saçlı alim de, dodağı neğmeli bestekar da, xeyalı qanadlı şairde, Ferhad bilekli fehle de dostum ve dostluğun aşiqidi.
    Allah dosta heç acı çekdirmesin, üzü gülsün gözü qan-yaş tökmesin, evlerinden toy sesi eskilmesin, şad gününe men de sentek sevinecem eziz dost.
    Dostu olmayanın qelbi boş sehraya benzer.
    Unutma ki, sevgilin ne vaxtsa seni ağladacaq. Sevgiline ayırdığın vaxtın yarısını dostuna ayır ki, onsuz da sevgilinin arxasında qoyub getdiyi göz yaşlarını dostun silecek.
    Pifaqordan soruşurlar ki, dost nedir? O cavabında demişdir: dost ikinci men demekdir.
    Hec olmasada mənimdə corbada duzum olsun dedim
    ............... dostluq bele olare doy getsin ( )

Azeri.net Sevdalısı

mende hamiynan dost ola bilirem ama iclerinde var mene lap yaxin olan sevdiklerim

Azeri.net Sevdalısı

Alıntı je_demeure Nickli Üyeden Alıntı
    Ellerine saglik canim
    deymez can

Azeri.net Sevdalısı

............... dostluq bele olare doy getsin ( )

[/quote]
    [

Azeri.net Sevdalısı

D-deyanetli. O-olan. S-sonda. T-tanınar. Çalışın deyanetli olun. Allah dostlara mehribançılığı çox görmesin.
    [

Azeri.net Sevdalısı

Alıntı AgLaYaN_BuLuD Nickli Üyeden Alıntı
    :
    bele dostdan hec narazi qalmax olar.. sagole

Sayfa 1/2 12 SonSon

Yer imleri