Sayfa 2/2 İlkİlk 12
19 sonuçtan 11 ile 19 arası

Chat MINDARDIR

Azeri.net Sevdalısı
    Yer
    Azərbaycan.Bakı

Re: Chat MINDARDIR

[/color]ote="Deli_UREK"]Cayxana Sohbetleri Elemirik Burda,Chatin Getirdiyi pis neticelerde sohbet gedir tek Azerchatin yox facebook,Msn Men hamisini nezerde tutaraq deyirem.Yersiz Sozler yazmiyin Silinecek,! [/quote]
    nezaretçisen deyene kimse fikir bildirende silmelisen men dediyim üstünde dururam duracamda bunu sen bele düşünürsen çoxları bele düşünmür vede öz adımdan deyirem forumda nezaretçisen işinde uğurlar ama men imenni azeri çatı nezerde tuturam orada mındar deyil çünki ora mende girirem menden savayı neçe nefer insan girir indi yene silirsen sil özün bilersen

Moderlər
    Yer
    Bakı

Alıntı NuriyeV Nickli Üyeden Alıntı
    [/color]ote="Deli_UREK"]Cayxana Sohbetleri Elemirik Burda,Chatin Getirdiyi pis neticelerde sohbet gedir tek Azerchatin yox facebook,Msn Men hamisini nezerde tutaraq deyirem.Yersiz Sozler yazmiyin Silinecek,!
    nezaretçisen deyene kimse fikir bildirende silmelisen men dediyim üstünde dururam duracamda bunu sen bele düşünürsen çoxları bele düşünmür vede öz adımdan deyirem forumda nezaretçisen işinde uğurlar ama men imenni azeri çatı nezerde tuturam orada mındar deyil çünki ora mende girirem menden savayı neçe nefer insan girir indi yene silirsen sil özün bilersen [/quote]

NuriyeV tşk.
    Mesafler mi aşkı uzaklaştırır ,aşk mı mesafeleri yakınlaştırır,Uzayan yollar,kanayan sevdalar,ne kadar aşkı yansıtır,Sevmekten uslanmayan gönülmüdür.Uslanmayan sevdamıdır.Ey arsız sevda,yoluna gül dökülesi,İşte geldin yakınımdasın,Bir seslensem el uzatırmısın?

Azeri.net Sevdalısı
    Yer
    Azərbaycan.Bakı

NuriyeV tşk.[/quote]
    söbeti bele olmaz eşşi men öz düşündüklerimi dedim baxmada adama yer edir uje neçenci ildiki men bu sayta girirem ele buranın çatından tanımışam burdakı özellikleri kimsede durub mındar deyende özde mındar sözü çox pis seslenir bu mene yer edir vede üzümü tutub bütün baş idareçilerden xahiş edirem men imenni bura şerhimi yazmışdım ama silinib orda ne söyüş vardı nede başqa bir tenqid sadece fikrimi bildirmişdim Azeri Çat mındar deyil olmayacaqda belke kimese yersiz gele bu söhbetim ama bu söhbete göre men derinede gederem qurcalıyıramda neyi var neyi yox vse menden bu qeder bu çat mındardır söbetide bağlansın

Moderlər Deli_UREK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Latvia Riga

Men Movzunu Silmdimki Bax Bele yersiz sohbet olacaq movzuda baglanacaq.Ona Gore Silmisdim Sende Basqa Cur basa dusursen,Yene deyirem mene chata girenlere nese soz dememisemki chatin getirdiy neticelerden sohbet gedir..Sen yaxsi fikirnen girisen chata?? senin yaxsi fikrin ne ola biler axi yaxsiliq etme isteyirsen get Usaq Evine komeklik goster,He ola bilsin chatdaki qizlara psixoloji yardim otagi acmisan onu bilmerem. Esii Her kim nece isteyir elede fikirlessin Nuriyev daha drub idarecilere demeyin yeri yoxdu Uzaq Basi Nezaretcilik Statusum alinacaq .

Yer
    Latvia Riga

Ey Chata Giren Xanimlar!!!
    Şehvetlerine uyanlar sizin büyük bir sapıklığa düşmenizi isterler” (en-Nisa, 4/27) Kimi neyi niçin niye sevdiğini dikkat edin. Sevmek helal olunca güzeldir haram olunca zehir zıkkım bir gazeldir.Vesselam

Yer
    Latvia Riga

Cami Avlusunda 'chat' infazı.

İşten eve dönen koca, internette bir erkekle chat'leştiğini gördüğü eşini, kaçıp sığındığı caminin avlusunda 3 yaşındaki çocuğunun gözleri önünde bıçaklayarak öldürdü
    Kütahya'da bir kadın, cami avlusunda kocası tarafından öldürüldü. Feci olay, önceki gece saat 00.15 sıralarında Balıklı Mahallesi Balıklı Sokak'ta meydana geldi.

İddiaya göre, porselen fabrikasında işçi olarak çalışan 29 yaşındaki Erhan U, işten eve geldiğinde 24 yaşındaki eşi Esra U'nun internette bir erkekle sohbet ettiğini fark etti. Erhan U. ve aynı fabrikada çalıştığı eşi Esra U. arasında tartışma çıktı.

Esra U. tartışmanın büyümesi üzerine 3 yaşındaki oğlu O.U'yu yanına alarak evden kaçtı.
    Eşinin peşinden giden Erhan U, karısını kovalamaya başladı. Kocasının kendilerini takip ettiğini fark eden Esra U, oğluyla birlikte babası Ş.Ö'nün eskiden imam olarak görev yaptığı Balıklı Camisi'ne girdi. Oğlunun ağlama sesini duymasıyla karısının saklandığı yeri bulan Erhan U, tartıştığı Esra U'yu, çocuğunun gözleri önünde cami avlusunda bıçaklayarak kaçtı.

Genç kadın olay yerinde can verdi. Erhan U. ise kısa süre içinde polis tarafından yakalandı. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Yer
    Latvia Riga

Chat Konusunda ßenimde diyicek ßir kaç sözüm var suan yasım 22 ßundan 2 sene önce yani 20 yasındayken evime ßilgisayar aLmıstım,tabi ßilgisayarı alınca internet felanda ßagLadık.İlk önceleri hersey çok güzeLdi zaman geçirmek adına haberler,ilginç gelen her türlü seylerle ilgileniyordum tesadüf eser islamla ilgili ßirsey ararken sitenin Reklamını yapmıyalım bir site iLe tanıstım(islamla ilgili Bir sohbet)siteye giriş yaptım GeneL ßölümünde çok güzel konulardan deginiliyodu Tabi o zamanlar çok safım herseyi tozpembe görüyordum hatta (@op)olarak kırmızı olan yönetici konumundaki nickleri kanaldaki alimler,dini görevliler bilip bayada ciddiye almıstım.Sanıyodum ki Bunlar Bir caminin imamı gibi biLgili.gidip soru sorardım inanın öyle ßir cevap verisleri vardı ki:hadisler,ayetler ne bulurlarsa göz boyamak adına önüne sürerlerdi....
    tabi bende bir,iki,üç gün derken siteye baglandık,kanalda yönetici oldum başta hersey normal gibi gözüküyodu saftım gerçekten olan bitenlerden haberim yoktu ama zaman geçince önümdeki perde kalkıyor herseyi daha iyi anlıyordum.
    yıkılan yuvalarımı dersiniz,kızların kamera açmalarını saglıyarak onları Soyarak ve resimlerini çekerek şantaj yapanlarımı dersiniz yoksa isLam'ı aled ederek bacılaırmızı kandırmalarınımı dersiniz.Bunu yapanlar arasında islam'i siteyi kuran kiside yer alıyordu.İnanın basımdan aşagıda kaynar sular dökülmüstü,işin en kötü tarafı ne biLiyormusunuz?bu pislikleri biLen bayan veya erkeklerin hala o siteye giriyor olmasıydı.İnsan bazen düsünüyor neden kendimize dur diyemiyoruz?Neden Aklımızı nefsimizin önünde tutamıyoruz....2 yıl boyunca gördügüm bildigim yasadıgım seyler bana yetti..
    Allah cümlemizi Affetsin.Sakın Ama Sakın islam'i chat sitesi diyerek isLam'ı aled ederek sohbet Eden o kisilere inanmayın Sakın oLa.....Bir kisi gerçekten Takva sahibi ise Gerçekten Allah korkusu varsa gidip bir bayanın özelinde özel olarak isLam'i sohbet Etmez,ondan adres istemez cam açması istenmez...
    Rabbim cümlemizi Affetsin)amin(tesekkür ediyorum....

Azeri.net Sevdalısı
    Yer
    Azərbaycan.Bakı

Alıntı Deli_UREK Nickli Üyeden Alıntı
    Ey Chata Giren Xanimlar!!!
    Şehvetlerine uyanlar sizin büyük bir sapıklığa düşmenizi isterler” (en-Nisa, 4/27) Kimi neyi niçin niye sevdiğini dikkat edin. Sevmek helal olunca güzeldir haram olunca zehir zıkkım bir gazeldir.Vesselam
    birin bilirsen beşin yox uşaq evlerinede yardım etmişik çata giren qruppamızla birge ve s bir çox xeyriyye işlei görmüşük neyse senin söbetinin yeri yoxdu men sene demiremki çat neler getirir deye bunu deyirsen men imenni sene xüsusiyle vurğulayıramki Azeri çata mındar demeyinin heçç ama heççç yeri yoxdu vse sağol da derine enme çünki heqiqeten menasızlaşır artıq

Yer
    Latvia Riga

Menim Sohbetimin Hemise yeri olub..!! Agilli olmaga calis Nuriyev.!! Xosuva gelmir fikir yazma! da durub men zakon tolkavat eleme yaxsi,sohbetivn yeri yoxdu,sohbeti bagla....

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Yer imleri