Sayfa 92/943 İlkİlk ... 42829091929394102142192592 ... SonSon
9426 sonuçtan 911 ile 920 arası

Sayt Yoxlaması..

Moderator
    Alıntı yeshu Nickli Üyeden Alıntı
    bu midemin suçlusu galiba Cola ve Kahve... Günde 5-6 kupa kahve ve 1 litre kola içenler sonunda böyle oluyorlar galiba... tövbekar oldum ama artık... hiç kola içmiyorum... kaç gündür kahve de bir iki tane içtim... bol bol su ve Ginseng çayı içiyorum...

Günde 5-6 kupa kahve ve 1 litre kola...

Zavallı mide ne yapsın hastalanmayıp da. Yine de iyi dayanmış sana. Kahve dediğin iyi oldu ben bi kahve yapayım kendime
    [
    Ya da
    [

Azeri.net Sevdalısı
    Yer
    Yerixo
    Bir metro / tramvay istasyonu:
    .
    .
    .
    Eminönü Durağı...

Kapılar kapanıyor... Sonraki durak 'bir yere gidiyor işte'... hadi çabuk... metro kalkacak... ne bekliyorsun... dayanmayın kapılara... duymuyor musun... çabuk ol... çabuk olmuyorsan, defol!

-----------------------

Azerbaycandaki metroda genelikle 'Falanca stansyası, növbeti stansya Filanca... Qapılar bağlanır' der mekanik bir ses... Ama ben biraz hayal gücümü kullanıp geliştirdim... Tabii sen Baku'de metroya binmediğin için bir garip kalıyor olabilir.
    Şükr Allaha ki pişiklerin qənətləri yox... Olsa idi, göydə göyərçin qalmazdı... Allah kimə qənət verəcəyini bilir!

Moderator
    Ekranın sağ tarafında hırlı var, sol tarafında ise hırsız... ortada kuyu var yandan geç...
    Hırlının tarafından geçeyim ben hırlı da 'hırrr'dan köpeği çağrıştırıyor... En iyisi hırsızının tarafından geçeyim O da tehlikeli... Kuyunun üzerinden atlasam? Derin olma ihtimali çok yüksek. Yoksa neden "yandan geç" diye uyarı yapılsın değil mi?...

Geçemiyoruum burda kaldım Yeshu Abi
    [
    Ya da
    [

Azeri.net Sevdalısı
    Yer
    Yerixo
    Uç uç böceği... annen sana terlik pabuç alacak!
    Şükr Allaha ki pişiklerin qənətləri yox... Olsa idi, göydə göyərçin qalmazdı... Allah kimə qənət verəcəyini bilir!

Moderator
    Bir metro / tramvay istasyonu:
    .
    .
    .
    Eminönü Durağı...

Kapılar kapanıyor... Sonraki durak 'bir yere gidiyor işte'... hadi çabuk... metro kalkacak... ne bekliyorsun... dayanmayın kapılara... duymuyor musun... çabuk ol... çabuk olmuyorsan, defol!

-----------------------

Azerbaycandaki metroda genelikle 'Falanca stansyası, növbeti stansya Filanca... Qapılar bağlanır' der mekanik bir ses... Ama ben biraz hayal gücümü kullanıp geliştirdim... Tabii sen Baku'de metroya binmediğin için bir garip kalıyor olabilir.
    Şimdi anladım. Artık gülebilirim
    Bugün gidiş geliş 1 saat hep "dayan gözel olaq tanısh, yeri get ala ne gündesen" melodisi döndü kafamda. Kendimi bir arabanın altına atacaktım dayanamayıp.
    [
    Ya da
    [

Moderator
    Uçamam kiii
    [
    Ya da
    [

Azeri.net Sevdalısı
    Yer
    Yerixo
    ben de dün akşam hanımdan nerdeyse fırça yiyecektim... Yeter artık dedi... Gerçekten de suyunu çıkarttım ama... gidip gelip 'dayan ay qız olaq tanış' dediğim için o da kızmaya başladı... Ama ne yapayım elimde değil... 'Yeri git ala ne gündesen...'

Azeri.net Sevdalısı
    Yer
    Yerixo
    Alıntı elif-elif Nickli Üyeden Alıntı
    Uçamam kiii

Şas... Bir deqqe... gözle... indi qanatlı dostlarımdan bir neçesi ora gelir... seni apararlar... Superman ve Badman'dan xahış elemişem...

Azeri.net Sevdalısı
    Yer
    Yerixo
    Bugün badman'ın morali biraz bozuktu... bu sabah uçarken yolda bir kız görmüş hemen yanına inmiş ve, 'dayan ay qız olaq tanış' demiş... Qız ona qobud davranıb ee... Paltarına, sır sıfatına baxıb, 'Yeri git ala ne gündesen' demiş!!!

Moderator
    Bugün badman'ın morali biraz bozuktu... bu sabah uçarken yolda bir kız görmüş hemen yanına inmiş ve, 'dayan ay qız olaq tanış' demiş... Qız ona qobud davranıb ee... Paltarına, sır sıfatına baxıb, 'Yeri git ala ne gündesen' demiş!!!
    Ay Yeshu Abi güldürdün beni sabah sabah. Superman'i gözlerim men de Belki o bizi bu meyxanadan da kurtarır

Paltar ne? Sen bele danısharsan Fidan öğretmene iş çıxarırsan.
    O nerde acaba dünden beri görünmüyor. Çok mu üstüne gittik? Kaçtı mı bizden acep?
    [
    Ya da
    [

Yer imleri