Sayfa 23/943 İlkİlk ... 1321222324253373123523 ... SonSon
9426 sonuçtan 221 ile 230 arası

Sayt Yoxlaması..

Moderator
    Alıntı follow_me Nickli Üyeden Alıntı
    geçmiş olsun sen şimdi başkanlıkta yapamassın deilmi elif hastasınya
    yaparım yaparım. Aslan gibiyim. Hem yardımcım da var. Değil mi mirze paşam
    [
    Ya da
    [

Senior Member
    Yer
    Muğla-Bursa
    tabi ben burdayım :d

uğraş biraz geri alabilirsin başarabilirsin..

orda ki menü çok büyüktür..onu küçült ayarlardan.. menüde dock settings olması lazım.. ona tıkla dock size var onla ayarla..

bi şey daha söyliim yine yukardaki menünün herhangi bir simgesi üzerinde sağ tıkla çıkan menüdeki en altta DOCK ENTRY PROPERDİES var ona tıkla ve ingilizce isimleri türkçeye çevir.. mesela my compiter yerine bilgisayarım yaz

not: istersen menüyü toptanda kaldırabilirsin..

Moderator
    Sen var ya sen sen bir meleksin mirze
    Ben kaçıyorum arkadaşlara gideyim azcık. Şu sarhoşluğu atmam lazım üzerimden Kendinize iyi bakın, geldiğimde hepinizi tek parça halinde bulmak isitiyorum, kavga etmeyin, yaramazlık yapmayın, ortalığı dağıtmayın, yabancılara kapıyı açmayın (kullanıcı şifresi sorun)
    Haa bir de: Hoşçakalın
    [
    Ya da
    [

Senior Member
    Yer
    Muğla-Bursa
    rica, yardımcı oldumsa ne mutlu bana.. afiyet olsun sana.. bende dışarı çıkıyorum. 2 saat yoqum...

Senior Member
    Yer
    From the hell
    mirze hayırlı olsun pırpır 3 olmuş yüzbaşı olmuşsun

Senior Member
    Yer
    Muğla-Bursa
    selam ben geldim.. saol emre

gittim gezdim.. alışveriş yaptım.. paraları çarçur ettim neyse burdayım şimdik..

Azeri.net Sevdalısı
    selam herkeze iyi akşamlar arkadaşlar.yogun ve yorucu bir günün ardından burdayım..

Moderlər Azerbaycanli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Azerbaycan - Türkiye

xoş geldin

Alıntı mystrey Nickli Üyeden Alıntı
    selam herkeze iyi akşamlar arkadaşlar.yogun ve yorucu bir günün ardından burdayım..
    Xoş geldin mystrey. Özünü bu qeder yorma e. Bazar günü de insan özünü yorar heç.
    Dünyɑ üç grup insɑndɑn oluşur, sonuçlɑrı ortɑyɑ çıkɑrɑn küçük bir bɑşɑrılı grup, olup biteni seyreden oldukçɑ büyük bir diğer grup ve nelerin olup bittiğini bilmeyen muɑzzɑm bir kɑlɑbɑlık.

Bɑşɑrılı olmɑk isteyen her insɑn için iki kritik bilgi vɑrdır. Gücünü bilmek! Hɑddini Bilmek! Aslɑn oluncɑ kɑrɑnın krɑlı olduğunu bilmek gücünü bilmektir ɑmɑ suyɑ girip timsɑhɑ kɑfɑ tutmɑmɑsı gerektiğini görmek ise hɑddini bilmektir.

Azeri.net Sevdalısı

Re: xoş geldin

Alıntı Azerbaycanli Nickli Üyeden Alıntı
    Xoş geldin mystrey. Özünü bu qeder yorma e. Bazar günü de insan özünü yorar heç.
    hasta ziyaretine farklı bir şehire gittim haliyle yolculuk beni yordu..gecede nöbet tutuk forumda ama malesef yetkililer bunu gözardı ediyor

Moderlər Azerbaycanli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Azerbaycan - Türkiye

Re: xoş geldin

Alıntı Azerbaycanli Nickli Üyeden Alıntı
    hasta ziyaretine farklı bir şehire gittim haliyle yolculuk beni yordu..gecede nöbet tutuk forumda ama malesef yetkililer bunu gözardı ediyor
    Bu Azerbaycanliyi vurmak lazım. Ham ondan şikayet eleyir. Bele de idareçi olar?
    Dünyɑ üç grup insɑndɑn oluşur, sonuçlɑrı ortɑyɑ çıkɑrɑn küçük bir bɑşɑrılı grup, olup biteni seyreden oldukçɑ büyük bir diğer grup ve nelerin olup bittiğini bilmeyen muɑzzɑm bir kɑlɑbɑlık.

Bɑşɑrılı olmɑk isteyen her insɑn için iki kritik bilgi vɑrdır. Gücünü bilmek! Hɑddini Bilmek! Aslɑn oluncɑ kɑrɑnın krɑlı olduğunu bilmek gücünü bilmektir ɑmɑ suyɑ girip timsɑhɑ kɑfɑ tutmɑmɑsı gerektiğini görmek ise hɑddini bilmektir.

Yer imleri