Sayfa 12/943 İlkİlk ... 210111213142262112512 ... SonSon
9426 sonuçtan 111 ile 120 arası

Sayt Yoxlaması..

Moderator
    Alıntı yeshu Nickli Üyeden Alıntı
    geç kaldım öğlen yemeği için... şu anda kıymalı&yumurtalı pide yiyorum... afiyet olsun bana...

elif sen resmini mi koydun?

şu hintli resim senin değil miydi mi ki?
    Evet Yeshu Abi Resim bulma oyununa koymuştum resmimi ama 5 dakika sonra sildim hemen. Azerbaycanlı da göremedi meraklanıyor
    [/b]
    [
    Ya da
    [

Moderator
    Alıntı mystrey Nickli Üyeden Alıntı
    selam ben geldim saat 18:10 daha yeni geldim eve çok yorgunum 3 saatlik uykuyla duruyorum forum bugün çok duragan nedendir acaba?

* Akıl gibi zenginlik,
    bilgisizlik gibi yoksulluk,
    edep gibi miras
    danışmak gibi arka olamaz.
    Evet çok durgun forum. Nerde bu millet? Benim çok işim var ara sıra uğrarım ancak.
    [
    Ya da
    [

Moderator
    Ben yine geldim ama kimseler uğramamış buraya
    [
    Ya da
    [

Moderlər Azerbaycanli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Azerbaycan - Türkiye
    Bugün herkese birşey olub. Yaman çox işleri var. Men de daxil Fidan da görsenmir.
    Dünyɑ üç grup insɑndɑn oluşur, sonuçlɑrı ortɑyɑ çıkɑrɑn küçük bir bɑşɑrılı grup, olup biteni seyreden oldukçɑ büyük bir diğer grup ve nelerin olup bittiğini bilmeyen muɑzzɑm bir kɑlɑbɑlık.

Bɑşɑrılı olmɑk isteyen her insɑn için iki kritik bilgi vɑrdır. Gücünü bilmek! Hɑddini Bilmek! Aslɑn oluncɑ kɑrɑnın krɑlı olduğunu bilmek gücünü bilmektir ɑmɑ suyɑ girip timsɑhɑ kɑfɑ tutmɑmɑsı gerektiğini görmek ise hɑddini bilmektir.

Senior Member
    Yer
    Muğla-Bursa
    Alıntı elif-elif Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı mystrey Nickli Üyeden Alıntı
    selam ben geldim saat 18:10 daha yeni geldim eve çok yorgunum 3 saatlik uykuyla duruyorum forum bugün çok duragan nedendir acaba?

* Akıl gibi zenginlik,
    bilgisizlik gibi yoksulluk,
    edep gibi miras
    danışmak gibi arka olamaz.
    Evet çok durgun forum. Nerde bu millet? Benim çok işim var ara sıra uğrarım ancak.

bugün uğrayamadım ondandır o durgunluk.. D:

şimdik geldim eve okuldaydım.. muhteşem bir gün daha geçti yaşamayı seviyorum yaffffff...

Moderator
    Ben de herzamanki gibi muhteşem monoton bir gün daha geçirdim
    [
    Ya da
    [

Senior Member
    Yer
    Muğla-Bursa
    değişik bişeyler yapmaya çalış en basidi odanın dizaynını değiş başka bir gün başka bişey bul..

Moderator
    Alıntı Mirze Nickli Üyeden Alıntı
    değişik bişeyler yapmaya çalış en basidi odanın dizaynını değiş başka bir gün başka bişey bul..
    Yok qardaş işe yaramıyor
    [
    Ya da
    [

Senior Member
    Yer
    Muğla-Bursa
    hımm dışarı çıkmayı dene kopar bilgisayarla olan bağlarını tut bi arkadaş bir açık kafeye git otur çay iç tavla oyna.. Valla yöntem çoxtur mende..

Moderlər Azerbaycanli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Azerbaycan - Türkiye
    Mence yatağına gir. Gözlerini kapa. Kendini çok güzel bir yaylada nehir kenarında oturmuş ayakların suda veya etrafı yemeyeşil bir dağın yüksek bir yerinde oturmuş etrafı seyrediyor olarak hayal et. Geçirdiğini monoton günün gecesi iyi gelecektir. Az denemedim diyormuşum
    Dünyɑ üç grup insɑndɑn oluşur, sonuçlɑrı ortɑyɑ çıkɑrɑn küçük bir bɑşɑrılı grup, olup biteni seyreden oldukçɑ büyük bir diğer grup ve nelerin olup bittiğini bilmeyen muɑzzɑm bir kɑlɑbɑlık.

Bɑşɑrılı olmɑk isteyen her insɑn için iki kritik bilgi vɑrdır. Gücünü bilmek! Hɑddini Bilmek! Aslɑn oluncɑ kɑrɑnın krɑlı olduğunu bilmek gücünü bilmektir ɑmɑ suyɑ girip timsɑhɑ kɑfɑ tutmɑmɑsı gerektiğini görmek ise hɑddini bilmektir.

Yer imleri