10 sonuçtan 1 ile 10 arası

en çox xatirladiginiz telefon zenginiz

Moderator

en çox xatirladiginiz telefon zenginiz

bezen zeng ederken sehv yerlere dusuruk
    menim en çox yadda qalan telefon zengim : bir defe paxlava bisirilen yere zeng eledim dedim ki bura paxlava atelyesidir ? telefonu goturen şexs dedi ki bura paxlava atelyesi deyil bura nabrandir gel istirahet ele ozu de yay vaxti idi

Senior Member
    Yer
    Türkiye Cumhuriyeti.
    mende birdefasında 9 saat telefonnan danıshmısham bezen axlıma gelen vaqıt özözüme gülürem onnan sonra her telefon chalan vaqıt axlıma o axshamın seheri chatır.

Moderator

Re: en çox xatirladiginiz telefon zenginiz

Alıntı zafercan Nickli Üyeden Alıntı
    mende birdefasında 9 saat telefonnan danıshmısham bezen axlıma gelen vaqıt özözüme gülürem onnan sonra her telefon chalan vaqıt axlıma o axshamın seheri chatır.

Moderlər Azerbaycanli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Azerbaycan - Türkiye

sms

Bu telefonlar menim de bir neçe defe başımı ağrıdıb. Bir gün bir dostuma mesaj gönderecekdim. Men qızın nömresini alarken bir reqemini sehv yazmışam. Bir defe buna mesaj gönderdim ki sabah filan yerde görüşek. Bir de baxdım mene zeng edir. Telefonu açdım ki bir qadın qışqırır. Terbiyesiz sen kimsen menle görüşmek isteyirsen deyir. Dedim sen kimsen xala. Deyesen sehv olub dedimse de qadını başa sala bilmedim. Menim qeşeng söydü ve telefonu bağladı
    Gece saat 23.00. Evde oturmuşdum. Baxdım mene biri zeng edir. Teli açdım bir kişi mene deyir menim arvadımla görüşmek isteyirmişsen. Dedim senin arvad kimdi. Dedi bes bugün mesaj gönderibsen ki gel görüşek.
    Ne qeder başa saldımsa ki sehv göndermişem mesajı başa düşmedi. Telefonu bağladım sehere qeder de açmadım.
    İndi birine sms göndereceyim vaxt nömreni 2 defe yoxlayıram sonra gönderirem
    Dünyɑ üç grup insɑndɑn oluşur, sonuçlɑrı ortɑyɑ çıkɑrɑn küçük bir bɑşɑrılı grup, olup biteni seyreden oldukçɑ büyük bir diğer grup ve nelerin olup bittiğini bilmeyen muɑzzɑm bir kɑlɑbɑlık.

Bɑşɑrılı olmɑk isteyen her insɑn için iki kritik bilgi vɑrdır. Gücünü bilmek! Hɑddini Bilmek! Aslɑn oluncɑ kɑrɑnın krɑlı olduğunu bilmek gücünü bilmektir ɑmɑ suyɑ girip timsɑhɑ kɑfɑ tutmɑmɑsı gerektiğini görmek ise hɑddini bilmektir.

Moderator

Re: sms

Alıntı Azerbaycanli Nickli Üyeden Alıntı
    Bu telefonlar menim de bir neçe defe başımı ağrıdıb. Bir gün bir dostuma mesaj gönderecekdim. Men qızın nömresini alarken bir reqemini sehv yazmışam. Bir defe buna mesaj gönderdim ki sabah filan yerde görüşek. Bir de baxdım mene zeng edir. Telefonu açdım ki bir qadın qışqırır. Terbiyesiz sen kimsen menle görüşmek isteyirsen deyir. Dedim sen kimsen xala. Deyesen sehv olub dedimse de qadını başa sala bilmedim. Menim qeşeng söydü ve telefonu bağladı
    Gece saat 23.00. Evde oturmuşdum. Baxdım mene biri zeng edir. Teli açdım bir kişi mene deyir menim arvadımla görüşmek isteyirmişsen. Dedim senin arvad kimdi. Dedi bes bugün mesaj gönderibsen ki gel görüşek.
    Ne qeder başa saldımsa ki sehv göndermişem mesajı başa düşmedi. Telefonu bağladım sehere qeder de açmadım.
    İndi birine sms göndereceyim vaxt nömreni 2 defe yoxlayıram sonra gönderirem

sen de lap şere düşmüsen ki

Member
    Heyatimdaki yadda qalan zengi yadima sala bilmirem amma bu yaxinda gulmeli bir hadise bash vermishdi. Demeli axsham hardasa 10-a ishleyirdi evimize zeng geldi. Cavan oglan sesi idi rusca danishirdi. Evvelceden dediki xahish edirem adboy vermeyin sizden 1 shey xahish etmek isteyirem. Men de diqqetle qulaq asiram ki bu ne deyir. Deyir men rusiyadan gelmishem qara qizla tanish olmaq isteyirem. Men de dedim bagishlayin men neqr deyilem O dedi ki siz meni anlamadiz yani qarashin qizla tanish olmaq isteyirem hara zeng edirem hec kim rusca danishmir. Mene az-dilini oyredin de. Bir az danishdi danishdi axirda dedim bilirsiz indi ishim var 1 azdan zeng edin oyredim. Adboy verib telefonu sondurdum.

Member
    Yer
    Adana / 01 / turkiye
    miyo gülmeli bash verip

Senior Member
    Yer
    Turkiye
    bi gün gecenin bi vakti arkadaşımla konuşuyordum. bana bi olay anlatıyordu, benimde acayip uykum gelmişti, o anlatırken uyumuşum. 10 dakika uyuyup kalktım. hala anlatmaya devam ediyordu sonra olayın farkına varınnca bi anda gülmeye başladım. arkadaşım neden güldüğümü sorduğunda anlattım ona,
    sen olayı anlatırken ben uyumuşum diye
    gülmekten öldük yaa
    [
    [

[

[

Senior Member
    Yer
    baki
    men cox xatirladigim telefon zengi NOKIA TUNE

Junior Member
    Yer