Sayfa 1/2 12 SonSon
14 sonuçtan 1 ile 10 arası

Brüssel macəraları

Moderator

Brüssel macəraları

28 may istiqlal bayramı

bizim uşaqlar Strasburq

Moderator
    Beh beh beh Fidan meni de özünle aparaydın kaş Çox gözel şekillerdir çox sağol
    [
    Ya da
    [

Azeri.net Sevdalısı
    Yer
    Yerixo
    İnşallah Dekabrda bu gözel şeheri göre bileceyem! O günecen bu şekillere bakacağam!
    Şükr Allaha ki pişiklerin qənətləri yox... Olsa idi, göydə göyərçin qalmazdı... Allah kimə qənət verəcəyini bilir!

Moderator
    Alıntı yeshu Nickli Üyeden Alıntı
    İnşallah Dekabrda bu gözel şeheri göre bileceyem! O günecen bu şekillere bakacağam!
    Elifi də gətirməyi unutmayın sıskadır baqaja sığar.

Azeri.net Sevdalısı
    Yer
    Yerixo
    hmmm... Lufhansa'da kampanya var... Istanbul-Cologne arası 83 Avro! Cologne-Brüksel arası da fazla uzak değil zaten!

83 Avro Bilet
    60 Avro Vize (1 yıllık vize alınırsa, bir daha para vermek gerekmez)
    20 Avro seyahat sigortası
    8 Avro Yurtdışı çıkış fonu
    ------------------
    171 Avro!!!!!

Kalacak yer (akraba) varsa, yiyecek icecekler de kalınan yerden temin edilirse... valla 171 Avro'ya gezip dolasip donmek mumkun!

Elif... bence bagaja gerek yok kardesim... rahat rahat gidip dolaşabilirsin...

Ayrıca... Köln'e gidip oradan Brüksel'e geçmek... oradan Hollanda'ya geçmek... Lüksemburg'a gitmek çok zor değil... Hepsi birbirine çok yakın! Hatta trenle Fransa'ya kadar bile gidilebilir... Haydi herkes Tatile!!!
    Şükr Allaha ki pişiklerin qənətləri yox... Olsa idi, göydə göyərçin qalmazdı... Allah kimə qənət verəcəyini bilir!

Moderator
    Ben seni taşıyamam kendin git diyorsun yani Yeshu Abi
    Pasaportum vizem olsa Fransaya giderdim valla orda bana herşey bedava. Yeme - içme, barınma, gezip tozma ....
    [
    Ya da
    [

Azeri.net Sevdalısı
    Yer
    Yerixo
    Alıntı Elif Nickli Üyeden Alıntı
    Ben seni taşıyamam kendin git diyorsun yani Yeshu Abi
    Pasaportum vizem olsa Fransaya giderdim valla orda bana herşey bedava. Yeme - içme, barınma, gezip tozma ....
    Lafı mı olur kardeşim, valla başımın üstünde yerin var... Sadece demem o ki, valize bavula gerek yok... zaten kolayca ve ucuza gidiliyor... Ama sen illa diyorsan ki, 'Ben valizde gitmek istiyorum', hemen 50 kilo alabilecek bir bavul alayım

Moderator
    yol, viza məsələlərini təmin edərik elif yetər ki gəl

Senior Member
    Yer
    Sankt-Peterburq, Rusiya..Azəriyəm
    Hmmm, gözəl şəkillərdir, yerərdir.
    Uşaqlarımız xoşuma gəldi. Burda da Azərbaycanlıların bayramları, konsertlər keçiriləndə maraqlı olur. Rəqslərimiz, musiqilərimiz çox ləzzət eləyir.

Sonuncu şəkildəki isə prikolno
    [

Moderator
    50 kiloluk valiz çok gelir bana Yeshu Abi Ama 50 olsun ki hareket de edebileyim içinde karnım acıkır falan

Fidaşka sağol Türkiye sınırlarından çıkmak kolay olsa gelirdim valla oraya ama önce Azerbaycan
    [
    Ya da
    [

Sayfa 1/2 12 SonSon

Yer imleri