8 sonuçtan 1 ile 8 arası

AZERBAYCANLI QARDAŞLAR

Junior Member
    Yer
    istanbul

AZERBAYCANLI QARDAŞLAR

AZERBAYCANLI ARKADAŞLAR BANA YAZAR MISINIZ ?? AZERBAYCANDA YAŞAYANLAR

Junior Member
    Yer
    TURKIYE / IZMIR
    valla biz ne kadar uğraşsak da bu Azeri arkadaşlar bize yazmıyorlar.. çok net bir şekilde dikkatimi çekti, tüm siteyi günlerce baştan aşağı inceledim ancak kesinlikle Türklerle ortak muhabbete girmiyorlar. Girdikleri nadir forum sayfalarında da malesef %80 oranında Türk-Azeri kavgası var.. çok yazık.. büyük düş kırıklığına uğradım.. Sevgiler
    Yahya Duran

Azeri.net Sevdalısı
    Yer
    Yerixo
    Aslında yazmaya devam etmek gerek. Benim de gördüğüm kadarıyla Azerbaycanlılar pek yazmıyorlar. Ya gerçekten zaman bulamıyorlar ya da bu siteye giren Azerbaycanlılar artık aynı konuları yazmaktan sıkıldılar. Biz girmeye ve yazmaya devam edelim. Mutlaka zamanla katılım artacaktır. Gördüğüm kadarıyla üyesi çok, ama katılanı az bir iste.

Site yönetimine sormak istiyorum: Yıllar önce ara sıra girdiğim benzer bir site vardı. Bana öyle geliyor ki bu site aynı, ya da devamı. Hatta İrandan bağlanan Habib (saçlarıyla meşhur) vardı. Bu aynı site mi?
    Şükr Allaha ki pişiklerin qənətləri yox... Olsa idi, göydə göyərçin qalmazdı... Allah kimə qənət verəcəyini bilir!

Junior Member
    Yer
    Kayip Sehirden
    Konuya Bildigim Kadar aciklik Getireyim ..
    Buraya Pek Fazla Azeri girmiyorki Zaten,,Azeri Kardesler aramak istiyorsaniz Ya Türk Forumlarinda Yada Genellikle Rus Forumlarinda, Rus Forumlarinda Ararken Rusca Bilmeniz Sart Olmali Aksisi olmaz, en iyisi siz Türk Forumlarda Arayin, Hal Böyle oldugu zaman Burayida Cogunluk Türklerden olusuyor ee Durum böyleyken Sizin Azeri Kardeslerinizle Konusmaniz Ac cok zorlasiyor

iyisimi Siz Baska Yere Bakin

Junior Member
    Yer
    TURKIYE / IZMIR
    tavsiyen için sağol dostum. bildiğin site adresleri varsa ve paylaşırsan seviniriz. kendine iyi bak
    Yahya Duran

Moderator
    buraya uzv olan azerilerin sayi cox deyil ona gore de sizin mesajlarinizin coxu cavabsiz qalir hem de ki gelen mesajlarin sayi cox oldugundan hamisina cavab yazmaga zaman olmur ancaq yene de elimizden geldiyi qeder mesajlarinizi cavabsiz buraxmamaga calisiriq
    haminiza ugurlar sizleri sevirik

Junior Member
    Yer
    TURKIYE / IZMIR

selam fidan

merhaba Fidan.. cevap yazdigin icin memnun oldum.. nicesen? haydi sohbet edelim o zaman.. gorusuruz.. Yahya
    Yahya Duran

Junior Member
    Yer
    Ankaa/Turkey
    Merhabalar

Sanırım sitede en fazla türk üye var

Azeri pek fazla kişi yok
    sitenin reklamının yapılması lazım azerbaijan da

İnş. site daha fazla hit bulur..

[email protected]
    Sevgi Nedir Ki ? Sevmeyi Öğretirmisiniz ?

Yer imleri