2 sonuçtan 1 ile 2 arası

SELAMUN ALEYKÜM

Junior Member

SELAMUN ALEYKÜM

bu mesajı daha önce başka bölüme yazdım Tanışma bölümünü bulamamıştım.(kusura bakmayın).

selamun aleyküm adım METE . azeri net sitesine yeni üye oldum. azerbaycan a ve azarebaycanlı kardeşlerime salamlar.
    ( Azerbaycanı tanımak ve anlamak benim için geç oldu ama bu güne kadar hep saygım sevgim vardı fakat böyle derinlemesine anlamak için hiç uğraşmamıştım.bu vesileyle azerbaycanlı kardeşlerimizi tanıma fırsatım oluyor inşallah.)
    Türkiye de ATV tv kanalında YAHŞİ CAZİBE ismiyle izlediğim dizi sebebiyle Azerbaycan hakkında bilgi ve merakım arttı.Belki yahşi cazibe dizisini sevmeyen olabilir fakat o diziyle beraber türkiye de insanlar Azerbaycan a karşı daha çok sevgi ve merakla araştırma yapıyorlar ( başta ben) . 33 yaşındayım türkiye de ERZURUM da doğdum şimdi izmirde yaşıyorum. mesleğim tekstil konfeksiyon . azerbaycan a olan ilgim bu sıralar daha fazla çünkü bir internet sitesinde Aerbaycan lı bir kızla tanıştım bu sebeple azebaycan insanlarını daha yakından tanıma fırsatım oldu. ama 15 gün oldu kızla konuşuyoruz ama kesinlikle söylebilirim ki Tam terbiyeli ve aile eğitimi almış örf ve geleneklerine bağlı samimi dürüst bir insan 22 yaşında kendisi benimle her konuda konuşuyor ve bazen ben ona oda bana yol gösteriyor yani benim düşünmediğim kadar saygılı ve sevecen bir insan
    ( Ama benim niyetim ciddi yani ben onunla evlenmeyi düşünüyorum) o yüzden böylesine yakın konuşuyorum onunla şu an için dostu olarak görüyor beni. ben ona hissettirdim sevdiğimi o şimdilik dost kalalım dedi bende birşey diyemedim. Bekliycem onu inşallah oda beni seveblirse Evlenmeyi düşünüyorum ve sizlerden DUA istiyorum .
    Ve bu vesileyle azerbaycan dilinide öğrenmeye çalışıyorum . Xerkese cox salamlar

Junior Member
    Yer
    Student

Ve SELAMUN ALEYKÜM

Selamun aleyküm Kardeşim Yazını okudum Ne istersen Allah rızası için bana sora bilirsin Ben Azerbaycanlıyım Evlenirsenizde inşallah Allah yardımcınız olsun

Yer imleri