Sayfa 2/2 İlkİlk 12
12 sonuçtan 11 ile 12 arası

Türkiyə - Ermənistan yaxınlaşması

Junior Member

Re: Türkiyə - Ermənistan yaxınlaşması

büyle yardım olmaz arkadaşım biz adam gibi karabağ sorununu çüzmeliyiz ama türkiye iyi bir dpolitika izleyemiyor birde bildiğim kadarıylada azerbaycan kıbrısı ülke saymıyormuş bilen varsa bilg. beni

Junior Member

Re: Türkiyə - Ermənistan yaxınlaşması

Boyle bir yakinlasma olcagini dusunmuyorum kardeslerim.oncelikle sunu unutmamak gerektirki Turkiye 2 milyon kopek icin kendi soydaslarini satmaz.bence bu konuda spekulasyon yapmakda dogru deildir.ancak ki bu konuda bizlerde sizler gibi hassasiyet sahibiyiz ancak konunun temeline inmek gerekirki bence bunun temelide davos zirvesidir.Turkiyenin israile karsi gostermis oldugu dik durus bunun temel nedenidir. obomanin Turkiye ye gelisi ve Turkiye uzerinde baski politikasina ragmen Turkiye bu konudaki hassasiyetlerini defalarca bildirmis Karabag proplemi cozulmeden sinirlarin acilmiyacagi bildirilmistir buna ragmen Azerbaycan ve Turkiye medyasinda yayyinlanan spekuletif haberler ortamin gerilmesine sebeb olmustur.5 yildir bu guzel Topraklarda okumaktayim.inaninki Turk Halki her durumda her kosulda sizin yaninizdadir siyasetciler politika yaparlar asil olan soydaslarin kardesligidir.Lutfen bu konuda dikkatli olalim unutmayin sevgili kardeslerim sehidlik xiyabaniye gittiginizde ordaki sehitlerimiz bir hic ugruna sehit olmadi.ve emin olun yine ayni kosulllar olsa Turk evladi ayni hassasiyeti gosterir lutfen dikkat edelim arkadaslar spekulatif haberlere fikir vermiyelim.

Sevgiler saygilar.

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Yer imleri