Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
27 sonuçtan 11 ile 20 arası

sanal aşk

Junior Member
    Yer
    istanbul

FG

Ben 2 Senedir Yaşıyorum Çok Seviyoruz Birbirimizi
    Tüm Forum Okusun Gizem Seni Seviyorum Ben Ferdi

Unutmadan Alfabede F den Sonra G gelir

FG

Senior Member
    Ben sanal aska inaniyorum. Kendim de yasadim. Artik 1.8 yildir. Aslinda amacim o degildi chete girerken, ama hemen de biriyle tanistim, o gun bu gundur cok seviyoruz birbirimizi, tanisma ortami sanal oldu, ama yalansiz, dolansiz, gercekleri anlattik hep. reelde de tanistik, birbirimizi begeniyoruz hem dis hem de ic gorunusten..vede evlenmeye karar verdik. Arada anlayis saygi sevgi olduktan sonra neden de olmasin bence. Insallah kismetse evlenecegiz artik. Insallah ikimiz icin de hayirlisi olur.
    Ama onceleri ben de inanmiyordum. sanalda tanisip da evlenenlere karsi fikrim iyi degildi, sonucta benim de basima geldi..Darisi boyle birsey isteyenlerin basina......Saygilar

Azeri.net Sevdalısı
    Alıntı Manolita Nickli Üyeden Alıntı
    Ben sanal aska inaniyorum. Kendim de yasadim. Artik 1.8 yildir. Aslinda amacim o degildi chete girerken, ama hemen de biriyle tanistim, o gun bu gundur cok seviyoruz birbirimizi, tanisma ortami sanal oldu, ama yalansiz, dolansiz, gercekleri anlattik hep. reelde de tanistik, birbirimizi begeniyoruz hem dis hem de ic gorunusten..vede evlenmeye karar verdik. Arada anlayis saygi sevgi olduktan sonra neden de olmasin bence. Insallah kismetse evlenecegiz artik. Insallah ikimiz icin de hayirlisi olur.
    Ama onceleri ben de inanmiyordum. sanalda tanisip da evlenenlere karsi fikrim iyi degildi, sonucta benim de basima geldi..Darisi boyle birsey isteyenlerin basina......Saygilar
    İnşallah istediğin olur arkadaşım gerçek hayattada gördüysen neden olmasın.inşallah mutlu olursunuz toyunuza bizide çagırırsın inşallah azeri.net olarak geliriz

Member
    Yer
    İstanbul/Türkiye
    sanal aşk falan hikaye bence.çünkü aşkın sanalı olmaz aşk; üzüntü, keder, neşe kadar gerçek bir duygudur ve gerçek insanlarla yaşanır. internet ortamında yaşanılan herşey hevestir sadece. görmeden duymadan hissetmeden aşk olmaz.

Senior Member
    Yer
    Berlin
    Alıntı Manolita Nickli Üyeden Alıntı

ne gözel insallah olar Allah xosbext elesin mende inaniram bu qismetdi ister internet olsun ister reyal heyat olsun esas bir birlerini basa düsünler sevsinler menimde bir dene tanisim var onlarda internetde tanis olublar indide nisanlidilar insallah evlenecekler bütün sevenler xosbext olsunlar darisi subaylarin basina....

Junior Member
    Yer
    erzurum
    tanışma yeri önemli değildir.cafe,yolda yürürken,parkta.insan aşkın gelip kendisini bulacağı yere karar veremez ki.önemli olan bunu gerçek hayata taşıyabilmek.tanıştık ama sürekli sanalda kalalım gerçekçi değil zaten.bütün aşıklar kavuşssun ne diyelim.amin

Member

şimdi şöle oluyor

eger sanal alemde taşınala rilk öncelerde birbirlerine yanlan söylemeyip ve birbirlerine yakın yerdelersen sanal alemden reel aleme geçiş yapıp ordada birbirlerini iyi tanırsa sanal alemde aşk olabilir ama bunların hiçbir olmuyorsa kimse kusra bakmasın onlar agkendilerini aşık hissetseler bile aşık değillerdir
    sadece bir hevestir. ama olmazmı derseniz yaşamadım zaden reel hayatta aşk yaşayanlara bile inan mıyorum aşk öle kolay bişe değil aşk önce allah rıza için olur sonra yar için olur hem ölümüne olur
    yeryüzünde yer beğendim indim otüken ormanına

Senior Member
    Yer
    baki
    men sanal aska inaniram.harda tanis olmaqin hec ehemiyyeti yoxdu esas odurki ilk novbede bir birilerine hec bir konuda yalan demesinler.aralarinda qarsiliqli anlayis olmalidir.ve guzeste getmeyi bacarmalidirlar.ve Allah her kese bir qismet verb onu deyismek bizim elimizde deil istesekde istemesekde bu qismetle barismaliyiq.ve Allahin verdiyi qismete sukur etmeliyik.eyer qismetde xosbext olmaq varsa tanis olma mekani onemli deil onsuzda xosbext olucan.

qemini udmusam her nefesimde

bitib her isteyim her hevesim de

konlumun sizlayan kaman sesinde

son vida qemini caldi ayriliq

Senior Member
    Yer
    From the hell
    inanmıyordum ama şimdi tüm kalbimle inanıyorum

Junior Member
    bence sanal alemde aşk bence hiçbir insan yaşamadan bilemez bazıları inanamaz ama aşık insan sevgisi için herşeyi göze alan insandır yani seviyosa sanal veya başka ne olursa olsun sevgisine sahiip çıkmalı

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon

Yer imleri