525. yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor sensizlik ölüm kadar acı varlığın yaşam kadar kutsal sen nefes kadar değerli canım kadar önemlisin
526. SENSİZLİK SENSİZLİK DEMEK,SENSİZLİK ÖLÜM DEMEK, YASARKEN ÖLMEK SENİ SEVİPTE YASAMAK DEMEK YASAMAK İÇİN SEVMEK SEVMEK İÇİNDE SEN GEREKSİN ASKIM.
527. seni yüreğimden atabilsem atamıyorum seni gözlerimden silebilsem silemiyorum sensizlik acısını cekemiyorum dönersin diye koştum camlara ama yoksun yine yok..
528. ben seni bir serçenin göz yaşları kadr sevdim şimdi soracaksın beni bu kadar mı sevdin diye ama senin bilmediğin bir şey var serçeler ağladıkları zaman ölürler!!!
529. gercek ask iyilik gordugunde coğalmayıp, kotuluk gordugunde azalmayandır
530. seni bin parcaya bölsem hırsımı yıne alamam, o bın parcandan bır parcanı kaybedersem işte o zaman yasayamam...
531. ya gözlerin aklımda yada aklın adımda ya hayalin karşımda ya sesin kulağımda ya ben çıldırıyorum ya da çok seviyorum ya sevmek çok guzel ya da sevilen çok özel.
532. Ask Sözleri BİRGÜN DUDAKLARIN KURURSA OKYANUSU GETİRİRİM SANA AKŞAM AYAZINDA TİTRERSEN GÜNEŞİ GETİRİRİM SANA EĞER GÖNLÜN BİR SEVGİ ARARSA KALBİMİ SÖKÜP GETİRİRİM SANA ----------------------------------------------------------------------------
533. Sen giderken,birlikte ağlamıştık,yerini şimdi yağmura verdim.Sen gelene dek,gözyaşıma ortak olacak;Başka göz değmesin diye gözlerime...
534. SEN SENİ SEVENİ SEVKİ SENİ SEVEN HİÇBİR ZAMAN PİŞMAN OLMASIN EĞER SEVMİYORSAN SEVMEDİĞİNİ SÖYLEKİ SENİ SEVENLERİN ONURU KIRILMASIN DÜRÜST OL KANDIRMA SEVENLERİ SONRA HAYATTAN SOĞUMASIN !!!
535. KALBİMİ KIRMAK SUYA YAZI YAZMAYA BENZER KIRILAN KALBİMİ DÜZELTMEKSE GECE DOĞAN GÜNEŞE BENZER SEN O SUYA YAZI YAZDIN ŞİMDİ GÜNEŞİN DOĞUŞUNU BEKLE
536. sevgi cana can katmak sevgi zamansız varolmaktır sevgi ölmek yadaöldürmek değil yaşamak ve yaratmaktır sevgi değer ve yürektir bilene ve yaşayana ve yaşatana
537. BIRAK KENDİNİ AŞKIN KOLLARINA YÜREGİN TAŞTIKÇA BI GÜZEL ACIYI ÇEKSİN...ANLADIM SEN ONU TOPRAK OLANA KADAR SEVECEKSİN BE GÜLÜM BBENDE SENİ BÖYLE SEVDİM VEFASIZ
538. sevdalım çölde susuz kalmış bir çiçek gibi özledim seni, Gel artık bitir şu yüreğimde alev alev yanan hasretini, Bi sarılsam boynuna koklasam o gül kokan tenini, Hiç ayrılmasak bir ömür boyu bitanecik AŞKIM benim.....
539. o kadar kolaymı benden kurtulmak, yaşanan o güzel günleri unutmak, sen unutsanda ben unutmadım. ansısızın gidişini unutamadım. hani bizi kimse kıramazdı, birleşen elleri koparamazdı, ecel gelse bile ayıramazdı, edilen yeminler nerede kaldı.
540. İÇİM SIKILIYOR BURALARDA.VİRAN GECELER HEP AYAKTA.YOLLARA BAKIYORUM GELİRSİN DİYE AMA SEN BENİ UNUTMUSSUN BAŞKA KOLLARDA...
541. yürek söz vermişse bizde sözden dönülmez.kalp kalbe gönül vermişse bizde sevgi inkar edilmez.bizde yürek zedelenir ama aşka ve sevgiye asla ihanet edilmez.
542. Bu akşam hayalin canlandı gözlerimde, ışık oluyorsun bana karanlık gecelerimde yıllanmış şarab gibi yanıyorsun içimde bu akşam seni ölesiye özledim..
543. baskasına kendinden fazla deger verme ya onu kaybedersin ya onu mafedersin
544. DÜNDE BUGÜNDE YARINDA BANA AİTSİN SEVEBİLDİGİN KADAR YANINDAYIM UNUTMADIGIN SÜRECE UNUTULMAYACAKSIN BE GÜLÜM DOGUM GÜNÜN KUTLU OLSUN BEBEGİM NİCE MUTLU YILLARA AŞKIM
545. Birtek sen varsın aklımda, Birtek sen varsın düşlerimde, Birtek sen varsın düşünüp ağladığım, Birtek sen varsın bildiğim, Birtek sen varsın kalbime sorduğumda adını söyleyen...
546. kahır dolu rüzgarlar esiyor içimde,yıkılıp kalıyorum bu sağır akşamlarda,beni sensizliğe nikahladılar,yenildim duygularıma,yenildim gururuma ağlıyamadım,şimdi sanadır bu ağlayışım...
547. heni derler ya zaman geçince unutursun geriye dönüp bakarsın gülersin diye ama öle olmuyo zaman geçtikçe daha çok seviyosun ve daha çok özlüyosun
548. gözler vardır sözleri yaratır sözler vardır gözleri ağlatır
549. birgün ölürsem sana doyamadan bir mezar kazdır ama aglamadan kefenimin rengini isterim kara örnek olsun sevipte ayrılanlara Birgün yolun düserde gelirsen yanıma otlar sarmıs garip mezarıma gözyası istemem dökme mezar tasıma orada bir ölü var TAM 17