7 sonuçtan 1 ile 7 arası

ADEM52 TAKI MERASİMİ

Member
    Yer
    kktc

ADEM52 TAKI MERASİMİ

ADEM ARKADASIMIZI ÇOĞUNUZ TANIYOSUNUZ
    BAKALIM BU MÜTEVAZİ KİŞİLİKLİ ARKADASIMIZA NELER SÖYLEYECEKSİNİZ EGER ONU UMURSUYOSANIZ TABİKİ

ARKADAŞIMIZ BÜYÜK BİR HATA YAPIYOR VE EVLENİYOR ARTIK ONUN KARARI BİZE MUTLULUKLAR DEMEK DÜŞER
    ( SANA MUTLULUKLAR SÖZÜM KARDEŞCE AT ARTIK İMZANI GİT BİRAN ÖNCE ŞARKISINI SAKIN SENDE BU ŞARKIYI ÇALMA YAV KARDESIM HİÇ DÜĞÜNLERDE BU ŞARKI ÇALINIRMI AZERİ ARKADASLARDA BİLİRLER BİZİM DÜĞÜNLERDE BU ŞARKI MEŞHURDUR YAV EVLENEN İNSANA BU ŞARKI OLURMU NİKAHINA BENI ÇAĞIR SEVGİLİM İSTERSEN ŞAHİDİN OLURUM SENIN YOKYAAA BEN EVLENIRSEM TÜM ŞAHİTLERİMDEN ŞÜPHELENECEM ŞAHİT MAHİT YOK OKADAR İNSAN GÖRÜYO ZATEN İNKARMI EDECEM SONRA YOK BEN EVLENMEDIM DİYE NEYSE UZATMAYAYIM....

GELİN VE DAMATA BENDEN 2 BÜYÜK CUMHURİYET ALTINI HADİ BAKALIM TAKI MERASİMİ BAŞLASIN.....
    Savaşırken ölenleri kahraman yapan, ölümleri değil; ölümlerinin sebepleridir

Senior Member adem52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    ordu fatsa istanbul türkiye
    sağol ademcim hatırlaman bile yeter canım benim bizi burda pek hatırlayan olmazx eskiler pek ortalarda görünmüyo bu günlerde biz pek takılmıyoruz o yüzden olsa gerek yoksa ben pek sevimsiz bir insan değilim yaqnlış anlaşılmasın
    herzaman doğruyu söyle ne dediğini hatırlamak zorunda kalmassın

Member
    Yer
    kktc

senı sevmeyen ölsün

Alıntı adem52 Nickli Üyeden Alıntı
    sağol ademcim hatırlaman bile yeter canım benim bizi burda pek hatırlayan olmazx eskiler pek ortalarda görünmüyo bu günlerde biz pek takılmıyoruz o yüzden olsa gerek yoksa ben pek sevimsiz bir insan değilim yaqnlış anlaşılmasın

Ya yazmasalarda olur sadece ben içimden gelmiş okadar luzumsuz gerksız konulara yazanlar varkı bunada yazmassalar ben yazarım Kardesım haa bide kızlar olmadan olmaz maalesef bılıyosun kızlar nerde bızım erkekler orda neyse dugunde kavga çıkarmayalım DAMAT bey ve GELİN hanıma dayısının oğlundan
    50 ytl
    Savaşırken ölenleri kahraman yapan, ölümleri değil; ölümlerinin sebepleridir

Moderlər Azerbaycanli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Azerbaycan - Türkiye

tebrikler

Tebrikler Adem kardeş! Inş aynı yastıkta kocayın

Sağ elin subay olanların başına.
    Dünyɑ üç grup insɑndɑn oluşur, sonuçlɑrı ortɑyɑ çıkɑrɑn küçük bir bɑşɑrılı grup, olup biteni seyreden oldukçɑ büyük bir diğer grup ve nelerin olup bittiğini bilmeyen muɑzzɑm bir kɑlɑbɑlık.

Bɑşɑrılı olmɑk isteyen her insɑn için iki kritik bilgi vɑrdır. Gücünü bilmek! Hɑddini Bilmek! Aslɑn oluncɑ kɑrɑnın krɑlı olduğunu bilmek gücünü bilmektir ɑmɑ suyɑ girip timsɑhɑ kɑfɑ tutmɑmɑsı gerektiğini görmek ise hɑddini bilmektir.

Azeri.net Sevdalısı
    alemsin ademcan bendende gelinle damada beşibiyerde o zaman

Adem52 şimdi ordu yollarında gidiyor yengemizle buluşmaya son havadisde benden olsun

Adem52 benim en sevdiğim arkadaşlarımdandır dürüst arkadaşlıgın kıymetini bilen mutlu olmayı hak eden bir arkadaşımız.Allah her daim işini rast getirir inişallah seni tanıdıgım için bahtiyarım adem mutlulugun daim olsun arkadaşım

Yer
    Alıntı MyStery Nickli Üyeden Alıntı
    alemsin ademcan bendende gelinle damada beşibiyerde o zaman

Adem52 şimdi ordu yollarında gidiyor yengemizle buluşmaya son havadisde benden olsun

Adem52 benim en sevdiğim arkadaşlarımdandır dürüst arkadaşlıgın kıymetini bilen mutlu olmayı hak eden bir arkadaşımız.Allah her daim işini rast getirir inişallah seni tanıdıgım için bahtiyarım adem mutlulugun daim olsun arkadaşım
    allah razı olsun canım benim burdayım bi iki iş çıktı gidemedim ayın 10 12 gibi gidicem inşallah

Yer

Re: tebrikler

Alıntı Azerbaycanli Nickli Üyeden Alıntı
    Tebrikler Adem kardeş! Inş aynı yastıkta kocayın

Sağ elin subay olanların başına.
    sağol kardeş allah sizede nasip eder inşallaha

Yer imleri