Sayfa 11/47 İlkİlk ... 91011121321 ... SonSon
469 sonuçtan 101 ile 110 arası

Meni tesvir et...

Senior Member adem52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    ordu fatsa istanbul türkiye
    kız boş boş oturma evde sen kesin annenede yardım etmessin git çalış çeyizini hazırla enişteye yuk olmassın
    herzaman doğruyu söyle ne dediğini hatırlamak zorunda kalmassın

Moderator
    Alıntı adem52 Nickli Üyeden Alıntı
    senin söylediğin cadı tatlı anlamında yani tatlı cadı bide ktüsü var sen o musuın yoksa
    babacan ben miyim yoksa
    Yok abi sen güzel bakmışsın tatlı cadı olarak görünmüş gözüne. Bi başkası bakıp kötü de görebilir.
    Bakmakla bakmak arasında fark var. alıntı: mystrey
    [
    Ya da
    [

Senior Member adem52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    ordu fatsa istanbul türkiye
    mystery hocamın bi bildiği vardır o ne söylüyosa doğrudur ben onun düşüncelerine yorum yapamam adı üstünde hoca o daha iyi bilir
    herzaman doğruyu söyle ne dediğini hatırlamak zorunda kalmassın

Moderator
    kız boş boş oturma evde sen kesin annenede yardım etmessin git çalış çeyizini hazırla enişteye yuk olmassın
    Çalışmam ben yaa. Niye herkes bana bunu söylüyo Çeyizi de ben hazırladıktan sonra... :x

-olgun-
    [
    Ya da
    [

Senior Member
    Alıntı elif-elif Nickli Üyeden Alıntı
    Çalışmam ben yaa. Niye herkes bana bunu söylüyo Çeyizi de ben hazırladıktan sonra... :x

-olgun-
    ------------------------------------------------------------------------------------
    Disiplinsiz, tembel, uykucu, yeteneklerini amaçları doğrultusunda kullanmayan veya amaç belirlemede bile tembellik yaptığı için günlük yaşayan...
    sevecenliği ile hayata ve kendine karşı gösterdiği kayıtsızlığı ve tembelliği kamufle eden...
    insanların sevgisini kazanmada başarılı, iletişimi çok iyi, kendini ifade etme ve kavrama yeteneği gelişmiş, yeteneklerinin farkında olmayan veya bunları daha olumlu nasıl kullanabileceği konusunda kafa yormayan bir kişilik...

Moderator
    Alıntı yesterday Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı elif-elif Nickli Üyeden Alıntı

-olgun-
    ------------------------------------------------------------------------------------
    Disiplinsiz, tembel, uykucu, yeteneklerini amaçları doğrultusunda kullanmayan veya amaç belirlemede bile tembellik yaptığı için günlük yaşayan...
    sevecenliği ile hayata ve kendine karşı gösterdiği kayıtsızlığı ve tembelliği kamufle eden...
    insanların sevgisini kazanmada başarılı, iletişimi çok iyi, kendini ifade etme ve kavrama yeteneği gelişmiş, yeteneklerinin farkında olmayan veya bunları daha olumlu nasıl kullanabileceği konusunda kafa yormayan bir kişilik...
    Sanki beni yakından tanıyan biri yazmış bunu Şaşkınlıkla okudum Tembelliğim burda da mı belli oluyor
    -Kırılgan-
    [
    Ya da
    [

Junior Member
    elif-elif azeri neti çok sevdiği kesin

Azeri.net Sevdalısı
    Mehmet için ne yorum yapabilirim ki tanımıyorum.sadece temennimi sunayım inşallah güzel payşalımları olabilecek bir arkadaşımızdır

Senior Member
    Yer
    Danmark
    yakisikli birine benzioo

Azeri.net Sevdalısı
    Alıntı Kerkuk-Kizi Nickli Üyeden Alıntı
    yakisikli birine benzioo
    : yakışıklıyımdır.beni güldürdün

Güleç yüzlü bir arkadaş sanırım her mesajında gülüyor çünki

Sayfa 11/47 İlkİlk ... 91011121321 ... SonSon

Yer imleri