4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Azeri bir parca..

Junior Member

Azeri bir parca..

Herkese Selamlar,
    Öncelikle bu güzel forumdan ötürü tesekkürler. Ben bir sarki ariyorum Azerice bir parca, bu sabah bir televizyon kanalinda gördüm. Azerice anlamadigim icin sarkinin sözlerini pek cözemedim, anladigim kadariyla sizlere akataracagim. Umarim bana yardim edersiniz

Sarkiyi söyleyen bir bayan di, karanlik bir klipti mavi isiklar kullanilmis, bir erkek ile beraber arabada idi. Slow bir parcaydi ve duygusaldi. Sarkinin sözleri ise asaga yukari söyleydi;

gel inat etme böyle gel
    yar yine senden
    bilerem yar

aklimda sadece bu kadari var Yardimlarinizi esirgemezseniz mutlu olurum

Sevgilerle kalin.

Moderlər
    Yer
    Bakı

Re: Azeri bir parca..

bu mahnı olabiler amma mahnını ifade eden ferqli biri olabiler bir baxın.

Video Link : [
    Mesafler mi aşkı uzaklaştırır ,aşk mı mesafeleri yakınlaştırır,Uzayan yollar,kanayan sevdalar,ne kadar aşkı yansıtır,Sevmekten uslanmayan gönülmüdür.Uslanmayan sevdamıdır.Ey arsız sevda,yoluna gül dökülesi,İşte geldin yakınımdasın,Bir seslensem el uzatırmısın?

Junior Member

Evet buydu, ne kadar tesekkürlerimi sunsam azdir. Cevabin ve emeginden dolayi cok tesekkür ederim, beni cok mutlu ettin, cok cok sagol

Moderlər
    Yer
    Bakı

Alıntı AzerLover Nickli Üyeden Alıntı
    Evet buydu, ne kadar tesekkürlerimi sunsam azdir. Cevabin ve emeginden dolayi cok tesekkür ederim, beni cok mutlu ettin, cok cok sagol

bir şey değil, zevkti.
    Mesafler mi aşkı uzaklaştırır ,aşk mı mesafeleri yakınlaştırır,Uzayan yollar,kanayan sevdalar,ne kadar aşkı yansıtır,Sevmekten uslanmayan gönülmüdür.Uslanmayan sevdamıdır.Ey arsız sevda,yoluna gül dökülesi,İşte geldin yakınımdasın,Bir seslensem el uzatırmısın?

Yer imleri