Sayfa 1/2 12 SonSon
12 sonuçtan 1 ile 10 arası

Türkiyə - Ermənistan yaxınlaşması

Azeri.net Sevdalısı Baku - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Türkiyə - Ermənistan yaxınlaşması

Türkiyə ilə Ermənistan arasındakı sərhədlərin açılmasına necə baxırsınız? Fiikirlərinizi bildirin...

Senior Member
    Yer
    Azerbaycan

Re: Türkiyə - Ermənistan yaxınlaşması

Elbetde ki, bu bu meseleye hami cox pis baxmalidir. (esl azeribaycanli,turk olanlar)
    Yalanlarla dolu bu dunyada, yalansiz yasamaga calisaq.

Junior Member

CANIM AZERİ KARDEŞLERİM.

CANIM AZERİ KARDEŞLERİM EMİN OLDUN Kİ BİZ TÜRK HALKI OLARAK SİZİN HERZAMAN YANINIZDAYIZ.TARİHTE BİZE SADIK KALAN SORUNSUZ YAŞADIĞIMIZ TEK GERÇEK DOSTUMUZSUNUZ.AMA BU ERMENİ SINIR KAPISI AÇILMASI MEVZUSUNDA TÜRK HALKINI SUÇLU TUTMAYIN NE OLUR. HERŞEYİN BAŞI ABD VE AVRUPANIN TÜRKİYEYE YAPTIĞI BASKILAR SONUCU AKP HÜKÜMETİ YANİ RECEP TAYYİP ERDOĞAN VE ABDULLAH GÜL DÜR.BİZ MİLLİYETÇİ GENÇLER OLARAK HERZAMAN SİİZN YANINIZDA OLACAĞIZ AMA LÜTFEN BU DURUMDAN TÜRK HALKINI SUÇLU TUTMAYIN.BİZ ŞUAN GEREKLİ PROTESTO ÇALIŞMALARINI YAPIYORUZ .SİZİN İÇİNİZ RAHAT OLSUN.

Moderlər Azerbaycanli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Azerbaycan - Türkiye

Erdoğanın bu mövzuda son xeberini buradan oxuya bilersiniz. Serhedler açılmır.

[
    Dünyɑ üç grup insɑndɑn oluşur, sonuçlɑrı ortɑyɑ çıkɑrɑn küçük bir bɑşɑrılı grup, olup biteni seyreden oldukçɑ büyük bir diğer grup ve nelerin olup bittiğini bilmeyen muɑzzɑm bir kɑlɑbɑlık.

Bɑşɑrılı olmɑk isteyen her insɑn için iki kritik bilgi vɑrdır. Gücünü bilmek! Hɑddini Bilmek! Aslɑn oluncɑ kɑrɑnın krɑlı olduğunu bilmek gücünü bilmektir ɑmɑ suyɑ girip timsɑhɑ kɑfɑ tutmɑmɑsı gerektiğini görmek ise hɑddini bilmektir.

Junior Member

AZERİ KARDEŞLERİMİZ EMİN OLUNKİ BİZ TÜRK GENÇLERİ HER ZAMAN HER KOŞULDA SİZİN YANINIZDAYIZ NE ERMENİSTANI NEDE OBAMAYI TANIRIZ...
    BİZİM İÇİN TEK GERÇEK KARDEŞ OLUŞUMUZDUR...

Junior Member
    Yer
    Istanbul

AKP hükümetinin milli duyguları inkarcı bir politikasının sonucudur.
    Cumhurbaşkanı Kayserilidir.
    Kayseri ise Ermeni nüfusun geçmişte önemli oranda var olduğu ve tehcire uğramamak için çoğu din değiştirip isim soyadlarını değiştirerek Türkiyede yaşamaya devam ettikleri bir şehirdir..Her herhalde abdulah gülde bu yönden bu insanlarla kendisi ile yakınlık görebilmektedir.Bu insanların yanında hep güleryüzlü hareket etmektedir.İnsan bile demeye içim elvermiyor bu ermenilere.

Sınır açılacakmış sanırım haftada 1 günle başlayıp ileride görüşmelerin seyirine göre tamamen açılabilir.Sağda soldaki açılmıyacak türdeki beyanlar sizi yanıltmasın.Acı ama umarım gerçek olmaz..

Ben Türkiyeli bir Türk olarak sizin kadar benimde içimi yaktı.Eylemleri hızlandırın ve kamuyonu hep bu konu üzerine tutun ki geri adım atsınlar.

Erovizyonda da 0 verin bence hadiseye.
    1-Ermenilere her sene 10-12 puan verenlere bi tepki vermiş olursunuz.
    2-Sınır açmaya karşı da bir tepki olur.
    3-Hadise'i akşam tv röportajında izledim sadece puanı düşünüyor.İnsan bi destekleyim der azeri kardeşlerine...ama puan verilecek bi insan değil bence.

Junior Member

BU KONUDA SON SÖZ: Rəcəb Tayyip Ərdoğan : «Azərbaycan və Ermənistan arasında Dağlıq Qarabağ münaqişəsi ilə bağlı razılaşma əldə olunmadan sərhədləri aça bilmərik»
    Sağdan soldan duyulan yalan sözler bizi üzer ve düşmanlarımızı sevindirir. Ermeniler sevinmesin.
    Azerbaycan 12 puan
    Türkiye 12 puan
    Ben bir Türkiye Türkü olarak Azerbaycan için mesaj göndereceğim 12 puan

Junior Member

Azerbaycanlı kardeşlerim için gerekirse ölürüm

Junior Member

Aysel ve Araş'ın şarkıları da klipleri de kendileri de çok güzel
    Azerbaycan 12 puan

Junior Member

Can Azerbaycan Türkü gardaşlarım,ben Türkiye Türkü olarak bu ermeni kapılarının açılmasına daha başka bir pencereden bakmak istiyorum.Bazi kardeşlerim haklı olarak biz Türklere kırılmış darılmışlar.Acaba diyorum bu görünüşün altında Türkiyenin sizlere iyilik yapmak istemesi yok mu.?
    Mesela yıllardır Karabağ sorunu var ve çözülemiyor.Türkiye ermenilere sınırı açmakla sizin karabağ sorununu çözmek istiyordur.Başbakanımız ne dedi,Arezi kardeşlerimizi üzecek hiç bir şeyin altına imza atmayız.Karabağ sorununu halledin,azeri kardeşlerimiz memnun olsun sonra bizinle görüşün.Böyle bir politika izleyen biz Türkiye ye neden kırılıp küsüyorsunuz.Biz sizin için herkese karşı koyuyoruz.Lütfen yanlış düşünmeyin.Cumhurbaşkanımız sayın Abdullah Gül çok değerli bir insandır.Asla siz kardeşlerimizi üzecek bir şey yapmaz.Başbakanımız da aynı.Bakın yıllarca Kıbrıs Türkleri için neler feda etmedikki.Yinede edeceğiz.Sizler içinde herşeye karşı koyduk ve koyacağızda.Lütfen anlayın.
    Şu an Tükkiye tarafından izlenen yolun sizin yararına olduğuna inanıyorum ve sizinde inanmanızı istiyorum.Göreceksiniz Yıllardır çözülemeyen Karabağ sorunu çözülecek.İşgal edilen kardeş topraklarından ermeniler savaşsız çıkarılacak.Biraz sabır.Bize hemen küsmeyin.Biz SİZLER İÇİN HERŞEYİ YAPIYORUZ.
    Sevgilerimi ve saygılarımı sunuyorum Can Kardeşkerime.

Sayfa 1/2 12 SonSon

Yer imleri