Sayfa 3/7 İlkİlk 12345 ... SonSon
61 sonuçtan 21 ile 30 arası

Sevdiyiniz insana sevginizi nece ifade edirsiniz?

Junior Member

Sevib sevilmek!!!!

Salam hörmetli oxucular.Sevgini her kes ne anlaya ne de ki, anlata bilir.Esl sevgi qarshiliqli olmalidir.Qarshiliqli olmayan sevgi sevgi deyil.Chox rast gelmishem qarshiliqsiz olan sevgilere.Qiz sevir oglan yox ve yaxudda tam eksi.Chalishin möhkem olun.Bir oxucumuzda yaxshi yazib.Azerelcin bey chox yaxshi yazib,Sevgini öz hörmetinle,ona qarshi olan isti munasibetinle isbat ede bilersen.
    Haminizz ugurlar dileyirem hörmetli oxucular!
    Hemishe sensen gumanim,Azerbaycanim!!!!

Senior Member owen20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    baki
    Alıntı Cancer Nickli Üyeden Alıntı
    Hesen halaldi sene, ela movzudu.Ma$allah tfu tfu goz deymesin i$leyirsen a. Vuqar i$ guc? seni de unutmami$am. Ikivizi bir birinden ayira bilmerem. hec ayirmiram.
    salam necesen? menem da yavash yavash yashayiram..hesenle meni ayirmaga ehtiyac yoxdur cun ki ikimizda ..................
    calishin ki,sevilesiniz.....

Yer
    baki

Re: en guzeli

Alıntı djbarish Nickli Üyeden Alıntı
    SEVGIMIZI IFADE ETMENIN EN GUZEL YOLU
    ''SENI SEVIYORUM" DEMEKTIR..
    AMA SOZ AGIZDAN DEGIL KALBINDEN CIKACAK...

halaldir sene.insallah bir gun bunu sevdigine deyersen..hemde bele boyuk qirmizi heriflarla..

Junior Member
    [color=red]Menim sevgilim yoxdur.Eyer olsaydi Onunla gozel bir gezintiye chixardiq.Ve yaxud Qish aylarinda deniz qiragina gedib ona deniz sahilin de oz sevgimi etiraf ederdim.Inshallax bu arzum ureyimde qalmaz .[/color]
    NANI[/b]

Junior Member

Cancer

Ellerini tutmanla gözlerine bakman arasinin bir ömür sürmesidir
    Konu trexi tarafından (11-09-2013 Saat 09:16 PM ) değiştirilmiştir.

Junior Member
    sevgi insan hayatinda belkede en onemli bir hissdir. amma cox teesufler olsun ki bir cox uzden iraq sevenler esil sevginin adina leke ketirerek bu ulvi hissi alcaldirlar . sevgini etiraf etmeye gelince ise bunun hansi seraitde ve yaxud mekanda edilmesi deyil. sevgini etiraf ederken insanin titremesi yani insanin semimiyyeti cox onemlidir. men butun insanlara esil ulvi sevgini dadmagi ve hec zaman peshman olmamagi arzu edirem. sevin ki sevilesiniz 8) [/b][/i]

Senior Member
    Yer
    AZERBAYCAN / BAKU
    her kese salamlar. movzu ela oldugundan bura cox yazdiqlarini da gorurem.
    Trexi senden ne ecceb? Xeyirdimi mene qar$i sevgivi etiraf etdin?
    owen teki i$lerin yax$i getsin. he onu demekisteyirdim: Sen Hesenle menim gozumde tek bir insansiz. ayrilmazsiz.
    Bu dunyada sevme, sevsende deli etme, cunku seven sevilmez, sevilende qiymet bilmez.

Junior Member
    ÖNCELİKLE SEVGİ VE AŞK KAVRAMINI AYIRT ETMEK GEREKİR..DAHA DOĞRUSU;
    SEVGİ BİR KAVRAMMIDIR?
    SORUSUNU ÖNCELİKLE SORMAK GEREKİR KENDİMİZE.
    ARDINDAN;
    AŞK BİR KAVRAMMIDIR? DİYE TAMAMLAMAK GEREKİYOR SORUMUZU.
    CEVABINI VERECEK OLURSAK EĞER;
    SEVGİ BİR KAVRAMDIR.YAŞAMIN MÜDDETÇE TANIDIĞIN,GÖRDÜĞÜN,HİSSETTİĞİN,VARLIĞINI BİLDİĞİN VE BİLMEDİĞİN SOMUT VE SOMUTSAL HER NE VARSA ONA KARŞI BİR İÇGÜDÜSEL BESLEME GÜDÜSÜDÜR.AKSİ DÜŞÜNÜLECEK OLURSA YİNE ZIT ANLAMINI SEVGİDEN ALMAK SURETİYLE AMA BİR KİN GÜDÜSÜ SÖZ KONUSUDUR...
    AŞK KA GELİNCE BİR KAVRAM DEĞİLDİR BENCE.YAŞANILASI MUTLAK BİR EŞDEĞERDİR.GERÇİ BU TANIM BİR KAVRAM NİTELİĞİ TAŞIYOR AMA DEMEK İSTEDİĞİM TARİFİ YOKTUR AŞKIN...
    ....AŞK KARMA BİR MEVSİM;YAĞMURLARIYLA ISLANDIĞINIZ,GÜNEŞİYLE YANIP KAVRULDUĞUNUZ,RÜZGARIYLA SAVRULDUĞUNUZ....BASİT,UCUZ HESAPLARLA YÜRÜMEZ AŞK ÖNCE SİİİİİZ NE İSTEDİĞİNİZİ BİLMELİSİNİZ......
    BENCEDE ÖYLE KİŞİ NE İSTEDİGİNİ BİLMELİ,
    NASIL BİR GÜDÜ HİSSİ VAR YÜREĞİNDE BUNU HİSSETMELİ VE HİSSETTİRMELİ..
    YAŞAMALI,YAŞATMALI..
    SEVMELİ Kİ YÜREKTEN SEVİLSİN CANI GÖNÜLDEN...
    ..BEN SEVDİĞİME SEVGİMİ HİSSETTİRMEM.ÇÜNKÜ ONA AŞIK OLMUŞSAM EĞER SEVİYORUMDUR ZATEN.BİLİYORDUR O BENİM SEVGİMİ...
    ......AMA YİNEDE AŞIK OLABİLMEN İÇİN SEVMELİ.....
    .....YANİ ANLAYACAĞINIZ İKİSİDE EŞDEĞER BİR KAVRAMDIR ASLINDA...
    ....SEVGİ OLMAZSA AŞK OLMAZ...
    ....AŞK OLMAZSA İNSAN YAŞAYAMAZZZZZ.....
    GÜRCAN KESKİN
    SAYGILARLA[/i][/url][/u]

Junior Member
    salam,hamiya.yeqin ki bunu oxuyanlarin hamisi sevib(sevilmeye qrantiya vere bilmerem )sevgisini here bir cur buruze verir.shexsen men evvelce hereketlerimle bunu gosterirem ki,sonradan surpriz olmasin.yoxsa redd cavabi alardim.hereketlerle dedikde,yani onunla yaxinliq edirem,daha chox onunla ilishkilenirem,bir sozle bashqalari ile onun arasinda achiq ashkar ayrisechkilik edirem,yani sevgimi gostermeyi bacariram.onu da deyim ki,bu usulun ugurunu oz tecrubemde gormuhsem deye bashqalarina da meslehet gorerdim.ne ise...sevin,sevilin,insani diger canlilardan ferqlendiren DAHA BIR xususiyyete malik olun.helelik

Yer
    baki
    Alıntı Nani Nickli Üyeden Alıntı
    [color=red]Menim sevgilim yoxdur.Eyer olsaydi Onunla gozel bir gezintiye chixardiq.Ve yaxud Qish aylarinda deniz qiragina gedib ona deniz sahilin de oz sevgimi etiraf ederdim.Inshallax bu arzum ureyimde qalmaz .[/color]
    NANI[/b]

insallah qaqash insallah

Sayfa 3/7 İlkİlk 12345 ... SonSon

Yer imleri