8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Mezeli sms-ler

Senior Member Tutu20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Azerbaycan.Quba

Mezeli sms-ler

Eline almis bir cicek. Sevecek-sevmeyecek. Ala heyvan oglu heyvan. Cicek hardan bilecek.

Men seni cox sevirem hec bilmirem nedendi. Sen mene essek dedin, essek senin dedendi.

Salam heyatim, canim, damarimdan axan qanim. Gecem, gunduzum, sirinim, sekerim. Men her an seninleyem dogma Vetenim!

Ay menim matordan quvvetli yarim. Dizelnen isleyen nazli nigarim. Sen ALLAH esqde vefasiz olma. Tormuzsuz olsanda, muftasiz olma

Gece yatarken pencereni aciq qoy. Sessizce iceri girib yataguva uzanib, yanaqlarindan diwleyecem. Imza agcaqanad

Butun umudlerim suya duwdu, lakin onlar bogulmayacaqlar, cunki men onlara uzmeyi oyretmiwdim

Menim ureyimde biten gul olsaydin, chixarib yerine kartof ekerdim

Sen bir meleksin daqda gezen ineksin ot versem yimessin,Allah belani versin

Man bir garib asiq.Alimda cangal qasiq.Man esgi yeyib bitirdim sana qaldi bulasiq.

SEN MENIM SAPIMSAN SUPUMSAN UREKDE GUP GUPUMSAN SENDEN AYRILA BILMEREM VERMESILIM SUPUMSAN !!

Moderlər Kralica_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Azerbaycan.Quba

Re: Mezeli sms-ler

Salam heyatim, canim, damarimdan axan qanim. Gecem, gunduzum, sirinim, sekerim. Men her an seninleyem dogma Vetenim!
    Her sheyi bilmek vacib deyil, Vacib olan heddinizi bilmekdir!

Moderlər

Menim ureyimde biten gul olsaydin, chixarib yerine kartof ekerdim
    Yaşamaq istəyirsənsə, hərəkət et. Süküt ölümdür

Member

01. Termometr yüz vurur,
    Vursa da o düz vurur.
    Gör nə zəmanədir ki,
    Qız oğlana göz vurur!

02.Mən Məcnunam, o Leylidi,
    Biraz məndən gileylidi.
    Mən maaşla dolanıram,
    O briliyanta meyllidi.

03.Hər gecə yuxumda səni görürəm,
    Yanımda olmaqçün nələr verirəm.
    İnan həyatımın sənsən mənası!
    Mən səni sevirəm YARPAQ DOLMASI!

04.1 2 3 4 5 6 7 8 9-dəli kimi nə sayırsan mən dəliyəm, sənə nə olub.

05.Diqqət aksiya. Bundan sonra hər kəs öz beyninin dəyərində danışacaq. Təbrik edirik siz pulsuz danışacaqsınız.

06.Halva-halva deməklə iki dəfə halva demiş olursan.

07.Əgər sən şalvarının sağ cibindən 10, sol cibindən 20 manat pul tapsan deməli sən başqasının şalvarını geyinmisən.

08.Sevgilim sən səhrada bitən tək bir gül olsaydın, səni itirməmək üçün ömrüm boyu su maşını sürərdim.

09.Çörəyi ver çörəkçiyə, pulunu isə dərhal al. Çek verməyi unutma.

10.Sevgilim sən o qədər gözəlsən ki, baxışların eşşəyin baxışlarından seçilmir.

11.Hörmətli abonent! Bu nömrəyə zəng çatmır, telefon ya söndürülüb, ya lomkadadı, ya da sumkada.

12.Salam. Dünən Əcəmi metrosunda metro kartımı çıxardanda sumkamdan 20 qəpik düşürtdüm, dünəndən axtarıram hələ də tapa bilmirəm. Hətta dərsə də getmədim. Tapanlardan xahiş olunur həmin metro tərəflərə müraciət etsinlər, mən hələ də ordayam. Axı o mənim yemək pulum idi.

13.Sevmək, sevilmək, sevişmək, öpüşmək, ölmək hamısı məsdərdir.

14.Mən səni sevmişəm özüm bilmədən, burnumun suyunu dəsmala sildim, səni sevməyimə peşman olmuşam. Sən məni sevsən də sevməsən də heç. Mən səni sevirəm!

15.Axtaran tapar, tapan axtarmaz. İtən tapılmaz, ölən ayılmaz. Gül amma asta, toyda və yasda, mən dedim sözüm. Qalmadı dözüm.

16.Məndə sığar iki cahan bizim evdə yoxdu divan, işıq mənəm, günəş mənəm yerdə yatan qaqaş mənəm.

17.Həyat insan üçün bir pəncərədir. Çox əsəbləşdirmə yoxsa səni o pəncərədən ataram.

18.Dünyadakı ən məzəli rəqəm 21493. İzah edirəm: 2 nəfər 1 şey haqqında düşünəndə 4 həftədən sonra məlum olur ki, onlar 9 aydan sonda 3 nəfər olacaqlar.

19.Sən ağlayan zaman sənin yanında olmaq istəyərdim bilirsən niyə? Çünki dəsmal satıram, 2-sin alana biri həddiyə.

20. Deyirlər ki, Boz Baş müğənnilər çoxdu. Amma bütün günü televizorda müğənnilərə baxdım heç birinin başı boz deyildi.

MLL
    MLL çevrimdışı
    Senior Member

04.1 2 3 4 5 6 7 8 9-dəli kimi nə sayırsan mən dəliyəm, sənə nə olub .)))))))))))))))))))) inanirsan hec saymadim.axrini oxudum

Eline almis bir cicek. Sevecek-sevmeyecek. Ala heyvan oglu heyvan. Cicek hardan biler ))))))))))))))))))

Azeri.net Sevdalısı
    Yer
    I Am From Azerbaijan

Eline almis bir cicek. Sevecek-sevmeyecek. Ala heyvan oglu heyvan. Cicek hardan bilecek.

[

Azeri.net Sevdalısı

Alıntı Kralica_ Nickli Üyeden Alıntı
    mende ele bilirem tut20ye yazirsaneeee

Senior Member

Yer imleri