Senin ureyinin acharini axtardim tapa bilmedim. Amma uzulme chunki laqonda almisham hazirlash gelirem.

Her gun evde meni danlayirlar, atam anam mektebde muellimlerim. Oxu, oxu, oxu. Mense bunlari basha sala bilmirem ki, yaddashimda hech ne qalmir. Olan beyin yaddashim 256mb. Ondan artiq yuklenmir!

Sen heyatimda gorduyum en agilsiz, en dushuncesiz ve seviyyesiz insanlari yola getire bilechek dahisen.

Seni qizil gule benzedirem. Onun kimi zerif, gozel, ince, fusunkar, teravetlisen. Amma heyif ki, qizil gul kimi seni de kitabin arasina qoyub qurutmaq olmur.

Gozelim cavab ver bu sualima. Mene sevgili yar olarsanmi sen? Men saxladigim pishik balasina herden bir yemek verersenmi sen? :

Qurban olum heyatim sevgilim. Mensizlikden aglama. CHashib birden intihar eleyib adim ustunde olan vida mektubu yazarsan. Bunuda eleme. Men bu eziyete dozemmerem. CHunki bilirem ki, azi 6 il turmede yatmali olacam.

Senden yoxdur, sen birdenesen biri de olsaydi mesheye gondererdim.

Sene yaza-yaza yaz geldi, mesaja zam geldi, daha yazacaktim, amma konturum bitti.

Sen etirli bir bagda, yarashiqli, elvan rengli, teravetli, esrarengiz bir chicheyin yashil yarpagina qonmush bir dozanqurdusan.

Bir anliq qish gecesin tesevvur et. Uzerinde qar denechiklerinin naxish vurdugu pencereye bax. Orda bir milchek var. Zehmet olmasa onu oldur. Menzereni pozur.

Azercellden yenilik! Siz ilin en etibarsiz abonenti sechildiniz. Bu munasibetle siz udush
kampaniyamizdan 1 shille, 2 yumruq ve en nehayeti 2 tepik qazandiniz! Hediyyeleri elde etmek uchun Azercell ekspreslere yanashib ordakilari soyun.

Gozunu ach dunyaya bir bax her ne gorsen senindi birce guzguye baxma, chunki gorduyun ancaq menimdi.
??