3 sonuçtan 1 ile 3 arası

MirT SMS ler

Moderlər Deli_UREK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Latvia Riga

MirT SMS ler

Onа bаxmа, on bire bаx.

Sen menim senden evvel ve senden sonra sevdiyim qizlarin ichinde en chox sevdiyimsen!

Menim balam bir guldu bana ne, menim balam bir candi bana ne, menim balam bir itdi. Sene ne.

Her yer zulmet, qаrаnliq. CHox qorxurаm. Gozlerim seni аxtаrir. Sen menim goren gozum idin, meni sensiz qoyub getdin. Gozumu kor qoyub getdin, GOZUMUN NURU.

Baharin gelishinde acan guller vara, al elvan rengleri ile yashil yarpaqlari ile sevgini anlatan, bax o gullerin tikani gozune girsin.

Birini sevdim ozunu asdi, birini sevdim mashin vurdu, birini sevdim infark vurdu. Meni hirslendirme senide severem!

Sen dunyanin en axmag, en mundar, en chirkin, en bashibosh insanlari xilas ede bilecek bir insansan.

Seher yemek yeye bilmirem, chunki seni fikirleshirem. Gunorta yemek yeye bilmirem, chunki seni fikirleshirem. Axsham yemek yeye bilmirem, chunki seni fikirleshirem. Gece yata bilmirem, chunki acam.

Sehiyye nazirliyi xeberdarlig edir: mesaj oxuyarken burnunuzu qurtdalamayin.

Indi 100 nefer ders oxuyur, 50 nefer tv baxir, 10 nefer futbol oynayir, bir okuz de elinde telfon tutub mesaj oxuyur!

Qulagin kar olsun, alo sozunu eshitmiyesen. Dilin lal olsun, alo deye bilmiyesen. Gozun kor olsun,
    telefon uzune hesret qalasan. Elin topal olsun, nomreni yiga bilmiyesen.

Bala meymun anasindan sorushur? Ana biz niye bele eybecerik? Ay bala sen hele mesaji oxuyana bax

HER GECE YUXUMDA SENI GORERDIM
    MENIM OLMAGINCUN NELER VERERDIM
    CUNKI HEYATIMIN SENSEN MENASI
    MEN SENI SEVIREM"KELEM DOLMASI

O EVDEN KOCENDEN SENI ITIRDIM,
    NE QEDER AXTARDIM TAPA BILMEDIM
    COX TEZ-TEZ YADIMA DUSURSEN MENIM
    AY MENIM BAHALI ZERLI QELEMIM

Member
    Yer
    baki
    Senin ureyinin acharini axtardim tapa bilmedim. Amma uzulme chunki laqonda almisham hazirlash gelirem.
    Qurban olum heyatim sevgilim. Mensizlikden aglama. CHashib birden intihar eleyib adim ustunde olan vida mektubu yazarsan. Bunuda eleme. Men bu eziyete dozemmerem. CHunki bilirem ki, azi 6 il turmede yatmali olacam.
    Sen etirli bir bagda, yarashiqli, elvan rengli, teravetli, esrarengiz bir chicheyin yashil yarpagina qonmush bir dozanqurdusan.
    Seni qizil gule benzedirem. Onun kimi zerif, gozel, ince, fusunkar, teravetlisen. Amma heyif ki, qizil gul kimi seni de kitabin arasina qoyub qurutmaq olmur.
    Bir anliq qish gecesin tesevvur et. Uzerinde qar denechiklerinin naxish vurdugu pencereye bax. Orda bir milchek var. Zehmet olmasa onu oldur. Menzereni pozur.
    Azercellden yenilik! Siz ilin en etibarsiz abonenti sechildiniz. Bu munasibetle siz udush
    kampaniyamizdan 1 shille, 2 yumruq ve en nehayeti 2 tepik qazandiniz! Hediyyeleri elde etmek uchun Azercell ekspreslere yanashib ordakilari soyun.
    yeqinki gulmeli olar
    leyla

Senior Member
    Yer
    İstanbul/ Türkiye
    Gözel smslerdi ellerinize sağlıq

Yer imleri