Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
21 sonuçtan 11 ile 20 arası

turkiyede basimiza gelmis maraqli ehvalatlar

Junior Member
    Yer
    Eskişehir
    Alıntı fantamaz Nickli Üyeden Alıntı
    turkiyeye ilk geldiyim il ingilisce hazirlik sinifinde ilk gun tanislik idi. azerbaycandan geldiyim ucun her kes mene sual veriri azerbaycan hakkinda melumat alir. ele bu arada bir qiz sual verdi hasan sizinde bahcede petrol kuyusu varmi? oz ozume dedim deyesen bu qizin basi xarab olub. dedim ki evet var hatda sabah kayvaltisinda annem bize cay yerine petrol veriyo hehehe)

anne bir bardak daha petrol alabilir miyim

kızım/oğlum petrolünü bitirmeden nereye. arkandan ağlar.
    her sözümüz dudaklarda düş oldu
    dönmek ihtimali yok artık o gülüşler düş oldu

Moderator
    Atatürk hava limanında tranzit uçuş zamanı "iç hatlar" la "dış hatlar" ı qarışdırıb "iç hatlar" terminalına getmişdim "dış" ı TR daxili uçuşlar başa düşdüyüm üçün çaşdım.
    Yuxulu idim seher yenice açılırdı yeqin ondan olub

Senior Member

bir varmış bi yokmuş:))

bende bigün sabah kalktım dedim ev arkadaşıma kalk gidek sokakta yiyek kavaltımısı kaktık gittik ördekli çay bahcesine 20 tane simit aldık oturduk çay bekliorus isteyelim die adam geldi çay veremem dedi simitleride burda yiyemessinis nie dedik çünü burda simit yemek yasag burda tost sandviç falan var öle oturabilirsinis arkadaşım dedi peki şu banka otursak çayları oraya getirirmisinis yog dedi yasag bende dedim o saman sen bise iki tost iki duble çay kap getir dedi olmas simitleri burda yiyemessinis yasag dedik bis bu simitleri ördekler için almıştık saten adam dediki olmas ördeklere simit atmak yasag sonra söve söve eve gittik söve söve çay demledik evde yedik simitleri ne sıcaklığı kaldı ne tadı herifide dövemedik canım yurdum türkiyemde Allahın çaybahcesinde bi simit yemek yasag şimdi dieceksinis ki ne alaka bu konuyla nie buraya açtın içimden geldi saten böle bi olayda yok şimdi kendim uydurdum öle işte canım yasmak istedi yasdım yasagmı ))

Azeri.net Sevdalısı
    Yer
    İsTaNbUl//TüRkİyE

Re: bir varmış bi yokmuş:))

Alıntı ruhsuzz Nickli Üyeden Alıntı
    bende bigün sabah kalktım dedim ev arkadaşıma kalk gidek sokakta yiyek kavaltımısı kaktık gittik ördekli çay bahcesine 20 tane simit aldık oturduk çay bekliorus isteyelim die adam geldi çay veremem dedi simitleride burda yiyemessinis nie dedik çünü burda simit yemek yasag burda tost sandviç falan var öle oturabilirsinis arkadaşım dedi peki şu banka otursak çayları oraya getirirmisinis yog dedi yasag bende dedim o saman sen bise iki tost iki duble çay kap getir dedi olmas simitleri burda yiyemessinis yasag dedik bis bu simitleri ördekler için almıştık saten adam dediki olmas ördeklere simit atmak yasag sonra söve söve eve gittik söve söve çay demledik evde yedik simitleri ne sıcaklığı kaldı ne tadı herifide dövemedik canım yurdum türkiyemde Allahın çaybahcesinde bi simit yemek yasag şimdi dieceksinis ki ne alaka bu konuyla nie buraya açtın içimden geldi saten böle bi olayda yok şimdi kendim uydurdum öle işte canım yasmak istedi yasdım yasagmı ))
    ruhsuz yüzüne söylemek gibi olmasın ama
    çok gıcıksın ya

Azeri.net Sevdalısı

Re: bir varmış bi yokmuş:))

Alıntı ruhsuzz Nickli Üyeden Alıntı
    kardeşim yaa,yazar yazar maşallah
    İKİNCİ BAHAR YAŞIYOR ÖMRÜM
    GEL BENİM YARİM OLUVER ŞİMDİ
    SENİ GÜL GİBİ ÖPE KOKLAYA
    GÖZÜMDEN DİLİMDEN SAKINIR SAKLAR
    BUGÜN Kİ AKLIMLA SEVERİM ŞİMDİ

Moderlər Deli_UREK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Latvia Riga
    size=18]hamisi gulmeliydi sagolun )) [/size]

Senior Member
    süpherim dimi ))

Azeri.net Sevdalısı
    Yer
    Türkiye/Adana
    Alıntı fantamaz Nickli Üyeden Alıntı
    2 il bundan gabak ankaranin gencler birliyi takimi ile italyanin parma si arasinda uefa kuboku oyunu var idi. her kesin dort gozle gozledyi bir oyun idi. ele coxdanki arzum idiki bir turk takimini yerinde destekleyim 2 yerlimizle getdik oyuna ve ellerimizde azerbaycan turkiye bayraklari. 2 ci yarida artik her kesin kefi yerindedi cunki takim boyuk fergle irelidedi bizde kale arkasinda oturmusk amma ellerimizde azerbaycan turkiye bayraklari ile atdanib dusuruk)) birden ne gorsek yaxsidi? stadyonda butun her kes bize teref donub ve bagirir:TURKIYE SIZINLE KURUR DUYUYOR AZERBAYCAN!!!TESEKURLER AZERBAYCAN deye. vallah ne deyim dilimiz tutuldu gozlerimizden yas geldi...
    ben her maçta her gördüğüm Azerbaycan bayrağına bağırıyorum
    Türkiye sizinle gurur duyuyor
    BiRi BeNi DurDurDrsNNN ! !!

Junior Member
    Yer
    baki
    menim de ehvalatlarim turkiyeyle elaqedar deyil ama maraqlidir.bizim sinif usaqlari focus gostermeye basladi focusdada ruh cagirirdilar.focus da alindi.indi hami qorxur.sinfin oglanlari biznen mezelenirdiler.hava birden deyisdi,pencereler acildi.filmlerde olur e ruh filmleri zad onunm kimi bir sey indi hami baslayib davaya .o qorxuzur bu qorxuzur.sehersi gun mende bunun sirrini taptim focus ele oz ozune alinirdi.ruh cagirmaqla bir elaqesi yoxdur.qalan her seyde tesaduf idi.
    sonra 1 aprelde en yaxin dostumu mohkem aldatmisdim.ona demisdim ki sene hediyye verecem o da inandi geldi.sonra bos qutunu verdim.onun uzunu gormeliydiz.ozumde qesden zibilxananin yanina getirdim ki bu zibili zibil qabinin icine atar.bilmirem xosunuza geldi gelmedi.ama insallah xosunuza geler.

Moderator
    Alıntı xedice_qumru Nickli Üyeden Alıntı
    menim de ehvalatlarim turkiyeyle elaqedar deyil ama maraqlidir.bizim sinif usaqlari focus gostermeye basladi focusdada ruh cagirirdilar.focus da alindi.indi hami qorxur.sinfin oglanlari biznen mezelenirdiler.hava birden deyisdi,pencereler acildi.filmlerde olur e ruh filmleri zad onunm kimi bir sey indi hami baslayib davaya .o qorxuzur bu qorxuzur.sehersi gun mende bunun sirrini taptim focus ele oz ozune alinirdi.ruh cagirmaqla bir elaqesi yoxdur.qalan her seyde tesaduf idi.
    sonra 1 aprelde en yaxin dostumu mohkem aldatmisdim.ona demisdim ki sene hediyye verecem o da inandi geldi.sonra bos qutunu verdim.onun uzunu gormeliydiz.ozumde qesden zibilxananin yanina getirdim ki bu zibili zibil qabinin icine atar.bilmirem xosunuza geldi gelmedi.ama insallah xosunuza geler.
    Geldi
    [
    Ya da
    [

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon

Yer imleri