10 sonuçtan 1 ile 10 arası

Azeri.net Qızlar Kabus evinde ))

Senior Member
    Yer
    Naxçıvan

Azeri.net Qızlar Kabus evinde ))

Azeri.net qızları meşəyə gəzməyə getmişdilər.Lakin birdən bərk yağış başladı.Çarəsiz qalan qızlar ilk qabaqlarına çıxan evdə oturub yağışın kəsməyini gözləməyi qərara aldılar.Gəlib bir evə çıxdılar.Heç nədən xəbərsiz evə girdilər.Evə girən kimi qapı arxadan bağlandı.Qızlar nə qədər çalışdılarsa aça bilmədilər.Ev çox qaranlıq idi.Hər tərəfi toz basmışdı.Amma başqa çarələri də yox idi.Burda oturub gözləməli idilər.
    Amma sən demə bu ev kabusların evi idi.Onun keçmiş sakinləri evi kabusların qorxusunnan qoyub qaçmışdılar.Ev çox böyük idi,qızlar da hamısı çox acımışdı.Evi gəzib həm otaqlara baxmağı qərara aldılar.həm də fikirləşdilərki bəlkə yeməyə nəsə taparlar.Elə hər şeydə burdan başladı.

Canbell həyətdə nələr olduğunu görmək üçün həyətə çıxdı.Həyətdə çoxlu ağ parçlar asılmışdı.Birdən ağların arxasında kiminsə dayandığını gördü o Klon kabusu idi və Canbell-i görən kimi qışqırmağa başladı onu qorxuzmaq istəyirdi.Canbell isə:
    -Yekə oğlansan bu nə şarlardı tutmusan əlində.Özündəki gizdənmisən prostinanin dalında.Çıx ordan mən sənə başa salacam qorxulu sənsən yoxsa mən.

Tutu20 isə yemək axtarırdı.Gəlib bir otağa çıxdı və burda soyuducu olduğunu görüb sevindi.Fikirləşdiki bəlkə orda yeməyə nəsə tapa bilər.Soyuducunun qapısını açanda burda kəsilmiş baş olduğunu gördü və qışqırmağa başladı.Yemək də yadınnan çıxdı tez qızların yanına qaçdı.

Anhel isə gəlib bir otağa çıxdı.Burda televizor varıydı.Televizorda onun ən sevimli serialı gedirdi.Tez televizorun qabağına keçib kinoya baxmağa başladı.Birdən arxadan 2 əlin ona yaxınlaşdığını gördü və heç halını pozmuyub dedi:
    -Bir imkan verdə görürsənki verilişə baxıram.Heç indi qorxutmağın yeridi.Veriliş qutarsın sonra qorxuzarsan.Söz verirəm onda qorxacam...

_Sommet_ isə heç özü də bilmirdiki hara gəlib çıxıb.Bura çox qaranlıq idi.Hər tərəf sökülmüşdü.Birdən yerin altınnan bir kabus çıxdı.İkisi də bir-birini görüb qorxub qışqırmağa başladılar.Sommete elə qışqırdıki kabus qışqırmağına peşman oldu...Hələ əlindəki fanarı da kabusun başına vurub dedi:
    -Sən niyə qışqırırsan mən biyə qorxulu görünürəmki gül kimi qızam.Mən qışqırmalıyame utanmaz-utanmaz sən qışqırırsan amma...

Glamourka da _Sommet_ in qışqırığını eşidib onu axtarmağa başladı.Amma özü də bilmədən gəlib elə bir yerə çıxdıkı birdən hiss elədiki ayaqlarınnan kimsə onu aşağı dartır.Qışqırırdı amma köməyə gələn yox idi.Artıq kabusların əlləri demək olarki onu tamamilə özlərinə çəkmişdilər.

Kralica_ bütün bu səsləri eşidirdi.Amma onunçun fərqi yox idi nələr olur,kim niyə qışqırır...O evin zirzəmisinə gəldi.Pilləkənlərin altında kiminsə olduğunu hiss eliyirdi.Əvvəlcə aşağı düşməkdən qorxsada amma marağı onu aşağı getməyə məcbur eliyirdi.Yavaş-yavaş pilləkənləri düşməyə başladı pilləkənlərin altındakı gülməli kabusu görüb gülərək dedi:
    -Mən sənnən qorxulu görsənirəmeee...Sən güzgüdə heç baxmısan özüvə...Sən öz canin çəkil pilləkənin aşağısınnan mən düşüm aşağı yoxsa mən düşüb səni orda görsəm mənnən incimə...

Damla isə həmişəki kimi güzgü axtarırdıki özünə baxsın.Axırı gəlib bir otaq tapdı burda güzgünü görüb çox sevindi.Amma o bilmirdiki güzgünün arxasında güzgü kabusu var.Və birdən kabus üzə çıxdı Damla qorxub divarın küncünə qaçdı.Güzgü axtarmağına peşman olaraq öz-özünə deyirdi:
    -Burdan çıxım bircə birdə heç vaxt güzgüyə baxmıcam.Bu kabus da mənə paxıllıq eliyire.Onunçun qoymurki güzgüyə baxım.Bilirki onnan qəşəngəm...

Yo_adios isə düşdüyü otaqdan heç cürə çıxa bilmirdi.Çünki balaca hörümçəknən heç cürə dil tapa bilmirdi....
    -Ya sən düş mənim üstümnən yada düş...Çox iyrənc görsənirsəne.Axırıncı dəfə nə vaxt çimmisən sən öz canun...İndi hamı çıxıb gedəcək mən qalacam burda onnan sora mənnən incimədə.Səni ayaqlarınnan asacam...

Je_demeur isə heç yeri gəzməyə həvəsi yox idi.Onun üçün pilləkənlərdə oturub qızları gözlüyürdü.Amma burda da kabuslar onu rahat buraxmadı.Canavar kabus onun üstünə atılıb onu yemək istiyirdi ancaq özünü itirməyən Je_demeur dedi:
    -Dadım da yoxdu nə istiyirsən mənnən.Saytda userlər rahat buraxmır bura da gəldim sən qoymursan oturum rahat.Nə qışqırırsan gör nə boyda açıbe ağzını...Görməmiş...

_ShemS_isə çox yorulmuşdu dincəlmək üçün bir otağa gəldi.Kravata uzanıb yatmaq istiyirdiki birdə gördükü kravatın altınnan iki dənə əl çıxdı.Çox qorxsada çox da əsəbləşmişdi:
    -İndi sənin əlinnən yata bilmiyəcəm də mən hə...?!Yerdə oyuncaq doludu get olarnan oyna.öz mişkamı sənə verən döyüləm.Bu kabuslarda yaman iştahalıdılare.Nə görürlərsə istiyirlər...Get oyna mən yatıram.

Suzi333 isə kabuslarnan dil tapa bilmişdi deyəsən...O bir otaqda oturub qadın kabusla söhbət edirdi:
    -Sənin ağzındakı qurdlar dadlıdı?Bu qədər qurdu ağzıva necə yerləşdirmisən?aaa elə çıxdıqca qutarmıre...Ayqız cavab verdə bax indi küsüb gedəcəmaaa...
    Yox deyəsən dil tapa bilməmişdi,çünki heç bir sualına cavab ala bilmirdi...

Elif isə heç nədən xəbərsiz bir kabus qadının qucağında yatmağa çalışırdı.Kabuslarnan da dil tapırda...Kabus isə qışqırırdı onu yatmağa qoymurdu.Elif yuxulu-yuxulu yavaşca dedi:
    -Sən birinci ağzıvı bağla.Bayaqdan ağzınnan bir düz əməlli qurd çıxmıyıb.Mən sənin yerində olsam heç ağzımı açmazdım...Özündə mənə lay-lay çal yorulmuşam yatmaq istiyirəm....
    Kabus isə ağzını açdıki məni yesin elə burda ayıldım.Bildimki bayaqdan gördüklərim bir yuxu imiş və çox sevindim...Belə yuxudan sonra çətinki bir də yata bilim...
    Daha şirin yuxular görmək arzusu ilə...

Dısımda kahkaLardan bi Suuret... İcimde Kan agLayan bi VeLet

Moderlər GLAMOURKA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Germany/Berlin

Re: Azeri.net Qızlar Kabus evinde ))

Glamourka da _Sommet_ in qışqırığını eşidib onu axtarmağa başladı.Amma özü də bilmədən gəlib elə bir yerə çıxdıkı birdən hiss elədiki ayaqlarınnan kimsə onu aşağı dartır.Qışqırırdı amma köməyə gələn yox idi.Artıq kabusların əlləri demək olarki onu tamamilə özlərinə çəkmişdilər.

Kabus bilseki kimin ashkini ogurlayib,qorxusundan elere.
    Cox sagolun yer verdiyiniz ucun.
    Yollar uzak, mevsim soğuk, hava kar...
    Yüzyüze gelmeden ölmek de mi var..?

Azeri.net Sevdalısı

ela cox sagol orda bile toppusam

Senior Member

Təşəkkürlər yer ayırdığınız üçün
    ...

Senior Member
    Yer
    Naxçıvan

Beyendiyiniz üçün teşekkürler bu da menden size ad gün hediyyesi olsun Je Demeur Xanım
    Dısımda kahkaLardan bi Suuret... İcimde Kan agLayan bi VeLet

Moderlər

ay da yene güzgüme sataşdilar e
    maraqli idi. sen gel bunu senarileşdir ver ceksinler ela filim ujass cixacaq Aktrisalarda axtarmağa ehtiyaj yox mence hami oz rolunu oynamaqa razi olar
    Yaşamaq istəyirsənsə, hərəkət et. Süküt ölümdür

Senior Member

Alıntı _ultrAslan_ Nickli Üyeden Alıntı
    Tutu20 isə yemək axtarırdı.Gəlib bir otağa çıxdı və burda soyuducu olduğunu görüb sevindi.Fikirləşdiki bəlkə orda yeməyə nəsə tapa bilər.Soyuducunun qapısını açanda burda kəsilmiş baş olduğunu gördü və qışqırmağa başladı.Yemək də yadınnan çıxdı tez qızların yanına qaçdı.
    Ay qiz sən hara qaçdin uşağ kimi? Baxardin daa soyuducudaki kimin başi idi!!!Orda barmağ, əl, xaş... hər nə desən var idi. Desert idi dəə, dadina baxardin.

Ölmək dəhşət deyil, dəhşət yaşamaqdır

Azeri.net Sevdalısı
    Yer
    Türkiye

ellerine saglık yaxsi olmus
    HaKKım heLaL,Sewqim haRam oLsun

Senior Member
    Yer
    Naxçıvan

Deyesen bezi xanımlarımız şerh yazmayıb