Sayfa 1/2 12 SonSon
12 sonuçtan 1 ile 10 arası

Alış verişi kimlə edirsiniz?

Moderlər GLAMOURKA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Germany/Berlin

Alış verişi kimlə edirsiniz?

Sualım qızlara olacaq!
    Alış verışə gedərkən kimlə getməyi xoşlayırsınız?
    Bacinizla?
    Refiqənizlə yoxsa tək?
    Ən çox kimin zövqünə etibar edirsiniz?
    Kiminsə zövqünə etibar edib nə isə aldıqdan sonra "Bu heç də zövqlü deyil" dediyiniz anlar olubmu?
    Ümumiyyətlə alış veriş zamanı başınıza gələn hadisələri bizimlə paylaşa bilərsiniz!
    Buyurun!
    Yollar uzak, mevsim soğuk, hava kar...
    Yüzyüze gelmeden ölmek de mi var..?

Azeri.net Sevdalısı

Re: Alış verişi kimlə edirsiniz?

menim bacim yoxdur ,ne de zovqune inandiqim padruqam ,amma alis - verisi mamamla edirem,cox gozel zovqu var mamamin , amma bezen yox cox vaxt gelirik eve men de deyirem pisdi , gerek almayaydim hec beyenmirem , he bax onda evde dehset qopur ,her defe mamam deyir ki , bir de seninle hec ne almaqa getmeyecem , duzu hemin gun deyirem getme ,amma seheri gun usaqlar menim nece deyisdiyimi gorub ve cox gozel gorsendiyimi deyende her defe gelirem mamami opurem ve cox saq ol deyirem

Azeri.net Sevdalısı

tek getmeyi sevmirem ferqi yox kim olur olsun yanimda surundurmeliyem, ama hec kim menle alis verise getmeyi sevmir cunku ele bir xasiyetim var ki 1 baxdim yere 10 defe gedib gelib baxiram aldim almadim ferqi yox, verdish etmisem,. ama bir tek ve bir tek ozumun xosuma geleni aliram kimise zovqune gore yox

Azeri.net Sevdalısı

bu nedi a baji iki defe acmisan movzunu mende iki yerede yazdim isdi hansi siliner siliner birinde qalsin yazim

Senior Member

kimse yanimda olmalidi...Tek getmeyi xoslamiram...Duzu bir az bezdirici xasiyyetim var.Menimle alisverise geden adam tovbe edir Cetin beyenenem...Ama zovq meselesinde ozumden basqasi yalandi basqasinin zovquyle,secimiyle alanda nese alandan sonra xoslamiram..Artiq hec kim menle alis verise getmek istemir
    ...

Moderator

Dostlarımın zögüne etibar edirem. Amma en çox atamla getmeyi xoşlayıram çünkü "yox" deye bilmir
    [
    Ya da
    [

Moderlər GLAMOURKA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Germany/Berlin

Alıntı _SoMMeT_ Nickli Üyeden Alıntı
    bu nedi a baji iki defe acmisan movzunu mende iki yerede yazdim isdi hansi siliner siliner birinde qalsin yazim
    canim bilmedim iki defe getdi.
    Yollar uzak, mevsim soğuk, hava kar...
    Yüzyüze gelmeden ölmek de mi var..?

Senior Member
    Yer
    Baki

men xalamla getmeyi sevirem cunki zovglerimiz ust uste dusur.hetta men olmadan o mene nese alirsa beyenirem. amma menim de kaprizlerim var yeni her seyi beyenmirem bir tek xalama etibar edirem.
    sen kimsen? Ana qucagında dunyaya goz acan korpe usaqmi, caylar kimi caglayan cosgun bir gencmi, beli bukulmus zavallı qocamı, yoxsa mezara gomulmus meyidmi.

Senior Member
    Yer
    ..ciτy οf aηgεŁ`ś śyмiяa..

Nur diye bir arkadaşım var genellikle onunla alışverişe giderim ve ya annemi tercih ederim kolay kolay bişey beğenmem o yüzden saatlerimi çok çok harcarım bu konuda özellikle kozmatik ve kıyafet konusunda

Ateş halindeki acı yavaş yavaş içimde kor haline geliyor soguyor belki de kaskatı donuyor ama anılar özlem buram buram hasret.

AH BABAM SAĞ OLSAYDI

Moderator

evveller bacimla gedirdim, onun zovqune ustunluk verirem . indi ise tek gezirem butikleri

Sayfa 1/2 12 SonSon

Yer imleri