8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Filistinə yardim daşiyan gəmilərə ...

Moderlər Deli_UREK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Latvia Riga

Filistinə yardim daşiyan gəmilərə ...

.

Yer
    Latvia Riga

Re: Filistinə yardim daşiyan gəmilərə ...

Mövzunu boş görub tez cixmiyin Azərbaycan Filistində olanlara rəsmi surətdə gozun yumur nesə ee qoyun arturla bu olkenin bas naziri olanda bele olaca!!! Erdoganin atilmis dirnagi sizden qiymetlidi!!!!!

Azeri.net Sevdalısı
    Yer
    Türkiye

Alıntı Deli_UREK Nickli Üyeden Alıntı
    Mövzunu boş görub tez cixmiyin Azərbaycan Filistində olanlara rəsmi surətdə gozun yumur nesə ee qoyun arturla bu olkenin bas naziri olanda bele olaca!!! Erdoganin atilmis dirnagi sizden qiymetlidi!!!!!
    men yazdıxlarınnı basa dusmedim ne demek erdoganın tırnagi sizden qıymetli derken
    HaKKım heLaL,Sewqim haRam oLsun

Yer
    Latvia Riga

Nur Azerbaycanin baş naziri.baş bakani kimdi bilirsiz hec adinida belke eşitmemisiz hansi beynelxalq qurumda cixiş etdiyini israile qarşi bir kelme söz işlətdiyin görmusuz.?hec Azərbaycanlilar cox naziri tanimir.. nese ee adam danişdiqca sözdər gəlir bu dediklərim bəlkədə vətənimə ziyandi pis fikir yaradir ama neyniyəki həqiqətdi. Erdogan 1 il Azərbaycanin baş naziri olsa ermenistan adli dövlet qalmaz belkede

Senior Member
    Yer
    Baki

Nur Azerbaycanin baş naziri.baş bakani kimdi bilirsiz hec adinida belke eşitmemisiz hansi beynelxalq qurumda cixiş etdiyini israile qarşi bir kelme söz işlətdiyin görmusuz.?hec Azərbaycanlilar cox naziri tanimir.. nese ee adam danişdiqca sözdər gəlir bu dediklərim bəlkədə vətənimə ziyandi pis fikir yaradir ama neyniyəki həqiqətdi. Erdogan 1 il Azərbaycanin baş naziri olsa ermenistan adli dövlet qalmaz belkede
    Tamamilə ilə razıyam bu fikrinizlə
    Zaman daralır......

Senior Member
    Yer
    Naxçıvan

Gazze bölgesine insani yardım taşıyan gemilere İsrail ordusunun saldırısında sivillerin öldürülmesi Azerbaycan’da da protesto edildi.

Azerbaycan Karabağ Azatlık Teşkilatı üyesi bir grup başkent Bakü’deki İsrail Büyükelçiliği önünde izinsiz gösteri düzenlemek istedi. Elçilik çevresinde güvenlik önleri alan polis ellerinde pankartlarla yürüyüşe geçen grubu elçiliğin yakınında durdurdu.”Katiller cezalandırılsın”,”İsrail’e ar olsun”,”Yaşasın Türkiye”,”İsrail Azerbaycan’dan defol” şeklinde pankartlar taşıyan ve sloganlar atan grup adına okunan bildiride,Türkiye’ye verilen destek vurgulanarak ,saldırıdan sorumlu olanların cezalandırılmaları istendi.

KAT adına bir yönetici polisin izin vermesiyle İsrail Büyükelçiliğine girerek,yetkililere protesto bildirisini verdi.Aralarında yaşlı kadın ve erkeklerin de bulunduğu grup olaysız şekilde dağıldı.

Bu arada,insani yardım gemisinde iki Azerbaycan vatandaşının da bulunduğu bildirildi.Azerbaycan Dışişleri Bakanlığı bu kişilerle ilgili araştırmaya başlandığını duyurdu.İsrail’in Azerbaycan büyükelçisi Mihail Loven Lotem de bu kişilerin kısa süre içinde Azerbaycan’a getirileceğini bildirdi
    Dısımda kahkaLardan bi Suuret... İcimde Kan agLayan bi VeLet

Azeri.net Sevdalısı
    Yer
    Türkiye

hmm indi anladım cox sag ol acıklamalarına gore beli men Azerbaycandan hec İsraille ilgili soz duymadım Erdogan olmadanda insallah sonunda Ermenistan dövleti qalmaz
    HaKKım heLaL,Sewqim haRam oLsun

Junior Member

Sabredin.. Recep Tayyib Erdogan oldugu sürece yakında hepsinin icabına bakılacaktır. Erdogan'dan baskası yapamaz bu işi zaten. İsrail şerefsizi köpek gibi bizim yardım gemimize saldırdı ama karşılıksız kalmayacak.. Türkiye'den özür dilemedikleri sürece orta doguda yalnız kalmaya mecburdurlar.

Yer imleri