2 sonuçtan 1 ile 2 arası

Səidə Sultan: “Heç kimə cadu etməmişəm”

Moderlər Azerbaycanli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Azerbaycan - Türkiye

Gənc müğənni sənətə sponsorsuz gəldiyini iddia edir

Gənc ifaçı Səidə Sultan yeni albom hazırlayır. Müğənni Lent.az-a açıqlamasında 12 mahnıdan ibarət olan albomda R&B, pop və xalq musiqisi üslubunda mahnılar ifa etdiyini deyib: “Dostum” mənim ilk albomumdur. Onun ardınca möhtəşəm layihələrim başlayacaq. Söz vermişəm, 2009-da birinci müğənni mən olmalıyam”.

Səidə hamıya sponsorsuz, lakin səviyyəli müğənni olacağının vədini verdi: “Səidə sübut edəcək ki, sponsorsuz, dayaqsız, səviyyəli bir müğənni olacaq. Artıq 7-8 ildir oxuyuram. Heç kimə maneçilik, cadu etməmişəm, sənətə öz gücümə gəlmişəm. Gec olsun, güc olsun. Bilirəm ki, nə qədər gec olsa da, işlərimin sonu yaxşı olur”.

Müğənni bəzilərinin şou-biznesdə zamanının bitdiyini, lakin şou-aləmi tərk etmək niyyətində olmadığını da deyib: “Şou-biznesdə o qədər vaxtı bitən müğənni var ki! Müğənni yapışıb qalmır ki, hərənin bir vaxtı var. Cavanlar gəlir, mən gəlirəm, məndən sonrakılar gəlir. Hər kəsin bir dövrü var».

Lalə Yusifqızı
    Dünyɑ üç grup insɑndɑn oluşur, sonuçlɑrı ortɑyɑ çıkɑrɑn küçük bir bɑşɑrılı grup, olup biteni seyreden oldukçɑ büyük bir diğer grup ve nelerin olup bittiğini bilmeyen muɑzzɑm bir kɑlɑbɑlık.

Bɑşɑrılı olmɑk isteyen her insɑn için iki kritik bilgi vɑrdır. Gücünü bilmek! Hɑddini Bilmek! Aslɑn oluncɑ kɑrɑnın krɑlı olduğunu bilmek gücünü bilmektir ɑmɑ suyɑ girip timsɑhɑ kɑfɑ tutmɑmɑsı gerektiğini görmek ise hɑddini bilmektir.

Moderlər

Re: Səidə Sultan: “Heç kimə cadu etməmişəm”

Valla inanmadim Cünkü Azerbaycanda sponsorsuz müğənni olmaq coxxxxxxxx cətin məsələdi
    Yaşamaq istəyirsənsə, hərəkət et. Süküt ölümdür

Yer imleri