4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Faiq Ağayev: Adıma xələl gətirməyin!

Moderlər Azerbaycanli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Azerbaycan - Türkiye

Faiq Ağayev: Adıma xələl gətirməyin!

Xalq artisti Faiq Ağayev ANS vasitəsilə dövri mətbuata müraciət etdi.

"Dövrü mətbuatda, internetdə, bəzi telekanalllarda yayılan absurd, böhtan xarakterli məlumatlar 5-ci gün gecə mənim səhhətimin pisləşməsi ilə nəticələndi. Səhhətimdə çox böyük problem yaşandı. Həkimlər səhər saat 7-dək başımın üstündən çəkilməyib, məni həyata qaytarıblar". Hazırda Kliniki Tibbi Mərkəzdə müalicə olunan xalq artisti Faiq Ağayev ANS-ə açıqlamasında belə deyib. O, media nümayəndələrini yoxlanmamış məlumatları yayımlamaqdan çəkinməyə çağırıb:

"Mən 4-cü hakimiyyət adlanan mətbuat işçilərinə müraciət edirəm ki, qarşı tərəfin özünü müdafiə etmək üçün irəli sürdüyü həqarətli yalançı, heç bir həqiqətə uyğun olmayan məlumatları yoxlamadan yayıma verməsinlər. Cəmiyyət qarşısında narkoman, lotu, yekəxana Faiq Ağayev obrazı yaratmasınlar. 22 il səhnə fəaliyyəti ərzində məni hər kəs keyfiyyətli müğənni, ağıllı adam, intellektual həmsöhbət kimi tanıyıb. Adıma xələl gətirməyin, buna görə mənim səhhətim pisləşir. Əgər mənim açıq - aydın, hərtərəfli, obyektiv məlumatımı öz dilimdən eşitmək istəyirsinizsə, rica edirəm hövsələli olun. Bu gün mən mətbuat işçiləri üçün birifinq keçirəcəm". ANSPRESS
    Dünyɑ üç grup insɑndɑn oluşur, sonuçlɑrı ortɑyɑ çıkɑrɑn küçük bir bɑşɑrılı grup, olup biteni seyreden oldukçɑ büyük bir diğer grup ve nelerin olup bittiğini bilmeyen muɑzzɑm bir kɑlɑbɑlık.

Bɑşɑrılı olmɑk isteyen her insɑn için iki kritik bilgi vɑrdır. Gücünü bilmek! Hɑddini Bilmek! Aslɑn oluncɑ kɑrɑnın krɑlı olduğunu bilmek gücünü bilmektir ɑmɑ suyɑ girip timsɑhɑ kɑfɑ tutmɑmɑsı gerektiğini görmek ise hɑddini bilmektir.

Azeri.net Sevdalısı

Re: Faiq Ağayev: Adıma xələl gətirməyin!

men bunun cox maraqindayam nese yenilik olsa bize de catdirin onceden tesekkurler

Moderlər Deli_UREK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Latvia Riga

faiq niye kisi olur! mavi mavi mas mavi!!!!

Azeri.net Sevdalısı
    Yer
    Türkiye

Alıntı Deli_UREK Nickli Üyeden Alıntı
    faiq niye kisi olur! mavi mavi mas mavi!!!!
    HaKKım heLaL,Sewqim haRam oLsun

Yer imleri