Sayfa 2/2 İlkİlk 12
13 sonuçtan 11 ile 13 arası

AZERİ CHAT TAN TÜRKLERİ KOVAN ADMİNLER

Senior Member
    Yer
    Azerbaycan Baki

Re: AZERİ CHAT TAN TÜRKLERİ KOVAN ADMİNLER

Usaqlar agini cixartmayin da ayib olur amma....siyasi oyunlara gelib her seyi Turk halkina aid etmeyin.
    He duzdur bu konu hec gundeme bele gelmemeli idi amma indi oldu.Bir sehve gore siz dogma qardasinizdan vaz gecersinizmi?
    Ne olur olsun Turkiye Turkleri hemise qardasimiz olub bundan sonra da olacaqlar.
    heyat manelelerle doludur gelin el ele verib de bu maneni atlayaq.
    Diger olkelerin axmaq oyunlarina aldanmayin...

Senior Member

Men de montin490-nin fikirleri ile raziyam.Hec kesi sebebsiz qovmurlar. Yeqinki,bir terbiyesizliyiniz olub.Bir deki,bura siyaset meydani deyil.

Junior Member
    Yer
    Bursa / TüRKİYE

Alıntı montin490 Nickli Üyeden Alıntı
    salam sizin kovulmanizin sebebi vardir elbet,eger boyle konusmaya devam edeceksenizse biz sizi kendimizden kabul etmiyoruz.evet biz 2 devlet bir milletiz ama qaliba sizler hududunuzu ve basi yukariliginizi astiniz onun icin konusmalariniza dikkat ediniz!cok gorduk bos-bos konusanlari,o kadar turk geliyor ki cete bazilariniz iyi bazilariniz terbiyesiz,bazilariniz kendi kendini dinleyenlerdir.onun icin sebebsiz kovulmadiniz her halde,ya terbiyeli konusun ya da agzinizi buyuk iple baglayin,zamani gelince o ip sonra lazim olur!sizin siyasi meseleniz cetemi kaldi? baska bir yokmu yazmaya?sizlere soylendi diye bura gelinizde siyasi konular etmeyin,olmaz diye... tesuffler
    Selamlar
    1. si arkadaşlar tek konuştuğumuz ermenistan olayı idi ve kapı açılmıycak inşallah dedik. Bu bir siyaset konusu değil bizim için milli bir meseledir. Sizin ( beni azeri kardeşlerime siz demek zorunda bıraktınız ! ) için sadece basit ve konuşulmuycak siyasi bir mesele ise kapıları açmak veya açmamak, karabağ , evet siyaset yaptık bunun için özürdilerim.
    2. si montin490 arkadaşım ağzınızı büyük bir iple bağlayın demişsiniz ben TÜRKOĞLU TÜRKÜM...! benim ağzımı Allah tan başka bağlayacak bir kuvvet daha dünyaya gelmedi mahşere kadarda gelmeyecek bu böyle biline...
    3. sü bi halt etmişte kovulmuşsunuzdur yazmışsın ben ne chatte nede hayatımda adabı muaşerettem uzaklaşmadım. Türklük gurur ve şuurunu İslam ahlak ve fazileti elimden geldiğince yaşamaya çalıştım. Allah ve Resulunün yolundan şimdiye kadar ayrılmadım bundan sonrada Yüce Mevlam ayırmaz inşallah.
    4. sü Biz sizi kabul etmiyoruz diye bir şey yazmışsın biz dediğin kaç kişi kim kimi kabul etmiyor yada sen kendini nerede görüyosun senin bu sözün fitneden başka hiçbirşey değil biz kardeşiz diye bağırırken ( SİZİ KABUL ETMİYORUZ ) talihsiz bir konuşma diyorum sadece
    5. si Türklerin iyileride geliyor kötüleride geliyor yazmışsın... öncelikle sen Türk değilmisin ??? Sonra iyilik ve kötülük Türklerin veya başka bir milletin tekelinde değil her milleten iyi ve kötü insanlar çıkmıştır bundan sonrada çıkacaktır bunuda düşünülmeden yazılmış olarak görüyorum
    Son olarak bu yazımı seni 25 yaş ve üstü biri olarak tahmin ediyorum eğer öyle isen çok talihsiz şeyler yazmışsın bence olaylara biraz daha yapıcı yaklaş eğer 25 yaşın altında bir kardeşimiz isen bu yazılanların hepsini yok say ve bu konu burda kapansın...
    ELLERİN YURDUNDA ÇİÇEK AÇARKEN, BİZİM ELLERE KAR YAĞIYOR GARDAŞIM
    BU HUDUDU KİM ÇİZMİŞ GÖNLÜME ? GÖNLÜME DAR GELİYOR GARDAŞIM ...

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Yer imleri