4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Siz ne düşünüyorsunuz?

Junior Member

Siz ne düşünüyorsunuz?

15 kasımda azeri chatta sohbet ederken bir tartışma açıldı konu ile ilgili olara bende "Azerbaycan Türkiye tek başına bir hiçtir birlik olmak şarttır." yazdım. "biz Azeriyiz vs." yazanlar oldu. bazılarıda ağza alınmayacak küfürler yazdı Azerbaycan Türklerinin hepsi kendilerini Azeri olarak mı biliyorlar? Ama Türkiye'de herkes onları kardeş dost biliyor eğer Azeri Türklerinin hepsi böyleyse acıyorum Türkiye Türklerine
    şimdi haklı olup olmadığıma siz karar verin

Moderlər
    Yer
    Bakı

Re: Siz ne düşünüyorsunuz?

Alıntı xoshsohbet Nickli Üyeden Alıntı
    15 kasımda azeri chatta sohbet ederken bir tartışma açıldı konu ile ilgili olara bende "Azerbaycan Türkiye tek başına bir hiçtir birlik olmak şarttır." yazdım. "biz Azeriyiz vs." yazanlar oldu. bazılarıda ağza alınmayacak küfürler yazdı Azerbaycan Türklerinin hepsi kendilerini Azeri olarak mı biliyorlar? Ama Türkiye'de herkes onları kardeş dost biliyor eğer Azeri Türklerinin hepsi böyleyse acıyorum Türkiye Türklerine

Türkiyedeki her kes dediğiniz kaç kişi acaba ? 10-15 mi?
    bi sokağa çıkın önünüze çıkan tanımadığınız bir kaç kişiye sorun bakalım Azerbaycanın başkenti nere diye.bakın bakalım bileceklermi.
    ilk önce kendi içinizde bi birlik olun ondan sonra gelin birlik konusunu konuşalım.
    Mesafler mi aşkı uzaklaştırır ,aşk mı mesafeleri yakınlaştırır,Uzayan yollar,kanayan sevdalar,ne kadar aşkı yansıtır,Sevmekten uslanmayan gönülmüdür.Uslanmayan sevdamıdır.Ey arsız sevda,yoluna gül dökülesi,İşte geldin yakınımdasın,Bir seslensem el uzatırmısın?

Moderator

içində yaşadığımız ölkələrdə milyonlarla insan var, chata gələnlərsə onların sadəcə 1 və ya 2 faizidir, dəryadan bir damla
    hər insan fərqli xarakterə, fərqli düşüncəyə sahibdir, bütöv bir ölkəni rast gəldiyiniz bir neçə insanın mövqeyinə, düşüncələrinə və məhdud çərçivədə, dar bir mühitdə yaşadığımız vəziyyətə görə dəyərləndirmək düzgün sayılmır.

Member

Alıntı xoshsohbet Nickli Üyeden Alıntı

Sən kimsən ki, birləşək deyə mövzu açırsan. O saytdakılar gəl birləşək desə birləşəcəkdiniz? Qəribə qəribə işlərlə məşğul olmayın eee. Biz nə vaxt ayrıldıq ki birləşək. Onsuz da BİRLİYİK Azərbaycan və Türkiyə iki ölkə bir millətik. [ də bu iki dövlətin bir saytıdı

Yer imleri