N.O.RÜYA 2000 REKLAM YAZARI ŞAİR HASAN SANCAKIN HABERLERİ

GOOGLE'YE 'BİLİRKİŞİLER VİDEO' YAZARAK VİDEOLARIMA ULAŞABİLİRSİNİZ1

NOTER ONAYLI ‘RÜYA’ HABERLERİNİN BASINDAKİ YANSIMALARININ KÜÇÜK BİR BÖLÜMÜ

COCA COLA AVUKATLARI,ULUSAL BASINDA ÇIKAN NOTER ONAYLI ‘RÜYA’ HABERLERİMİN
OLMADIĞINI SÖYLEMEKTEDİRLER.BU HABERLERİM ONLARIN DOĞRU SÖYLEMEDİĞİNİN İSPATIDIR!..

N O RÜYA MACERACI REKLAM YAZARI ŞAİR HASAN SANCAK

[

Noter Onaylı Rüya,Maceracı,Hasan Sancak,Samsun ... - YouTube

[

İlişim çalışmıyorsa, İnternet tarayıcınızın adres çubuğuna kopyalayınız!..

RÜYASINI NOTERE ONAYLATTI

Samsun Alaçam’da öğretmen Hasan Sancak(44)boş buzdolabını yiyecekle doldurduğu bir rüya gördü ve bunu herkese anlattı. Sonra

da anlattıklarından yola çıkarak, buzdolabı reklâm filmi çekerler diye, rüyasını 11 milyon lira verip, notere onaylattı.

Artık rüyayı reklâm yapacaklar Sancak’tan izin alacak!

MİLLİYET
ÖĞRETMEN, REKLÂMCILARA ÖNLEM ALDI
OKAN ARALAN SAMSUN DHA
06 ARALIK 2000 ÇARŞAMBA

Samsun Alaçam Karşıyaka İlköğretim Okulu Türkçe öğretmeni Hasan Sancak, 1 yıl önce gördüğü rüyasını izinsiz reklâm filmi

çevrilmemesi için notere onaylattı.
Amacının, rüyasına izinsiz reklâm filmi çekilmesini engellemek olduğunu dile getiren Sancak, "Bir yıl önce gördüğüm bu rüyayı

herkese anlattım. Bazı uyanıklar bunu öğrenip reklâm filmi çekmesin diye de notere onaylattım. Bundan sonra bu rüyayı

reklâmda kullanmak isteyenler benimle görüşmek zorunda" diye konuştu.

SANCAK’IN RESMİ RÜYASI
"Rüyamda buzdolabının kapısını açtım. İçinde yiyecek aradım ama hiç bir şey yoktu. İnternete girip, bir marketten aklıma esen

ne varsa aldım. Sucuk, kavurma, peynir, etle buzdolabını bir güzel doldurdum ve bir bölümünü afiyetle yedim. Eşimin

seslenmesiyle tatlı düşten uyandığım zaman hala o yiyecekleri yer gibi, elim ağzıma gidiyordu."

GÜNEŞ
8 ARALIK 2000 PAZARTESİ
Rüyasını notere tasdik ettirdi

Samsun’da Türkçe öğretmenliği yapan Hasan Sancak (44) rüyasını notere tasdik ettiren dünyadaki ilk kişi oldu.20 yıldır

öğretmenlik yapan Sancak, rüyasında internet üzerinden bir alışveriş yaptığını ve buzdolabını

HÜRRİYET
9 ARALIK 2000 CUMARTESİ
RÜYAYA ONAY
Okan ARALAN-SAMSUN DHA

Samsun’un Alaçam ilçesindeki Karşıyaka İlköğretim Okulu’nda Türkçe öğretmeni 44 yaşındaki Hasan Sancak,1 yıl önce gördüğü

rüyasını izinsiz reklâm filmi çevrilmemesi için notere onaylattı. Sancak,”Rüyamda, buzdolabının kapısını açtım, yiyecek

aradım. Ne yazık ki yiyecek bir şey yoktu. İnternete girip, marketten aklıma eseni aldım. Buzdolabını doldurdum ve bir

bölümünü afiyetle yedim. Birden aklıma parasını ödemediğim geldi. Toplam rakamın maaşımı kat kat aştığını gördüm. Hanımın

seslenmesiyle tatlı düşten uyandım diye konuştu.

ZAMAN
NOTER ONAYLI RÜYA
12.12.2000

Samsun ZAMAN - Samsun'un Alaçam ilçesinde Türkçe Öğretmenliği yapan Hasan Sancak, rüyasını notere tasdik ettirdi.
20 yıllık öğretmen, 44 yaşındaki Hasan Sancak, açlığını gidermek için internet üzerinden yaptığı ticarette, aldığı

kahvaltılıkların anında buzdolabına yerleştiğini gördüğü rüyasını, bilgisayar ve internet şirketlerinin kendinden izinsiz bu

tür bir reklâm kampanyasına girmesini engellemek amacıyla notere tasdik ettirdiğini söyledi. Öğrencileri ve meslektaşları

tarafından çok sevilen Hasan Sancak, rüyasını şöyle anlatıyor: "Rüyamda karnımın zil çaldığını fark ederek uyandım. Saat gece

03.00’dı. Yataktan kalkarak mutfağa gittim. Buzdolabının kapağını açtım. Buzdolabında ve evde yiyecek namına hiçbir şey

olmadığını gördüm. Açlıktan ayakta duracak halim kalmamıştı. Su ile karın doyurulmaz diyordum. Birden aklıma misafir

odasındaki bilgisayarım geldi. Hemen misafir odasına koştum, bilgisayarımı açtım. İnternete girerek büyük bir market aramaya

başladım. Uzun uğraşlardan sonra karşıma büyük bir hipermarket çıktı. Reyonlarda ne yoktu ki: Tavuk, peynir, yumurta,

sucuk... Canımın çektiği hangi yiyecekler varsa farenin imlecini o yiyeceklerin üzerine getirerek bir bir tıkladım. Her

tıkladığım yiyecek üstten benim dolabıma dolmaya başladı. Sevincimden havalara uçuyordum. Birden alkıma aldıklarımın hesabını

ödemediğim geldi. Doldurduğum o yiyeceklerin hesabını yapmaya başladım. Ortaya çıkan rakamın maaşımın kat kat üstünde

olduğunu gördüm. Hanımın seslenmesiyle tatlı düşten uyandığımda durmadan elimin ağzıma gittiğini sanki o yiyecekleri yiyor

gibi bir hal aldığını gördüm."Hasan Sancak, rüyasını anlattığı meslektaşlarının daha sonra; "Bu rüyayı sen değil biz gördük.

Bu fikri bilgisayar şirketlerine satacağız" diye konuşmaları üzerine rüyasını Bafra 2. Noter'e tasdik ettirdiğini belirtti.

Rüyası ile meşhur olan Hasan Sancak'ın hemşerileri de ilçenin de tanıtımını yaptığı için onunla gurur duyuyor. Bu arada Hasan

Sancak, öğretmenlik mesleğinin verdiği birikimlerini kullanmak için yazmak istediği kitaplarına destekleyici aradığını ifade

etti.

HASAN SANCAK
ALAÇAMLI HALK ŞAİRİ
REKLÂM YAZARI
(EĞİTİMCİ-GAZETECİ)