Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
22 sonuçtan 11 ile 20 arası

azeri chat

Junior Member

sakin olun

merhaba arkadaşlar neden tartısıyonuz ki sakin olun canim forma yazmak ta iyi oluyor bazen herzaman olmasada acilen girmek istedigimizde biraz ugrasıyoruz ama olsun şikayetci deilm ben web kurucularına cok tesekkur edyrum allah teala butun muslunabları her iki cihandada muafak etsin insallah saygılarla hepinize

Junior Member

merhBa

merhaba ARKADASLAR SAKİN OLUN KAVGA ETMEYİN

Senior Member
    yok yok ii oldu bu olay forum aslında daha eğlenceliymiş bunu anlıyo insan bi süre sonra bence mimikler kabul edilmesin mecburen yası yasınlar

Junior Member

syn yöneticiler

syn yöneticiler size bir soru sormak istiyorum
    neden herkezin azeri chate girmesini istemiyorsunuz yada nasıl kişilerin girmesini istiyorsunuz caba sakıncası yoksa ögrene bilirmiyim

Moderator

Re: syn yöneticiler

Alıntı Bartu Nickli Üyeden Alıntı
    syn yöneticiler size bir soru sormak istiyorum
    neden herkezin azeri chate girmesini istemiyorsunuz yada nasıl kişilerin girmesini istiyorsunuz caba sakıncası yoksa ögrene bilirmiyim
    Herkesin girmesini istemeseydik yazılımcımıza söylerdik chat girişine karakteristik özellikleri tanıyabilen bir filtre yapardı
    Yok öyle bişey nerden çıkartıyorsunuz acaba sakıncası yoksa ben de bunu öğrenebilir miyim?
    [
    Ya da
    [

Moderlər
    Yer
    Bakı

Re: syn yöneticiler

Alıntı Elif Nickli Üyeden Alıntı
    Herkesin girmesini istemeseydik yazılımcımıza söylerdik chat girişine karakteristik özellikleri tanıyabilen bir filtre yapardı
    Yok öyle bişey nerden çıkartıyorsunuz acaba sakıncası yoksa ben de bunu öğrenebilir miyim?
    Mesafler mi aşkı uzaklaştırır ,aşk mı mesafeleri yakınlaştırır,Uzayan yollar,kanayan sevdalar,ne kadar aşkı yansıtır,Sevmekten uslanmayan gönülmüdür.Uslanmayan sevdamıdır.Ey arsız sevda,yoluna gül dökülesi,İşte geldin yakınımdasın,Bir seslensem el uzatırmısın?

Junior Member
    chata istediyim vaxt daxil ola bilmirem.Niye hokmen neise yazmaliyam?

Member

SALAM ELİFE

mrb elif seni tanimiyorum ama çok seviyesizce espiri yaptıgını soyleyebilirim ama
    neyse ordaki qaqaşin demek istediyi chat girmek üçün niye forum birşey yazmaliyiqdi sözüdü. sualı başa düşmeden gobekten konuşmaksak keşke.
    kendini çok şey biliyor zan eden kişleri fazla sevilmez. lütfen mütavazi olunuz. uçmaya gerek yok ayaklarınız yere bassin. hadi iyi günler.

Moderator

Re: SALAM ELİFE

Alıntı qaqash_22 Nickli Üyeden Alıntı
    mrb elif seni tanimiyorum ama çok seviyesizce espiri yaptıgını soyleyebilirim ama
    neyse ordaki qaqaşin demek istediyi chat girmek üçün niye forum birşey yazmaliyiqdi sözüdü. sualı başa düşmeden gobekten konuşmaksak keşke.
    kendini çok şey biliyor zan eden kişleri fazla sevilmez. lütfen mütavazi olunuz. uçmaya gerek yok ayaklarınız yere bassin. hadi iyi günler.
    tam tərsinə siz özünüz sualı düzgün başa düşməmisiniz
    o qaqaşın heç özü də bilmir nə sual verib
    burda ayrıseçkilik yoxdur, ağlı başında olan da olmayan da hər bir kəs çata girə bilir, Elifin demək istədiyi bu idi

Junior Member
    ben ce de herkes chat e girmeli kayıtsız şartsız

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon

Yer imleri