Sayfa 3/6 İlkİlk 12345 ... SonSon
53 sonuçtan 21 ile 30 arası

RAZISINIZMI?

Senior Member Tutu20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Azerbaycan.Quba

Re: RAZISINIZMI?

Amiqo bey men cashib yazdim ancaq belede pis deyil ne deyirsen belke deyishesen????

Senior Member

Alıntı canbell Nickli Üyeden Alıntı
    [Gün ərzində insanın beynində 60 mindən çox fikir yaranır. Onlardan 95%-i dünənə aiddirlər.
    Men bu cumle ile tam razi deyilem.insan kecen gunlerini de fikirleshir duzdur.Ancaq k,meselen men cox vaxt sabahi da dushunurem:ne alacam,sabah ne geyinecem,hara gedecem deye...demeli 50%dunenin payina,50% ise sabahin payina dushur,ele hemishe kecenleri xatirlamag mumkun deyil... [/quote]

bu bir statistikadi və ehtimaldı. nə qədər də sabah haqda fikirləşsəniz də bu yenə 5 faiz eləyir 95% qalır dünənə
    REALLIĞI XƏYALLARDAN AYIRMAĞI BACAR.
    XƏYALLARI İSƏ REALLIQ ETMƏK ÜÇÜN ƏLİNDƏN GƏLƏNİ ET (r.a.)

Junior Member

xeyr.!!!razi olsaydim 2 kelme soz ile biruze vere bilerem ki, 3 packa siqaret cekmek o demeydirki naraziyam.!!!

Azeri.net Sevdalısı

Alıntı Amiqo_100M Nickli Üyeden Alıntı
    - İnsanlar yalnız ağıllı və gözəllərə bölünmürlər. Varlı insanlar da var.
    - Kitablar çox böyük xeyir gətirirlər. Söhbət əmək kitabçasından getmir.
    - Kasıblara kömək etmək üçün ən yaxşı vasitə, onlardan biri olmamaqdır.
    - Cavanlıq yaş həddi deyil, dəyişə bilmə bacarığıdır.
    - Gün ərzində insanın beynində 60 mindən çox fikir yaranır. Onlardan 95%-i dünənə aiddirlər.
    - Heç vaxt olmayanları əldə etmək üçün, heç vaxt görmədiyiniz işləri görmək lazımdır.

SİZCƏ BUNLARIN HAMISI DÜZDÜR???

1. he de o yerde ki esas pul sayilir orda insanlar aqilli ve gozellere bolunmurler .esas mesele o insanin ne derecede VARLI olmasidir
    2.kitablar heqiqeten de cox boyuk xeyir getirir _ tam raziyam.
    3. hardasa' he' hardasa" yox ". "he " ona gore ki ,toxun acdan xeberi yox meselesi , "yox" ise ona goredir ki insan kasib gun gormese, varli olduqu gunlerin qedrini bile bilmez .
    4. mence de doqrudur . insanin kecmiwde buraxdiqi en xirda bir sehvi hec vaxt unudulmur ve her zaman kaw ki , olmazdi , kaw ki etmezdim , kaw ki inanmazdim , kaw ki baqlanmazdim ve s.....bele cixir ki coxsu dunenin payina duwur
    5.bununla da razi deyilem bele cixir ki olmayanlari elde etmek ucun ozuvu acib buraxmalisan???buna bele aciqlama vererddim ki esas odur ki mucadile edesen bacardiqlarinla bereber bacarmadiqlarivi da etmelisen en azi ceht gostermelisen

Senior Member

Alıntı Xeyallarim Nickli Üyeden Alıntı
    1. he de o yerde ki esas pul sayilir orda insanlar aqilli ve gozellere bolunmurler .esas mesele o insanin ne derecede VARLI olmasidir
    2.kitablar heqiqeten de cox boyuk xeyir getirir _ tam raziyam.
    3. hardasa' he' hardasa" yox ". "he " ona gore ki ,toxun acdan xeberi yox meselesi , "yox" ise ona goredir ki insan kasib gun gormese, varli olduqu gunlerin qedrini bile bilmez .
    4. mence de doqrudur . insanin kecmiwde buraxdiqi en xirda bir sehvi hec vaxt unudulmur ve her zaman kaw ki , olmazdi , kaw ki etmezdim , kaw ki inanmazdim , kaw ki baqlanmazdim ve s.....bele cixir ki coxsu dunenin payina duwur
    5.bununla da razi deyilem bele cixir ki olmayanlari elde etmek ucun ozuvu acib buraxmalisan???buna bele aciqlama vererddim ki esas odur ki mucadile edesen bacardiqlarinla bereber bacarmadiqlarivi da etmelisen en azi ceht gostermelisen
    fikirlərinə görə təşəkkür eləyirəm sevindim ki mövzuma yenidən nəfəs verdin. çox sağ ol.
    5ci sualda heç də demir ki özunə nəsə et.sadəcə dəyiş bax gör nə istəyirsən onu bil və ona görə də hətəkət elə. hərdən insanların istəkləri ilə elədikləri zidddiyyət olduğundan heç nə aklnmır onlarda depressiyaya düşürlər.

Azeri.net Sevdalısı

depressiyaya düşürlər _ bele olduqu halda meger " heç vaxt görmədiyiniz işləri görmək lazımdır " .???????????????

Senior Member

depressiyaya düşürlər _ bele olduqu halda meger " heç vaxt görmədiyiniz işləri görmək lazımdır " .???????????????

hərdən insanların istəkləri ilə elədikləri zidddiyyət olduğundan heç nə aklnmır onlarda depressiyaya düşürlər.
    yeni xanim qiz isteyin cox boyuk sheyler olur ama ona o eziyyeti,qayeti vermirsen. sonra alinmayanda da depressiyaya dushursen. Bax bu yaman derd olur.

Azeri.net Sevdalısı

???????????????????????

Senior Member

???????????????????????
    ???!!!!!!!!!

Azeri.net Sevdalısı

o qeder ????????????????/ cavabi ???
    ???!!!!!!!!! bu oldusa .
    ilk once deyim ki hec neyi bawa duwmedim , daha sonra elave olaraq onu da bildire bilerem ki madam yaranan?? arxasinda !!!!!!!!!!!! qoyulursa , demek cavab var .
    demek hansisa fikirler var bunlar ucun tewekur .

Sayfa 3/6 İlkİlk 12345 ... SonSon

Yer imleri