Sayfa 1/2 12 SonSon
17 sonuçtan 1 ile 10 arası

tekrar etmeke

Azeri.net Sevdalısı

tekrar etmeke

1 gun yalan daniwdim bu yalana inananlar da oldu inanmayanlar da , 2 ci gun yene bu yalani daniwdim bu defe inananlar daha cox oldu inanmayanlar az, 3 cu gun yalani daniwanda artiq ozum de bu yalana inanmaqa bawladim .

buyurun fikirlerinizi bilmek onemlidir .doqrudanmi yalani defelerle tekrar etmekle insanlari inanidrmaq olar ??

Senior Member Mystery_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Re: tekrar etmeke

Bir defe yalan danishirsan sonra heqiqeti demeye cesaretin catmir ve belelikle yalanlar coxalir ve qalinlashir sonra heqiqeti acib demek daha cetinleshir. Yeni onu demek istiyirem ki, shirin yalandansa aci heqiqet yaxshidi. Yalanin ustu axir-evvel acilir ne qeder yalan danishdigini gizletmeye calishsan bele. Neyinse yaxshiligina gore de yalan danishmaq cixish yolu deyil, daha yaxshisi ele heqqeti demekdi.

Təvazökar ol amma özünü heç vaxt UCUZ SATMA!!!
    Geriyə bax amma heç vaxt GERİ DÖNMƏ!!!
    Bağışla amma heç vaxt UNUTMA!!!
    Arxadan vurulmaq istəmirsənsə heç kimə ARXALANMA!!!

Azeri.net Sevdalısı

canim menim men de bilirem yalan pisdi . aci heqiqet yaxwidir ama sual 1 az ferqlidir .tekrarr , hardasa reklam da dimek olar buna insan beynine tesir edir
    tewekur fikilerin ucun

Senior Member

Alıntı Xeyallarim Nickli Üyeden Alıntı
    1 gun yalan daniwdim bu yalana inananlar da oldu inanmayanlar da , 2 ci gun yene bu yalani daniwdim bu defe inananlar daha cox oldu inanmayanlar az, 3 cu gun yalani daniwanda artiq ozum de bu yalana inanmaqa bawladim .

buyurun fikirlerinizi bilmek onemlidir .doqrudanmi yalani defelerle tekrar etmekle insanlari inanidrmaq olar ??
    yaxşı mövzudu təbrik eləyirəm.
    yalan danışmağa öyrəşən insan artıq özü də onun yalan olduğuna inanmır,həqiqət olduğun sanır. həm də inandığı üçün inandırmağı bacarlr.o yalanlarla rahat yaşayır.yəni çox əziyyət çəkmir......... Amma bir şeyi var ki nə qədər cazibədar,nə qədər şirin də olsa 40 gün çəkir.sonra bütün hamısı aşkara çıxır.
    onda yaman dərd olur
    REALLIĞI XƏYALLARDAN AYIRMAĞI BACAR.
    XƏYALLARI İSƏ REALLIQ ETMƏK ÜÇÜN ƏLİNDƏN GƏLƏNİ ET (r.a.)

Azeri.net Sevdalısı

yaxşı mövzudu təbrik eləyirəm.
    yalan danışmağa öyrəşən insan artıq özü də onun yalan olduğuna inanmır,həqiqət olduğun sanır. həm də inandığı üçün inandırmağı bacarlr.o yalanlarla rahat yaşayır.yəni çox əziyyət çəkmir......... Amma bir şeyi var ki nə qədər cazibədar,nə qədər şirin də olsa 40 gün çəkir.sonra bütün hamısı aşkara çıxır.
    onda yaman dərd olur
    [/quote]

siz ele dediniz ki size lap inanmaqim deydi .meger men size ne vaxtsa yalan daniwmiwam???? kim bilir belke de hec vaxt hec kimin bilmediyi heqiqetleri ancaq siz bilmiwdiniz zamaninda .cox heyif . bu munasibeti gozlemirdim
    yene de tewekurler

Senior Member

siz ele dediniz ki size lap inanmaqim deydi .meger men size ne vaxtsa yalan daniwmiwam???? kim bilir belke de hec vaxt hec kimin bilmediyi heqiqetleri ancaq siz bilmiwdiniz zamaninda .cox heyif . bu munasibeti gozlemirdim
    yene de tewekurler
    [/quote]

1. niyə özünüzdən şübhələndiniz ki? mən ümumi danışırdım
    2. deyirsiz ki həqiqətləri ancaq mən bilmişəm deməli başqaları yalanlarınızı biliblər?

Senior Member

Men tam razıyam!!!!! Her gün televizordan o qeder yalan eşidirik ki artıq ona inanirıq !! 1 ci sinifden uşaqların beynini yalanla doldururlar!!!! olar bu yalanları hüqiqet bilirler ! Yalan sözdü: yalanin ömrü 40 gündü Ermenilerin yalani esirler cekir.Dünyada inanir!!

Azeri.net Sevdalısı

1. niyə özünüzdən şübhələndiniz ki? mən ümumi danışırdım
    2. deyirsiz ki həqiqətləri ancaq mən bilmişəm deməli başqaları yalanlarınızı biliblər?[/quote]

1 dunen 1 az ozum gergin idim yeni ki oz problemlerimle ilgili 1 az ferqli davrandim .
    2 mutleqdimi her kes insan haqda butun heqiqetleri bilsin????????????? insaninn ozunun oz sirli alemi var ve hec de mecburi deyil ki bunu her kes bilsin

beledeki movzuya fikir bildirmeyim qayet normaldi cunki bu movzunu muzakiresini men isteyirdim
    tewekur
    daha 1 cavab verim sehv elemek her bir allah qulun aidir. elece men de 1 allah quluyam

Azeri.net Sevdalısı

Alıntı Bella_ Nickli Üyeden Alıntı
    Men tam razıyam!!!!! Her gün televizordan o qeder yalan eşidirik ki artıq ona inanirıq !! 1 ci sinifden uşaqların beynini yalanla doldururlar!!!! olar bu yalanları hüqiqet bilirler ! Yalan sözdü: yalanin ömrü 40 gündü Ermenilerin yalani esirler cekir.Dünyada inanir!!

tewekkur ilk once onun ucun ki heqiqeti etiraf ede bildiyin ucun . indi insanliq o qeder cilizlawib ki HEQIQETI ETIRAF etmeyi bele her adam bacarmir .
    beli beli o qeder yalani doqru kimi ewidirik ki artiq doqruya wubhe ile yanawiriq

Senior Member

Alıntı Bella_ Nickli Üyeden Alıntı
    düz buyurursuz indi 0 40 gün də inkişaf eləyib 40 il olub . siyasətin özü yalan deməkdi ona görə də bu bölməyə aid etmək olmur.
    ancaq inşallah o da düzələcək.

Sayfa 1/2 12 SonSon

Yer imleri