Sayfa 2/2 İlkİlk 12
17 sonuçtan 11 ile 17 arası

tekrar etmeke

Senior Member

Re: tekrar etmeke

1 dunen 1 az ozum gergin idim yeni ki oz problemlerimle ilgili 1 az ferqli davrandim .
    2 mutleqdimi her kes insan haqda butun heqiqetleri bilsin????????????? insaninn ozunun oz sirli alemi var ve hec de mecburi deyil ki bunu her kes bilsin

beledeki movzuya fikir bildirmeyim qayet normaldi cunki bu movzunu muzakiresini men isteyirdim
    tewekur
    daha 1 cavab verim sehv elemek her bir allah qulun aidir. elece men de 1 allah quluyam
    yalan...........................səhv..?? məncə bunlar bir az fərqli şeylərdi...
    REALLIĞI XƏYALLARDAN AYIRMAĞI BACAR.
    XƏYALLARI İSƏ REALLIQ ETMƏK ÜÇÜN ƏLİNDƏN GƏLƏNİ ET (r.a.)

Azeri.net Sevdalısı

daha 1 cavab verim sehv elemek her bir allah qulun aidir. elece men de 1 allah quluyam[/quote]

yalan...........................səhv..?? məncə bunlar bir az fərqli şeylərdi...[/quote]

mence onlarin arasinda cox boyuk tezahur var YALAN daniwan adam cox boyuk SEHV etmiw olur . eyni zamanda SEHVleri cox olan insan daha cox YALAN daniwir .

evvel muzakirelerinizde daha mudruk gorsenirdiz .muhhakime ve fikirleriniz de evvelki efektini saxlaya bilmir ozunde. goresen niye beledir???
    qocaliq yaw oz iwini gorur de
    yene de tewekur ne qeder ki muhakime muzakire var demek heyat ve yawam davam edir

Senior Member

evvel muzakirelerinizde daha mudruk gorsenirdiz .muhhakime ve fikirleriniz de evvelki efektini saxlaya bilmir ozunde. goresen niye beledir???
    qocaliq yaw oz iwini gorur de
    yene de tewekur ne qeder ki muhakime muzakire var demek heyat ve yawam davam edir
    mwzakirə mövzusu lazımdı yaxşı. ola bilər yaş artıb ama məncə yaş artanda insan müdrikləşir əksinə. ona görə də kimsənin xətrinə dəymək istəmir insan.
    qocalıq ? bu nə idi ki?
    bir də xanım qız bu forumda MÜHAKİMƏ ilə məşğul olmazlar. burda fikirlərin,müzakirələrin yeridir.

Azeri.net Sevdalısı

mwzakirə mövzusu lazımdı yaxşı. ola bilər yaş artıb ama məncə yaş artanda insan müdrikləşir əksinə. ona görə də kimsənin xətrinə dəymək istəmir insan.
    qocalıq ? bu nə idi ki?
    bir də xanım qız bu forumda MÜHAKİMƏ ilə məşğul olmazlar. burda fikirlərin,müzakirələrin yeridir.[/quote]

tewekkur ederim amacim sizi az da olsa eseblewdirmek idi . az da olsa alindi
    bu o gunkunun evezi idi tak cto 1 az ehtiyatli ol

Senior Member

Alıntı Xeyallarim Nickli Üyeden Alıntı
    :

tewekkur ederim amacim sizi az da olsa eseblewdirmek idi . az da olsa alindi
    bu o gunkunun evezi idi tak cto 1 az ehtiyatli ol
    ok.bu xəbərdarlığını nəzərə alacam. amma heç əsəbləşmədim əksinə sevindim

Azeri.net Sevdalısı

ok.bu xəbərdarlığını nəzərə alacam. amma heç əsəbləşmədim əksinə sevindim [/quote]

hec zaman hec bir hallahda sevinc sizden uzaq olmasin

Senior Member

Alıntı Xeyallarim Nickli Üyeden Alıntı
    hec zaman hec bir hallahda sevinc sizden uzaq olmasin
    sizinlə bahəm....

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Yer imleri