3 sonuçtan 1 ile 3 arası

üstteki istifadəçiyi eleştirek

Azeri.net Sevdalısı
    Yer
    Türkiye/Adana

üstteki istifadəçiyi eleştirek

meni eleştirin hansı yönlerimi beğenmirsiniz
    hansı sözlerim xosh gelmir
    yaxsi yada pis
    men bilirsem ki hansı yönüm pistir onu düzelterem
    darılmak yoxtur
    beklirem
    BiRi BeNi DurDurDrsNNN ! !!

Senior Member
    Yer
    İSTANBUL
    Bir insanı eleştirebilmek için, menfaatlerin çatıştığı bir ortamda bulunacaksın, beraber uzun bir yolculuk yapacaksın veya alkol masasında bulunacaksın ki insanlar gizledikleri yönlerini de ister istemez açığa vursunlar. Ondan sonra ancak olumlu yada olumsuz eleştirilecek kadar tanıyabilirsin insanları. Çok iyi tanımadığın bir insanın ancak o an yaptığı iş ve eylemlerini olumlu yada olumsuz eleştirebilirsin.Mesela intihara çalışmış ve kanla duvara ölüm yazmış bir genç kız görüntüsünün olumsuzluğu gibi. bence tabi.
    -Geçme namert köprüsünden, ko götürsün su seni. Yatma tilki gölgesinde ko yesin aslan seni

-Kör için altında birdir camda.
    Sana bakan kör ise kendini camdan sanma

Azeri.net Sevdalısı
    Yer
    Türkiye/Adana
    Alıntı Sahin26 Nickli Üyeden Alıntı
    Bir insanı eleştirebilmek için, menfaatlerin çatıştığı bir ortamda bulunacaksın, beraber uzun bir yolculuk yapacaksın veya alkol masasında bulunacaksın ki insanlar gizledikleri yönlerini de ister istemez açığa vursunlar. Ondan sonra ancak olumlu yada olumsuz eleştirilecek kadar tanıyabilirsin insanları. Çok iyi tanımadığın bir insanın ancak o an yaptığı iş ve eylemlerini olumlu yada olumsuz eleştirebilirsin.Mesela intihara çalışmış ve kanla duvara ölüm yazmış bir genç kız görüntüsünün olumsuzluğu gibi. bence tabi.
    yeni nesil işte bu gençlik hep bunalım takılıyor

tamam haklısınız değiştirdim

imzanız çok güzel
    BiRi BeNi DurDurDrsNNN ! !!

Yer imleri