Sayfa 2/2 İlkİlk 12
13 sonuçtan 11 ile 13 arası

shake it up shekerim

Azeri.net Sevdalısı
    Yer
    Yerixo
    Yunanistanın parçasını açıkçası pek beğenmedim... Neden?:

Foklorik kaygılarla yine yerel tınılar kullanmışlar... Sertab'tan sonra, biraz da onu kopyalayarak Number One'nı yaptılar... Bu arada bir Shake'li şarkıları daha oldu... Şimdi de bu... Her tarafı yerel motiflerle dolu... Üstelik yerel motiflerde Türk tınıları bile var... sazımsı bir şeyler var... neyimsi tınılar var... Aslında kendileri bile parçanın biraz Türk tarzı olduğunu söylüyorlar. Açıkça belli ki, herkese boncuk dağıtmak için yapılmış bir şarkı...
    Şükr Allaha ki pişiklerin qənətləri yox... Olsa idi, göydə göyərçin qalmazdı... Allah kimə qənət verəcəyini bilir!

Azeri.net Sevdalısı
    Yer
    Yerixo
    Türkiye'nin şarkısı:

Açıkçası o da basit... Olumlu ya da olumsuz anlamda çok da şoke edici bir şarkı değil... Ama şarkının son taraflarına doğru Kenan'a özgü bir süsleme yapılmış... o hoş duruyor... Belki o zamana kadar daha fazla süsleme düzenlenebilir ve alt yapısı biraz daha güçlendirilebilir.

Tabii fazla hırsa kapılmadan da Kenan'ı desteklemek gerek... Ne kadar fazla duyulmasını sağlarsak o kadar iyi olur. Ben Sertab'ın parçasını da pek beğenmemiştim ama 1. olmuştu... Demek ki, kamoyu oluşturmak, dinletmek ve hafızalara belletmek işe yarıyor... Neyse, biz Kenan'a güvenelim ve elimizden gelen her türlü desteği verelim. Sonuncu da olsa, birinci de olsa, ülkemizin yetiştirdiği bir müzisyendir ve desteği hak ediyor.
    Şükr Allaha ki pişiklerin qənətləri yox... Olsa idi, göydə göyərçin qalmazdı... Allah kimə qənət verəcəyini bilir!

Junior Member
    Yer
    Erzurum/TURKEY
    Gürcistan berbat, Yunanistan kötü, TÜRKİYE onlara göre daha iyiymiş...

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Yer imleri