4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Aradığım Şarkı

Junior Member

Aradığım Şarkı

Arkadaşlar Öncelikle Selamın Aleykum. Benim Derdim Aradığım Bir Şarkı.

Ben Turizm rehberiyim ve bu gece müşterilerimizi Türkish Traditional Show Cluba Götürmüştüm, Orada Her Milletten müşteriler vardı. Şarkıcı Azerice Bir Şarkı Söyledi Bütün Millet Coştu Şarkı Çok Güzeldi. Mutlaka Öğrenmeliyim Bu Hangi Şarkının adını Dedim Ve Çıkışta Azeri Müşterilerden Birine Sordum. Oyanadığınız Şarkının Adı Ne Diye.

Gece Bitti Eve Dondüm Fakat Şarkının Adını Unuttum aradım Aradaım İnternette Bulamadım. Tek Hatırladığım Şey Şarkının İsminde "seg" , "ges" , "sog" ya da "gos" hecelerinden biri geciyordu. Allah Rızası icin yardım. icinde bu hecelerin olduğu hareketli şarkı bilen varsa solesin, minnettar kalırım.

Junior Member

Re: Aradığım Şarkı

ya kimse yok mu bu sarkıyı bilen? "segahem" mi "goshanem" mi buna benzer biseyler demişti, sordugum müşeteri.

Senior Member

Merhaba,sarkinin kelmeleri daha cok farscayi iceriyor,sanirim azerice bi sarki diyil, farscayi iyi bilen biri size yardimci ola bilir Bu arada sarkiyi bu kadar inatla istemeniz cok ilginc

Junior Member

şarkı azeri sarkısı eminim, şarkıcı parcaya girer girmez azeri masaları coştu, çıkışta hemen azeri bir bayana sordum bu şarkının adı nedir diye, söylemişti adını unuttum, aklıma ediyim. şarkıyı mutlaka bulmam lazım cok güzeldi

Yer imleri