Sayfa 4/6 İlkİlk ... 23456 SonSon
55 sonuçtan 31 ile 40 arası

EREVIZYON!!!

Junior Member
    Yer
    kas ki Baki olardi!!!
    Herkese selamlar.....
    Bazi yalnisliklardan dolayi bu sayta girmeyordum...
    Neyse ben konuya girmek istiyorum....
    Kardesim sen galiba beni anlamiyorsun.....Ama ben seni anliyorum...Cunki her kesin kendi dusuncesi vardir ve ben de buna sayqi duyuyorum...Ama o dediklerinin hic biri fikrimi deyisdiricek deyildir!!!!
    Son sözum de odur ki BIZ ONLARIZ ONLAR DA BIZ sözune beni katiyyen katma.. :!: :!: :!:
    Sayqilarla.......
    YASASIN VETEN,
    QIRILSIN DUSMEN
    AZERBAYCANA ESQ OLSUN!!!!!!!!!!

Junior Member
    BEN TÜRKÜM ERMENİLERLE SORUNUMM VAR VE ONLAR SAHTEKARLIĞI BIRAKANA DEK HEP OLACAK!!!!!!!!MİLLİYETÇİLİK YAPMIYORUM AMA ONLAR DA DÜRÜST OLSUNLAR TARİHTEN KAÇMASINLAR

Junior Member
    Yer
    Türkiye / İstanbul
    ERMENİSTAN Eurovision ' a girdiyse

AZERBAYCAN kesin girer GARDAŞLARIMIZI SABIRSIZLIKLA BEKLİREM...

AZERBAYCAN dan sonra girmesini istediğim gardaş ülkerimiz de var

TÜRKMENİSTAN
    ÖZBEKİSTAN gibi TÜRK ülkeleri de girerse EUROVİSİON un tadından
    doyulmaz vallahi....

Junior Member
    Yer
    Türkiye / İstanbul
    bu arada AZERİ kardeşlerimden istediğim bişi olcak..

AZERİ şarkılarından "BU TAM EUROVİSİON luk" dediğiniz
    şarkılar varsa bana gönderirmisiniz ister özel msj ile ister buraya link ile

lütfeeen çok merak ediyorum.....

Junior Member
    Yer
    kas ki Baki olardi!!!
    Selamlar....
    Malesef o adini demek istemediyim bir sey var onlar girdi erevizyona ama ben inaniyorum ki bu kez biz de gireriz....INSALLAH
    Ben Azerbaycanda yasayamadigim icin son haberleri bilmiyorum, ama almaga calisiyorum. Neyse, gecen yil gidiceklerdi diye duymusdum ama yalanmis....bu sene olur insallah.....
    Insallah dediyin gibi diger Turk ulkeleri de girer de tum dunya Turk sarkisinin nasil oldugunu kör gözleriyle görurler...!!!

Alman kardesime de demek isterim ki, erevizyona bildiyiniz gibi yeni sarkiyla gitmelisin, ben de ulkemden uzak oldugum icin bu haberleri almam bir az zor ama imkansiz da deyil tabii ki...
    yine de bulucagimi sanmiyorum......neyse hoscakal...
    YASASIN VETEN,
    QIRILSIN DUSMEN
    AZERBAYCANA ESQ OLSUN!!!!!!!!!!

Junior Member
    Yer
    ravensburg- almanya
    ermenilerden nefret ederim onlar köylerimizi basip yasli cocuk demeden herkese iskence yapiyorlardi onlarin bize yaptiklarini anlatmakla bitiremem ERMENILER CAN DÜSMANIMDIR

Azeri.net Sevdalısı
    Yer
    Yerixo
    Salam,

eger Azerbaycan Erovizyon yarışmasına katılsa, 12 puanı Türkiye'den alırdı. Veee eminim Azerbaycan da Türkiye'ye 12 puan verirdi... Bu doğru mu peki??? Aslında değil, çünkü güzel olan şarkıya oy vermek gerek, ama İskandinav ülkeleri birbirlerine oy verirler... Eski Doğu Blok'u ülkeleri Rusya'ya oy verir. Yunanistan Güney Kıbrıs', Güney Kıbrıs da Yunanistan'a oy verir. Ne yazuk ki bu böyle... Bu nedenle, Azerbaycan katılsa, 10 tane SMS ben de gönderirim.

Ermenistan'ın şarkısına gelince: Hayatımda bu kadar kötü ve taklit bir şarkı görmedim. Birincisi fazla etnikti (eminim Ermeni müziğini dünya tanısınlar diye yapılmıştır), ikincisi biraz Sertab, biraz Tarkan ve biraz da Rus pop starlarının havası vardı. Yamalı bohça gibi... Bende gitar çalıyorum ve emin olun o tür şarkılardan ayak üstü bir kaç tane yapılır. Aslına bakılırsa, çok iyi ermeni müzisyenler var ama şarkıları bir felaketti.

Türkiye'den giden oylar: Büyük olasılıkla Ermeni kökenli vatandaşlar verdi bu oyları. Dikkat edin; ermenilerin olduğu ülkelerden de oy geldi (Örneğin Fransa). Dolayısıyla gerçek ortada. Ama dediğim gibi müzisyen gözüyle bakıldığında, felaket kötü bir parçaydı.

Peki Azerbaycan? Bağımsız olduktan bu yana hiç bir zaman bu yarışmaya katılmadı. Bilmiyorum, belki de EUROVISION'a (Avrupa Yayın Birliği) uye değildir. Ama katılırsanız, siz de onlar gibi yapıp Azeri müziğini dünyaya duyuracağız diye fazlaca Azeri olan bir şarkıyla katılmayın. Çünkü bu etnik müzik yarışması değil. (Belki Manana / Azerin ya da onun gibi birileri olabilir, ama asla Aygün Kazımova gibi biri değil...)

Diğer Türkilerin katılması: Bu yarışma Avrupa çapında yapılıyor. Dolayısıyla Türk dünyasından ancak Türkiye ve Azerbaycan'ın katılması mümkün. Her ne kadar Kazakistan da bazı Avrupa organlarına dahilse de onun katılması mümkün değil. Dolayısıyla burada da başbaşayız!!!!

Hamıya çoxlu salamlar
    Şükr Allaha ki pişiklerin qənətləri yox... Olsa idi, göydə göyərçin qalmazdı... Allah kimə qənət verəcəyini bilir!

Junior Member

Toplu Cevaplar:

Merhaba uzun zamandır bu siteye bakamamıştım, yeni mesajlara toplu cevap vereceğim o yüzden...

Önce en son mesajdan başlayayım...

Eurosvision dediğiniz yarışma çok boktan, düzeysiz, tamamen milleti eğlendirmek için yapılan, müzikal başarıyla alakası olmayan bir eğlence ürünüdür. Yani Azeriler'in de Türkler'in de girmesi önemli değil. Ama tabi ki Azeri dostlarımızı da burada ve her türlü uluslarası ortamda görmek ve başarılarına tanık olmak isteriz... Ama sorun bu yarışma değil....

Cancer isimli yazara:

Günaydın! Türkiye'de Ermeni yaşadığını yeni farkediyorsanız, Türkiye'yi de yeni farkediyorsunuz demektir. "Ermenistan'da Türklerin yaşamasına izin veriyorlar mı?" diye sormuşsun. Onu bilmiyorum, zaten Ermenistan gibi boktan bir ülkede yaşamak da istemezdim şahsen. Eğer Türkiyede yaşayan Ermeniler'e TC'nin izin verdiğini ima etmeye çalışıyorsan şunu söyleyebilirim: Onların hiçbiri burada yaşamak için izin almak zorunda değiller. Çünkü yüzyıllardır buradalar, yani bizle birlikte...

Suay isimli yazara:

Söylediklerimin hiçbiri seni değiştirmek için değildi. Sadece gerçek bu olduğu içindi. Seni niye değiştireyim ki? "Yanlış hayatlar doğru yaşanmaz" (T.W. Adorno) Herneyse... "Biz onlarız onlar da biz" veciz sözünü senin için falan söylemedim. Seni katmadım. Ben sadece T.C.'den bahsediyorum. "Biz"in sizle ne alakası var? Ben yüzyıllardır bu topraklarda yaşayanları kastediyorum... Seni kattığım falan yok "Biz"e...

Member
    yahu sen neye dayanarak hangi gerçekten bahsediyorsun kardeşim?
    kardeş ülke azerbeycan

AnTiMASKe/Türkiye
    msn&mail:[email protected]

Azeri.net Sevdalısı
    Yer
    İsTaNbUl//TüRkİyE
    azerbaycan umarım eurovizyona katılır ozaman bende hayatımda ilk defa kullanır ve oylar ımı azerbaycana veririm ermeni meselesine gelince malesef bizim mahalledede bir ermeni ailesi yaşıyor hemen yakınındada yani bizim kapı komşumuz azeriler var.ama bizim ermenilerle bi ilişkimiz yok yıllardır burda otururlar onlarla tek kelime etmedim yengemin dükkanından alışveriş ediyorlar bazen zaten kadının türkçeside çok bozuk neyse malesef çok ermeni yaşıyor bizim bildiğimiz70 bin bir okadarda kaçak çalışan var ve bendeçok şaşırmıştım yarışmada türkiyeden 10 puan ermenilere gidince ama bizim halkın oy vermek istiyeceği pek millet yok yarışmaa ve benim çevremden kimse oy kullanmıyor ermenilerde bir sürü oy atmışlardır onlarda ikinci oldu hadi boşnakların birinci olmasını anlıyorum milyonlarca boşnak yaşıyor türkiyede12 puan vermeleri çok kolay olmuştur ama ermenilere 10 puan türkiyeden verilmesi kanıma dokunuyor ama bunuda türkiyede yaşayan ermeniler veriyor malesef

Sayfa 4/6 İlkİlk ... 23456 SonSon

Yer imleri