Sayfa 2/6 İlkİlk 1234 ... SonSon
55 sonuçtan 11 ile 20 arası

EREVIZYON!!!

Junior Member
    Yer
    *_TR_*

merhaba

Alıntı Kai1905 Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı Lf1907 Nickli Üyeden Alıntı
    BENİ de şaşırttı ve kızdırdı bu olay !

ermeni rum kürt... alayından nefret ediyorum ! ... :evil:
    Arkadaşım sen şu cümlelerle bölücülüğün en büyüğünü yapıyorsun
    Faşist bir yaklaşımla olayı ele alıyorsun.
    Ayrıca senin nefret etmen bişey değiştirmez
    Ateş olsan kendini yakarsın
    bence bu bölücülük değil kardeş sadece nefretini dile getiriyor arkadaşımız hmm arkadaşın saydığı kesimler türkiyede TÜRKİYE CUMHURİYETİ TC adı altında nüfus cüzdanı taşıyorsa olay bitmiştir sen bir türksün türk değilsen bile türk gibi davranmalısın değil davranmak zorundasın hıı değilmiyim mi diyorsun o zaman kapı sonuna kadar açık burası TÜRKİYE CUMHURİYETİ kürt cumhuriyeti değil hıı ben bu sözlerimle kesinlikle bölücülük yapmıorum bu ermenisi için de geçerli rumu için de eğer ermenisi rumu kürdü türkiye topraklarında bölücülük yapmaya kalkarsa bu bir savaş teklifidir ÇÜNKÜ TÜRKİYEDE VATANIN BÜTÜNLÜĞÜ ASLA AMA ASLA BOZULAMAZ BOZDURMAZLAR öle bi durumda zaten kanımın son damlasına kadar canım vatanıma feda olsun der gözümü bile kırpmam kürdü de kardeşimiz ermenisi de rumu da AMAAAAAA BÖLÜCÜLÜK YAPMADIĞI,TÜRKİYE İÇİN KÖTÜ EMELLER BESLEMEDİĞİ TAKDİRDE aksi halde DÜŞMANIMIZDIR

Junior Member

Re: merhaba

Alıntı no_fear Nickli Üyeden Alıntı
    bence bu bölücülük değil kardeş sadece nefretini dile getiriyor arkadaşımız hmm arkadaşın saydığı kesimler türkiyede TÜRKİYE CUMHURİYETİ TC adı altında nüfus cüzdanı taşıyorsa olay bitmiştir sen bir türksün türk değilsen bile türk gibi davranmalısın değil davranmak zorundasın hıı değilmiyim mi diyorsun o zaman kapı sonuna kadar açık burası TÜRKİYE CUMHURİYETİ kürt cumhuriyeti değil hıı ben bu sözlerimle kesinlikle bölücülük yapmıorum bu ermenisi için de geçerli rumu için de eğer ermenisi rumu kürdü türkiye topraklarında bölücülük yapmaya kalkarsa bu bir savaş teklifidir ÇÜNKÜ TÜRKİYEDE VATANIN BÜTÜNLÜĞÜ ASLA AMA ASLA BOZULAMAZ BOZDURMAZLAR öle bi durumda zaten kanımın son damlasına kadar canım vatanıma feda olsun der gözümü bile kırpmam kürdü de kardeşimiz ermenisi de rumu da AMAAAAAA BÖLÜCÜLÜK YAPMADIĞI,TÜRKİYE İÇİN KÖTÜ EMELLER BESLEMEDİĞİ TAKDİRDE aksi halde DÜŞMANIMIZDIR
    ben eksik halde anllattığım halde beni anlamışsıonız

nefret ediyorum dediğim kesim ermeni rum vatandaşalrı değil.. TÜRK DÜŞMANLIĞI YAPANLARDIR..

yoksa benim tandığım ermeni var rum var yahudi var kürt te var ..
    herkesin çevresinde elbet farklı insanlar vardır.. Biz Türkler yıllardır onlarla beraber yaşadık yaşamaya da devam edeceğiz..

Bir Türk'ün felsefesi bellidri.. Atatürk Zaten bize yol göstermiştir. Önce ülkemiz de sonra Dünyada barışı sağlamak ve korumak...

ancak unutulan şeyler var.. kimse aptal değil

biraz oturun adam akıllı düşünün pkk ya yardım edenler kimler arkalrında kimler var? hepsib bilinen gerçekler..

dünyanın tepkisini çeken ermeni terör örgütü kimle birleşti? yok mu oldu sanyırosunuz

ermenistan da okullardA TÜRK DÜŞMANLIĞI YAPILIYOR MU YAPILMIYOR MU ARAŞTIRIN !

sonra gelelim rumlara.. kardeşlik dostluk olayı benim gözümde herzaman TİYATRO OYUNUNUN ÖNÜNE GEÇEMZ..

isterseniz kıt diyin isterseniz faşo diyin.. benim görüşüm bu

ben bölücülük falan yapmıyorum..

ben sadece bana düşman olan bana düşmanca yaklaşan adamlara lanet okıuyorum...
    90 yıl önce inlgiliz fransızı senin ülkene girerken bu soysuzları kullandı ..

onalrı ayaklandırarak içerden seni bölmeyi başardı.. 3 cephe oldu 10 cephe..

hala da devam ediyolar.. ha diyeceksinizki şimdi kardeşlk yaplm milletin ayak oyunalrına gelmeyelim..

biz zaten yapmaya çalışıyoruz ama biz onalra el uzattıkça onlar arkdan devamlı çalışıyor..

herkez kendi yolunu seçmiş.... bu saatten sonra kimse gerri dönmez..

Türk sancağının var olduğu bi yerde kürt tv si kalkıpta ülkemize saldırıdı askerleri müdahelde bulunuldu vatanımıza girildi diye söylemleri olan bi toplumda var..

bırakın bu kardeş ayakalrını açın gözünüzü...

tek sancak var o da bellii

Türk bayrağı gerisi hiakye..

.

Junior Member
    : :idea:
    Salam Azeri kardeşler
    Ben İstanbul'un En çok ERmeni tüccarının olduğu Perşembe pazarındayım..
    Erevizyon yarışmasının olduğu hafta istanbul'da bütün ermeniler,birbirleriyle SMS,E-mail ve telefonlarla seferber oldular...sadece bizim oradan 3000 iştirakçi katılmış..şunu bilin gerçekten türk olan hiçbir türkiyeli ermeniye oy atmaz..onlar Türkiyede azınlık oldukları için birbirlerini çok iyi tutuyorlar...saygılarımla

Junior Member

Cevap

Bazı arkadaşlar kıytırık bir şarkı yarşması üzerinden milliyetçilik yapmayı sürdürüyorlar. Ermeni çarşılarından foruma casusluk yapanlar bile çıkmış. Kardeşim sen Ermeni Çarşısında çalışıyosan ben de Ermeni mahallesinde oturuyorum: Hiçbiriyle bir sorunum yok. Ben hepsinin paskalyalarını kutrlarım onlar da bizim bayramımızı kutlarlar. HİÇ BİRİ TÜRKLERİN MAHALLESİNDEN CASUSLUK YAPMAZLAR! Hiç biri bütün gününü Azerilere küfür ederek geçirmez. Hepsi bizim kadar bu ülkenin sahibidir. O Ermeniler, Rumlar, Kürtler, Gürcüler birine yardım edip insanlıklarını gösterdiklerinde, o onur Ermenistan'ın ya da Yunanistan'ın şeref hanesine değil Türk kültürünün yani Türkiye'nin hanesine yazılıyor. Yani o Ermeni, Rum, Kürt diye aşağıladığın adamın yaptığı her olumlu hareketten sen de Türk kültürünün bir mensubu olarak nasipleniyorsun...

Guest
    evet hoş olmayan bi durum. ama turkiyede de erneniler yaşamakta. büyük ihtimal oyların tamamı onlara aitdir.

Junior Member
    Comic tamda nikine uyan çok komik cümleler kurmuşsun...:=)

Türkleri katleden...Türk kadınlarına tecavüz eden...Türkleri yakan...Türlü Türlü işkenceler yapan Ermenileri bu vatana ortak etmeye anca bir ERMENİ cesaret edebilir...

Türkiye Türklerindir...Bize Kurtuluş Savaşında, Çanakkale de Azarbeycandaki kardeşlerimiz, Kerküklü, Boşnak Kardeşlerimizyardım etti.

Zorla Bu ülkeye Bir ortak çıkarma çalışması var...Bu ülke Türklerindir....
    Senagalliler de fransa için ölmüş öyle yada böyle ne yapalım Fransayada senagalliler mi sahip.

Türkler KURTULUŞ SAVAŞINDA ÇANAKKALEDE SAVAŞIRKEN....Kürtler Doğuda 150 ye yakın isyan etti Ermenilerse insanlarımızı katletti...Hayatında hiç yapmadıysan hiç olmazsa bir kez tarih kitabı alda oku....

Bugün Bile Doğuda Ölenler TÜRK OĞLU TÜRKLERDİR... Kan feda etmek Türkler için birşey değildir ama..Soysuzların böyle lafları işte ağırımıza giden bunlardır...

Doğuda Rastgelirse iki kürt asker ölüyor şimdi bana bunu söylersen gülerim sana....Sen onların cenaze törenlerine bir bak istersen..."Pkk 'ya ithafen Kardeşinizi nasıl vurdunuz görmediniz mi diye ağıtlar yakıyorlar" Türk Bayraklı cenaze törenleride istemiyorlar...

Görebileceğin Tek Türk Bayrağı Cenaze Merasiminin gereği olarak görebileceğin Türk Bayraklarıdır...

TANRI TÜRKÜ KORUSUN VE YÜCELTSİN....

Junior Member

"GERÇEĞİM OL TÜRKİSTAN" İSİMLİ DOSTA CEVABEN;

Sevgili Dostum öncelikle öncelikle Ermeniler'i bu vatana ortak etmekten söz etmişsin; benim böyle bir çabam yok; çünkü onlar zaten vatana ortak çünkü ceplerinde Türk pasaportu taşıyorlar. Onlar da senin kadar bu devlete ortaklar dostum. Hadi sana daha da üzüleceğin birşey söyleyeyim: sokakta üzerinde yürüdüğün yollarda onların da hakkı, boğazından geçen her lokmada onların da emeği var...
    Gelelim Senegalliler konusuna... Eğer bizim için savaştılar savaşmadılar diye ayrım yaparsan, o zaman Türk halkının yarısı da bu topluma ortak olamaz. Milli mücadele örgütlenmesinden yığınlar halinde kaçan Türkler'den haberin yok galiba. Ama işte Türk'üz ve bu topumun üyesi bu devletin de vatandaşıyız... Eğer bu tarz bir mentalitenin sığlığına düşersen sana Amerika'yı hatırlamanı tavsiye ederim: Amerika 1944-45'de Fransa'yı kurtardı hatta bütün Avrupa'yı kurtardı. Ama Amerikalılar, Fransız milletinin ortağı değildir bugün değil mi dostum ..? Demek ki neymiş; ne bir milleti kurtararak o millete ortak olunuyormuş ne de savaşmayan, millet dışı kalıyormuş...
    Son olarak da sana bir uyarı da bulunayım: Vatan vatan deyip durmuşsun. Vatan diye birşey yoktur dostum. Vatan herkesin zihnindedir kalbindedir. Devlet diye birşey vardır. Ona da cebinde o devlet tarafından onaylanmış pasaport taşıyan herkes ortaktır....
    Sevgili dostum kafandaki sabit tarihi yıktıysam özür dilerim, ama durum bu... Tabi Orta Asya çöllerinden görünmez böyle şeyler... Bunları anlamak için Anadolu'nun havasını solumak, Akdeniz-Anadolu uygarlığının rüzgarını biraz yüzünde hissetmiş olmak lazım...
    Hadi kal sağlıcakla... Forum yazarlarına Selamlar....

Junior Member
    Vatan yaşadığım kanımı döktüğüm toprak parçasıdır.
    Ne kadar basit bir şekilde açıklamışsın bu ülkenin pasaportunu taşıyan bu ülkenin sahibidir:=)Başka emriniz varmıydı....?Cümlenden hangi düşüncenin zerrene kadar işlendiği belli oluyor.Millet senin birşey ifade etmeyebilir.Milleti Yığınlardan oluşmuş bir grup olarakta görebilirsin.Ama bu Anadolu daki Türkler için birşey ifade etmez.Tınlamazlar bile....:=)Kanımızı döktük,bayrağımız yere düşmesin diye....Bu vatan bizim diye de her zaman söyledik her zamanda söyleyeceğiz....

"Bu vatan geçmişte de Türktü Halde Türktür Gelecekte de Türk Olarak kalacaktır..."(M.Kemal ATATÜRK)

Junior Member

Gerçeim Ol Türkistan'a Cevap 2

GERÇEĞİM OL TÜRKİSTAN'A CEVAP 2:

Demek ki bir ülkenin vatandaşı olmayı, onun sahibi olmaya yeterli görmüyorsun sevgili dostum. O zaman sana tavsiyem hemen git bir Rum'a veya bir Kürt'e de ki; "Ben sizden daha çok bu ülkenin sahibiyim" Muhtemelen o da sana şöyle cevap verecektir: "Peki sen kimsin?" Bu diyaloğa muhatap olduktan sonra istersen bütün dünyanın da sahibi olabilirsin...

"Yurtta Sulh, Cihanda Sulh..." GAZİ MUSTAFA KEMAL

Junior Member
    Yer
    kas ki Baki olardi!!!
    Her kese selamlar!
    Ben bazi arkadaslarimizin soylediyi sozlerle hic razi deyilim. Ben milletcilik yapmiyorum! Benim babam milletcidir ve ben gozlerimi acdigimdan bu olaylarin icindeyim! Onun icin hic kimsenin bana milletcilik yapiyosun demeye hakki yok. Ama tabii ki her kesin dusuncesi farklidir. Ben sadece bu olayin neden boyle oldugunun sebebini sordum ve cevabimi da aldim. Burda da Vatanini (AZERBAYCAN-TURKIYE) benim kadar sevenin ne kadar oldugunu tahmin ede biliyorum. Bir sey de demek isterim ki, eyer ermenilerle bir sorununuz yoksa beni o ilgilendirmez! Benim onlarla cok buyuk sorunum vardir ve onlari iyi taniya bilmek mumkun deyildir! Yuzunuze gulurler, ama arkanizdan vururlar hic haberiniz bile olmadan! Ben bilmediyim ve emin olmadigim seyleri hic bir zaman soylemem! Beni yalnis anlamayin.
    Her kese sayqilarimla
    SUAY
    YASASIN VETEN,
    QIRILSIN DUSMEN
    AZERBAYCANA ESQ OLSUN!!!!!!!!!!

Sayfa 2/6 İlkİlk 1234 ... SonSon

Yer imleri