Sayfa 1/3 123 SonSon
21 sonuçtan 1 ile 10 arası

2. sahife

Senior Member
    Yer
    Muğla-Bursa

2. sahife

mesajlarda 2. sahifeye ve sonraki sahifelere geçmiyor neden acep..? konu başlıklarının altındaki yerden girebiliyoruz ama.. Sorun bende mi sitede mi anlamadım..

Azeri.net Sevdalısı
    Yer
    Yerixo
    aynen ben de... diğer sayfalara geçemiyorum... Sorun galiba 'küresel'
    Şükr Allaha ki pişiklerin qənətləri yox... Olsa idi, göydə göyərçin qalmazdı... Allah kimə qənət verəcəyini bilir!

Senior Member
    Yer
    Muğla-Bursa
    artık kızmaya başladım kim ilgilenir bu siteyle ya hu.. bu kadar olmaz ki.. müdürü çağırın bana.. heytttt..

Azeri.net Sevdalısı
    buyrun benim bişeymi istediniz

Senior Member
    Yer
    Muğla-Bursa
    Alıntı mystrey Nickli Üyeden Alıntı
    buyrun benim bişeymi istediniz

Müdür sen misin. Yok bişey, hep şu yeshu'nun suçu çıkmış burda görevlilere fırça atıyor. Bende tam buranın müdürü iyi bir insandır yazacaktım sen geldin, hoş geldin, eh ben artık gideyim. Hoşcakal sayın müdürüm. bye bye

Azeri.net Sevdalısı
    ulu X den ulu Q ya hörmetler bi maruzatın varsa ben alayım yeshu abim nediyorsa o onu müdür yardımcısı yaptım

Azeri.net Sevdalısı
    Yer
    Yerixo
    ben sabırla düzelecek diye bekliyorum... Keşke yazıların silinmesi için gösterilen hassasiyet ve hızlılık, sayfadan sayfaya geçemede yaşanan sorunun çözümü için de gösterilse... terzi söküğünü dikemez derler ya, işte o hesap galiba!

VUR VUR İNLESİN, İLGİLİLER DİNLESİN!
    Şükr Allaha ki pişiklerin qənətləri yox... Olsa idi, göydə göyərçin qalmazdı... Allah kimə qənət verəcəyini bilir!

Senior Member
    Yer
    Muğla-Bursa
    Bu konu dile getirildi, çözüm aranacağı söylendi. İnşallah bir çözümü vardır. Ayrıca forum başlıklarının yanına Türkiye Türkçesinde ki anlamları da yazıldı.

Herkes bilsin ki, bizim isteklerimiz bize fayda sağlamayacak, foruma fayda sağlayacak. Dikkate aldığınız sürece, dikkate alırız. Saygılar..

Bitti

Moderator
    Alıntı Mirze Nickli Üyeden Alıntı
    Bu konu dile getirildi, çözüm aranacağı söylendi. İnşallah bir çözümü vardır. Ayrıca forum başlıklarının yanına Türkiye Türkçesinde ki anlamları da yazıldı.

Herkes bilsin ki, bizim isteklerimiz bize fayda sağlamayacak, foruma fayda sağlayacak. Dikkate aldığınız sürece, dikkate alırız. Saygılar..

Bitti
    mirze bura azeri sitesidir beni yanlis anlamayin gelenler de azeri turkçesinde anlamaga çalismalidirlar ev yiyelerine saygi olaraq Men bezen turk sitelerine girirem oradaki yazilar turkçedir bazi anlamadigim sozler olur ancaq men site yoneticilerinden oraya azerice de yazin diye taleplerde bulunmuram sozun anlamini soruram ve boylece anlamis oluram saygi karsilikli olmalidir. Bura turkler girirler turkçe konusurlar bu zaman biz onlardan azerice konusun diye talep etmirik kim hangi dilde isterse konusa biler ve ya kim isterse kendi sivesinde konussun. Bura ozgurlukdur Bu siteye giren turklerin sayi coxdur bu yuzden de forum basliklarinin yanina turkçe de yazilsin diye soyleyeceksin ancaq nede olmasa anlamadiginiz sozleri menden ve ya basqa azerilerden sora bilersiniz isteyen ogrenir, anlar burada boyutulecek bir sey yoxdur size yardim etmeye haziram

Senior Member
    Yer
    Muğla-Bursa
    Forumun düzenli olması açısından gerekli birşey diye düşünüyorum. Ben artık anlayabiliyorum ama yeni gelenler anlayamıyor. Bu nedenle farklı yerlere başlıklar açıyor. Şimdi daha iyi oldu bence. Ayrıca sana da teşekkürler, bilmediğim bişey olursa sana sorarım

Sayfa 1/3 123 SonSon

Yer imleri