Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon
36 sonuçtan 11 ile 20 arası

Qızlar necə oğlanları bəyənir?

Senior Member
    Alıntı aybecer Nickli Üyeden Alıntı
    men bu konularda tecrübe sahibi bir nefer olarax size annadım... orda hancarıdı bilmirem ama burda yanı türkiyede kızlar erkeklerin arabasına, cüzdanına, mevkisine, ve popularitesine baxar
    bazılarıda esprili erkeklerden haz eder. ama dışa dönük popüler biraz ukala erkekler hemmeşe ilgi çeker )
    Ben o tür erkekleri hic mi hic begenmem. hepsi de kendilerini beğenmişlerin teki.

Senior Member
    Yer
    Baki
    men ciddi oglanlari beyenirlem,muasir fikirli,dunya goruslu ve agilli olsun.
    gorunusu onemli deyil uca boy qaslari catma oldu yeter.cox teesuf indi butun oglanlar butun gunu sittik edir,zarafatcil ve siitliyin arasindaki ferqi anlamirlar,32 disleride bayirda qalir,buna baxmayarak bizim esl kecis kisi xasiyyatli oglanlarimizda var.
    gulumse bir az gulsun gozlerin,gulumse bir az getsin kederin.

Junior Member
    Yer
    türkiye/istanbul
    aybecer türkiyedeki kızlara laf atmışsın ama bence genelleme yapma öyle kızlarda var ama farklılarıda var... bir erkeği beğenmemiz için gereken özellik ise insan olması ve güler yüzlü olması... çox karışan erkekleri kimse sevmez hadlerini bilen erkekler istiyoruz. (umarım anlarsınız çünkü sizin dediklerinizi anlasamda, yazacak kadar bilmiyorum.)

Junior Member
    Yer
    İstanbul / Türkiye
    Alıntı betigul Nickli Üyeden Alıntı
    aybecer türkiyedeki kızlara laf atmışsın ama bence genelleme yapma öyle kızlarda var ama farklılarıda var... bir erkeği beğenmemiz için gereken özellik ise insan olması ve güler yüzlü olması... çox karışan erkekleri kimse sevmez hadlerini bilen erkekler istiyoruz. (umarım anlarsınız çünkü sizin dediklerinizi anlasamda, yazacak kadar bilmiyorum.)
    şimdi senin dediğinde doğruda artık genel olmuş bu konularda genel konuşmak lazım.Senin gibi düşüne çok çok az insan var.
    gk13

Senior Member
    Yer
    Sensizliğin sokağından...
    meni beyenmeselerde olar no problem Ama meni beyenirler niyese basha dushmurem men agilli deyilemki

Junior Member
    Yer
    Turkiye
    kızlar yakışıklı erkeklerden hoşlaşır
    SEn yoksun ey Canan İnsü Cin Sana Hayran Alemde Günbe Gün Gözyaşı Ve Kan Mazlumlar Seni Bekler Aşıklar Yolun Gözler Ey Soluğu Çağlara Şifa Olan...

SEn Yoksun Ey Canan Sinemde Sızı Hicran Ben Mücrim Ayaklarına Kapanıp Ağlayan Hac"dan Döner Gibi Gel miraçtan İner Gibi Ey Soluğu Çağlara şifa olan...

Yollara Sular Dökün Bahçelere Müjdeler Edin Bahar Kokuları Geliyor O Geliyor O Ay Parçamız , Sevgilimiz , Yarimiz Geliyor Yol Verin Açılın! Savulun Beri Durun Berii Yüzü Apaydınlık Ak Pak Batığı Yeri Ardında Gündüzler Gibi Bırakarak O Geliyor O Ay Parçamız , Sevgilimiz , Yarimiz Geliyor Gökler Yeryüzünü Kapladı Örttü Bir Anda Bir anda Dört Bir Yanı Misk Gibi Bir Koku Sardı Bir Anda Bİr Velvele Bir Kıyamet Koptu Cihanda O Geliyor O....

Moderlər
    Yer
    Bakı
    məncə oğlanlar bu suala oğlanların cavab verməməsine çox sevinər.
    Mesafler mi aşkı uzaklaştırır ,aşk mı mesafeleri yakınlaştırır,Uzayan yollar,kanayan sevdalar,ne kadar aşkı yansıtır,Sevmekten uslanmayan gönülmüdür.Uslanmayan sevdamıdır.Ey arsız sevda,yoluna gül dökülesi,İşte geldin yakınımdasın,Bir seslensem el uzatırmısın?

Senior Member
    Alıntı YIGIT_1905 Nickli Üyeden Alıntı
    kızlar yakışıklı erkeklerden hoşlaşır
    Bunu bütün qızlara aid etmek düzgün deyil. Qızların hamısının zövqü eyni deyil.
    Beli yaraşıq lazımdır diqqeti çekebilmek üçün. Ondan elave seliqeli olmayan yaraşıqlı diqqet çekebilmez.
    Amma gözde tez adileşir insanin xarici görkemi. Ondan sonra iş qalır insanın daxili yaraşığına.Esas insanin daxili gözel olmalıdır ki münasibetler irelileye bilsin.
    Amma xarici gözelliyi olmayan insanlar var ki daxilen o qeder gözeldirler ki, yaraşıqlı oğlanları kölgede qoyurlar diqqet çekmekde. beyenilmekde.

Azeri.net Sevdalısı
    Ben sadece dinlemesini bilebilen erkeği begenirim.Dinlemesini bilen insan aynı zamanda algılayabilen insandır.Belki yıllar önce bu soru bana sorulsaydı evet yakışıklı olsun diyebilirdim ama şimdi o görüşte deyilim.İnsanların dış görünüşünün iç dünyasını yansıtmadıgını biliyorum artık.Karşısındaki insana insanoldugu için deger veren, erdemli, hayata karşı net bir duruşu olan,ne istediğini bilen erkekleri begeniyorum.

Moderator
    Özü sözü bir, güvenilir erkeklerden hoşlanırlar
    ...
    [
    Ya da
    [

Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon

Yer imleri