Salamlar)Bu forumda yeniyəm və sizin köməyinizə ehtiyacım var. 22 yaşımdayam.10 yaşından bəri sevdiyim bir oğlan var.O da məni sevir. 3 ildi sevgiliyik. Onun məni necə sevdiyini hamı bilir və bu il bizə elçi gəldilər. Amma qırğın oldu. Ailələr düşmənə çevrildilər. Biz isə heç vaxt ayrılmadıq. Çünki ilk başdan ailəmin razı olmayacağını bilirdim və oğlanın özünə bildirmişdim. Ailəmdən o oğlan kimdir necə adamdır deyə soruşsanız sizə ondan ağız dolusu danışıb tərifləyərlər. Çox çalışqan çox bacarıqlı oğlandı.Böyük-kiçik yeri biləndi, hörmətcildi. Mehribandı deyərlər. Amma ikimizin adı bir yerdə çəkiləndə yox olmaz deyib dirənirlər. Ortada olan səbəb isə budur ki, onun ali təhsili yoxdur...İndi isə anlayıram ki, mütləq qaçmalı və evlənməliyik. Amma rəfiqələrim azdı və qorxuram ki, nəsə olar.onlara heç nə demirəm. Sizin köməyinizə ehtiyacım var. Qaçan bir qız nə etməlidir? Necə davranmalıdır? Ümumiyyətlə bu plan necə qurulur? Ve doğrusu bir az qorxuram.heralda evlənmək çox ciddi bir məsələdir, hər şeyi dəqiqləşdirib sonra həyata keçirmək lazımdır. Ümid edirəm, mənə kömək edərsiniz)
Öncədən təşəkkürlər...