Sayfa 3/3 İlkİlk 123
27 sonuçtan 21 ile 27 arası

Qadınların diqqetine: Kişiler niye terk edir?

Junior Member
    ceyda ve fidanı tebrik ediyorum.yalnız eklemek istediğim bişeyler var :erkeklerin özelliğinde kızlar daima çekici ve cazibe kaynağıdır.ama bi ilişki sağlam olursa ben bunun tam tersi olcağı kanısındayım.çünki sevdiğin bi bayanı içten seviyorsanız zaten başka bayanlara bakma ve keşfetme arzusu biter..

Senior Member
    Yer
    Frankfurt /D

Ayrilik yadaAyrilmak

Alıntı ekrem04146 Nickli Üyeden Alıntı
    ceyda ve fidanı tebrik ediyorum.yalnız eklemek istediğim bişeyler var :erkeklerin özelliğinde kızlar daima çekici ve cazibe kaynağıdır.ama bi ilişki sağlam olursa ben bunun tam tersi olcağı kanısındayım.çünki sevdiğin bi bayanı içten seviyorsanız zaten başka bayanlara bakma ve keşfetme arzusu biter..

Men hemishe deyirem; SEVGI her derdin dermanidir!

Hic bir kimse digerinin kulu degildir...
    Hayat üc bucuk ile dört arasindadir; Ya ücbucuk atarsin, Ya da dört dörtlük yasarsin!!
    " Inandigin gibi yasamazsan; yasadigin gibi inanmaya baslarsin ! "
    *Kurtul tesirinden sahte sözlerin,
    Cag idrakinize hasret sizlerin,
    HAQQA kafa tutan beyinsizlerin,
    Ákibeti neymis görme vaktidir !...*

Member
    bencede erkekler güzel ve çekici bır kadın gördükllerinde bakmaktan kendilerini alamıyorlar......hiç terk edilmedim.....şükür...ama baska kızlara baktıklarında çok rahatsız olmusumdur....ve eger bırkaçkez yanında ben varken tekrarlıyorsa bakmayı , uzatmadan yavasyavas ayrılırım....çok istiyorlarsa gıtsınler o baktıkları kızlarla arkadaslık etsınler... ...benım boyle durumlara tahammulum yok ...yol açarım ayrılarak....artık doya doya baksın...
    [

Senior Member
    bence bakmak başka aldatmak başka.bu evlilik muhabbetide bisi usaklaştırıo olabilir.ya saten evlenmek istersek teklif ederis kadınlarda istiolarsa kabul ederler ama bi hatun bin defa evlenek diosada bıktırır kaçırır erkeği.

Moderlər
    Yer
    Bakı
    terkedirse,demek ki sevmir.
    seven insan ne olursa olsun terketmez. gözü dışarıdada olmaz, baxtığı her yerde her şeyde onu görer.
    Mesafler mi aşkı uzaklaştırır ,aşk mı mesafeleri yakınlaştırır,Uzayan yollar,kanayan sevdalar,ne kadar aşkı yansıtır,Sevmekten uslanmayan gönülmüdür.Uslanmayan sevdamıdır.Ey arsız sevda,yoluna gül dökülesi,İşte geldin yakınımdasın,Bir seslensem el uzatırmısın?

Junior Member
    Yer
    Baki
    Alıntı ceng Nickli Üyeden Alıntı
    seven insan ne olursa olsun terketmez. gözü dışarıdada olmaz, baxtığı her yerde her şeyde onu görer.
    Bəs xəyanət?
    Həyat imtahandır..

Azeri.net Sevdalısı
    Alıntı ceng Nickli Üyeden Alıntı
    İKİNCİ BAHAR YAŞIYOR ÖMRÜM
    GEL BENİM YARİM OLUVER ŞİMDİ
    SENİ GÜL GİBİ ÖPE KOKLAYA
    GÖZÜMDEN DİLİMDEN SAKINIR SAKLAR
    BUGÜN Kİ AKLIMLA SEVERİM ŞİMDİ

Sayfa 3/3 İlkİlk 123

Yer imleri