Sayfa 2/21 İlkİlk 123412 ... SonSon
202 sonuçtan 11 ile 20 arası

internetde tanış olub aile qurmağa nece baxırsınız?

Junior Member
    günümüzde insanlar yıllarca beraber olmasına ragmen birbirilerini tanıyamazken, ben nette tanıshmakla evlenilse dahi sonunun hayırlı olacagına inanmıyorum.. tabiii istisnalar kaydeyi bozmaz

Azeri.net Sevdalısı
    Yer
    İsTaNbUl//TüRkİyE
    ben olumsuz bakıyorum çünkü gerçek hayatta bile insanlar yalan söylerken nette tanıştığın kişi kadın yada erkek olsun bekarım der evli çıkar sonra istediği gibi kendini tanıtır yirmili yaşlarındayım der ellili yaşlarında filanda çıkabilir yani bence çok güvenmeyin böyle şeylere tanışacaksanız doğru düzgün yüzyüze bir tanışma daha makul bence ama sonuçta o şekilde evlenenlerede saygı duyarım sonuçta kendi hayatları

Junior Member
    Yer
    turkey
    Çok haklısın ceyda yalan dolan diz boyu yüzyüze tanıştığın insan bile yanlış tanıtıyor kendini,ama aile kurabilenede o dürüstlükte olanada saygı duyarım helal olsun örneklerini çok duydum msn de tanışıp evlenenleri.

Junior Member
    Yer
    Tebriz / Iran
    Alıntı ceyda Nickli Üyeden Alıntı
    ben olumsuz bakıyorum çünkü gerçek hayatta bile insanlar yalan söylerken nette tanıştığın kişi kadın yada erkek olsun bekarım der evli çıkar sonra istediği gibi kendini tanıtır yirmili yaşlarındayım der ellili yaşlarında filanda çıkabilir yani bence çok güvenmeyin böyle şeylere tanışacaksanız doğru düzgün yüzyüze bir tanışma daha makul bence ama sonuçta o şekilde evlenenlerede saygı duyarım sonuçta kendi hayatları
    ben dedeiyim gibi gozu kapali evlenmeye kar$iyim. zaten nette sadece tani$ib sonra birbirini gorup iyice tanidiktan sonra evlenebilirler diyorum.
    hem $imdi artik kalmadi oyle 50li ya$inda adam kendini 20 ya$inda tanitsin, webcam diye bir $ey var sayin ceyda.
    az ya$a azad ya$a

Senior Member owen20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    baki
    vallah qismetdir azadikin dediyi kimi biizm chatda tanish olub evlendiler indiden xoshbext olduqlarina inaniram....o,qismetdir sevginin nece ve hardan geleceyini bilmek olmaz .men pis baxmiram
    calishin ki,sevilesiniz.....

Senior Member
    Yer
    AZERBAYCAN / BAKU
    Owen20-nin ve Azadikin sozlerine quvvet. Burda iki nefer olub evveller, kecen esrde desem yanilmaram. Amigo ile Ramin, bax onlar burda taniw olub aile heyati qurublar. Amigonu wexsen taniyirdim. icq-da da bele bir wey olub. bir oglanla qiz taniw olub, ve bir muddetden sonra evlenmiwdiler. burda pis hecne yoxdur.

birde ki, orda kimse demiwdi ki,

Avshar_888: "Cenab sexsiyyet.Ozun bir fikirlesh sen internetde tanish oldugun qizla aile qurmagi oz geyretine sigisdirasan yoxsa yox?????????????"

men bawa duwmedim, internetdeki qizlara ne olub?
    kuceden kecen qizla taniw olmagi ozuvuze sigiwdirirsiz, amma internetdekilere eyri baxirsiz?
    internetde oturmaq ucun hele agil lazimdir.
    o da qizlarin hamisinda olmur.
    Bu dunyada sevme, sevsende deli etme, cunku seven sevilmez, sevilende qiymet bilmez.

Junior Member
    Yer
    bursa / TÜRKİYE

cevap

men öz adıma deyiremki xeç eyi baxmirem mene ters olar.
    BİR TÜRK CİHANA BEDELDİR.

Azeri.net Sevdalısı
    bence paylaşımın dogrulugu ve kişinin dürüstlüğüdür burda elzem olan..ben internette arkadaşlığı ve paylaşımı severim aşk konusuna gelince yüzyüze gördüğümüz insanları bile tanımazken kaldıki internette tanıştıgımız bir insanı tanıyabilelim unutmayalimki insanlar bize nekadar müsade ederse onları o kadar tanıyabiliriz :idea: :idea:

Azeri.net Sevdalısı
    Yer
    Yerixo
    Ağlama sen, ağlama... haydi biraz gül!
    Şükr Allaha ki pişiklerin qənətləri yox... Olsa idi, göydə göyərçin qalmazdı... Allah kimə qənət verəcəyini bilir!

Azeri.net Sevdalısı
    Ağlamak için gözden yaş mı akmalı?
    Dudaklar gülerken, insan ağlayamaz mı?
    Sevmek için güzele mi bakmalı?
    Çirkin bir tende güzel bir ruh, kalbi bağlayamaz mı?
    Hasret; özlenenden uzak mı kalmaktır?
    Özlenen yakındayken hicran duyulamaz mı?
    Hırsızlık; para, malmı çalmaktır?
    Saadet çalmak, hırsızlık olamaz mı?
    Solması için gülü dalından mı koparmalı?
    Pembe bir gonca iken gül dalında solmaz mı?
    Öldürmek için silah, hançer mı olmalı?
    Saçlar bağ, gözler silah, gülüş, kurşun olamaz mı?

Victor Hugo

Sayfa 2/21 İlkİlk 123412 ... SonSon

Yer imleri