Sayfa 1/2 12 SonSon
12 sonuçtan 1 ile 10 arası

AZERI VE KITAYANKA SEVGISI MUMKUNDURMU?

Junior Member
    Yer
    Pekin, China

AZERI VE KITAYANKA SEVGISI MUMKUNDURMU?

Salam eziz dostlar. Men chox yazmayacam. Sadece olaraq bir sualim var. Ve xahish edirem ki, mene meslehet veresiniz. Men Pekinde yashayiram ve burda telebeyem. Bir chinli qizla tanishdim. Onunla chox yaxin dost olduq. Ve indide bu dostlugumuz mehebbete chevrilib. Eziz dostlar sizce bir Azeri oglanin Chinli bir qizla GERCHEK mehebbet yashamasi dogrudurmu : Chox sag olun.
    AZERI STUDENT FROM CHINA.

Junior Member

Re: AZERI VE KITAYANKA SEVGISI MUMKUNDURMU?

Alıntı AZERI_FROM_CHINA Nickli Üyeden Alıntı
    Salam eziz dostlar. Men chox yazmayacam. Sadece olaraq bir sualim var. Ve xahish edirem ki, mene meslehet veresiniz. Men Pekinde yashayiram ve burda telebeyem. Bir chinli qizla tanishdim. Onunla chox yaxin dost olduq. Ve indide bu dostlugumuz mehebbete chevrilib. Eziz dostlar sizce bir Azeri oglanin Chinli bir qizla GERCHEK mehebbet yashamasi dogrudurmu : Chox sag olun.
    Heyatda mumkun olmayan shey yoxdur! Ve eger o qiz senin xoshuna gelirse ve evdekilerinde xeyir dua verirlerse ne problem var ki! Sen qizi ozun ucun alirsan seninle axira kimi hec kim yox daje ne dost ne bir shey ancaq o sevgilin qalacaq! Ona gore de qardashim ishinde ol hec kimin sozune fikir verme kim ne deyir desin sene ne xoshdur onu da ele. Meni meselen hec kimin fikri maraqlandirmir ki birden bele deyerler zad hec vecime de deyil ne xoshuma gelir kim xoshuma gelir onu da alacam bashqalari getsinler oz derdini cheksinler! Indi sen de qardashim ne kefin isteyir onu da ele hec kesi vecive alma! KEF ELE NE QEDER KI SAGSAN ! Sene ugurlar uzun omur can saqligi arzu edirem xoshbex olasan!

Junior Member
    salam.Ey dostlar men bir qizla tanis olmaq isteyirem yasim15.Adim Qudretdir.Eyer tanis olmaq isteyen buraya mesaj gondersin ([email protected])

Senior Member
    Yer
    Azerbaycan
    Alıntı qudrat Nickli Üyeden Alıntı
    salam.Ey dostlar men bir qizla tanis olmaq isteyirem yasim15.Adim Qudretdir.Eyer tanis olmaq isteyen buraya mesaj gondersin ([email protected])
    Qudret qaqas burda basqa sula verilib. Tanisliq sehifesi deyil ki bura.
    Yalanlarla dolu bu dunyada, yalansiz yasamaga calisaq.

Senior Member
    Yer
    Azerbaycan

.............

Menim fikrimce insan butun milletlerden qiz seve biler. Yeni sevede bilersen, evlene de bilersen. Hec bir problem yoxdur. Inan ki, hami bu fikirde olacaq dostum.
    Yalanlarla dolu bu dunyada, yalansiz yasamaga calisaq.

Senior Member owen20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    baki

Re: AZERI VE KITAYANKA SEVGISI MUMKUNDURMU?

Alıntı AZERI_FROM_CHINA Nickli Üyeden Alıntı

salam ordaki elebelik heyatinda sene ugurlar..qradash sevginin ne yashi ne milleti nede ayibi olar.calish ki,sevgindan hec bir shey azaltma tanri boyukdur eger meslehetdirsa yaxshi olar.ugurlar sene
    calishin ki,sevilesiniz.....

Junior Member
    Yer
    Türkiye
    sevgi mümkündür faqat yaşamaq hayatı pay etmeq mümküm müdür bu tartışılır.Çünki ayrı milletlere mensubsınız, adetler,yaşayış,din, inanç farqlı olabiler.Bu da neçe problemlere sebeb olabiler. iyi düşünmek lazımdır

Junior Member
    Eyni ile qatılıram dediklerine duygu'nun.Bir birliktelik yaşayabilirsinşz amma ireli gedilmez aile heç qurulmaz.insan ilan-qurbağa yemeye, taxtalara ibadet etmeye nece alışabilir axı? mence imkansız bir şeydi
    ETO PROSTO YA İ VSE

Junior Member
    Yer
    Baku
    sevdiyinin haradan olmasi vacib deyil,esas insan olsun ve heqiqi mehebbeti duymaqa sene yardim etsin
    nizo

Member
    Yer
    Baki
    Eger sevirsinizse, mumkundur. Sevginin dini,dili, veteni, milliyyeti olmur. Sevirsinizse, bu sevgi uqrunda mucadile edin. Onu susdurmaqa kiminse engel olmasina izn vermeyin
    Qəlbində sevgi varsa, orda nifrətə yer yox. Sev ki seviləsən.

Sayfa 1/2 12 SonSon

Yer imleri