4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Ozu bilir

Azeri.net Sevdalısı

Ozu bilir

Ilk defe onunla unsiyyet qurdum, ilk onunla danisdim,evvel dost kimi sonra dan ozumden asili olmayaraq ve onun xeberi olmadan onu sevdim beli mene maraqli deyil artik kimlerise nezere almaq kimlerise dusub yazmaq artik acilsin her sey basimdan ne dost deyilen bir sey var ne de yaxsi oglan deyilen bir sey her sey mueyyen muddetdir , mueyyen muddetden sonra her sey eksini tapir ne ise
    onu sevdim beli , ilk defe hava limaninda bakida gorusduk, canli gorusmemisden evel kamera vasitesiyle gorurdum tebii ki .
    hava limaninda gordum onu o gunler kas olaydi o heyacan onu gozlemeyim gozumun cixis qapisinda olmasi her gelenleri o hesab etmem
    geldi gorusduk, apardim bacisi gile sehersi gunu chatin gorusu olacaqdi onunla 28e geldik parkda oturduq hava soyuq idi sohbet etdik o gunlerin arzusu ureyimde qalir,ne ise yazmaqla herifleri catdirmaq olmaz amma oxumasini isteyirem ve bilirem ki oxuyacaq.
    sonra vaxt geldi gedesi gun geldi onu yola salmaq ucun hava limanina getdim ayrila bilmirdim ondan , getdikden sonra ozume gele bilmedim 1-2 gun, sonra danisdiq sohbetlesdik, vaxt geldi tekrar geldi qarsiladim ve s, hele hele nizami metrosunun yaninda oturduq pisik ve balasi vardi orda onlarla ele oynaiyirdi ki bu menim yadimdan cixar????
    offfff
    indi de nece aylardir zeng vururam acmir, msaj yaziram cavabsiz qalir,burdan a bildirmek isteyirem ki men yalniz onu sevdim ve sevirem
    duzdu men cox sehvler ettim en esasi bagislanilmaz amma artik her seye son, men nece aylardir onsuz qaldim amma nece qaldim bir allah bilir beli butun sozlerim yalniz onandir, oxuduqda yalniz gule biler amma gulsun amma oxusun ve bilsin ki hec de menim sevgim yalan olmuyub evvel nece idise indi de eledir, men yalanlar danissam da sehvler etsem de daim sevmisem sevgim heqiqi real olub,ne ise bu mesajlarimda yeqin ki bir iki saatliqdir sileceyler burdan da eybi yox,her ne qeder zenglerim acilmasa da mesajlarim cavabsiz qalsa da hemise elene qeder zeng vurub mesaj yazacam nece ki bu nece ayda bele olubdur.

oxu ve gul cunki sen gulmeye layiqsen ne desen duzdur ne desen haqlisan

Azeri.net Sevdalısı

Re: Ozu bilir

[youtube:3avt62k8]http://www.youtube.com/watch?v=dKQ0uTtEJWY[/youtube:3avt62k8]

Senior Member

artik acilsin her sey basimdan ne dost deyilen bir sey var ne de yaxsi oglan deyilen bir sey her sey mueyyen muddetdir , mueyyen muddetden sonra her sey eksini tapir ne ise

Doğru sözə nə deyəsən.!

Ölmək dəhşət deyil, dəhşət yaşamaqdır

Azeri.net Sevdalısı

cox qeribe heyatdi biz yaxsinin qedrini pisi gordukden sonra bilirik .

bir sey ne qederki bizimdir onun qedrini bilmirik , ama bax itirdikden sonra ona deyer , qiymet veririk

insanlara varliqinda , saqliqinda deyer vermek gerekdir .
    insallah her sey yoluna duser senin ucun sebr et , deyirler ki, sebr eden udur .yeginki o da sensizliyin acisini yasayar ve geri doner

Yer imleri