Sayfa 1/7 123 ... SonSon
61 sonuçtan 1 ile 10 arası

Sevdiyiniz insana sevginizi nece ifade edirsiniz?

Moderlər Azerbaycanli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Azerbaycan - Türkiye

Sevdiyiniz insana sevginizi nece ifade edirsiniz?

Salam. Siz sevdiyiniz insana sevginizi nece ifade edirsiniz? Ona gul alaraq yoxsa axsham romantik bir yemek yeyerek. Yoxsa daha ferqli yollara bash vurursunuz? Xahish edirik fikrilerinizi bize yazasiniz...
    Dünyɑ üç grup insɑndɑn oluşur, sonuçlɑrı ortɑyɑ çıkɑrɑn küçük bir bɑşɑrılı grup, olup biteni seyreden oldukçɑ büyük bir diğer grup ve nelerin olup bittiğini bilmeyen muɑzzɑm bir kɑlɑbɑlık.

Bɑşɑrılı olmɑk isteyen her insɑn için iki kritik bilgi vɑrdır. Gücünü bilmek! Hɑddini Bilmek! Aslɑn oluncɑ kɑrɑnın krɑlı olduğunu bilmek gücünü bilmektir ɑmɑ suyɑ girip timsɑhɑ kɑfɑ tutmɑmɑsı gerektiğini görmek ise hɑddini bilmektir.

Senior Member owen20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    baki

Re: Sevdiyiniz insana sevginizi nece ifade edirsiniz?

Alıntı Azerbaycanli Nickli Üyeden Alıntı
    Salam. Siz sevdiyiniz insana sevginizi nece ifade edirsiniz? Ona gul alaraq yoxsa axsham romantik bir yemek yeyerek. Yoxsa daha ferqli yollara bash vurursunuz? Xahish edirik fikrilerinizi bize yazasiniz...
    salam menim sevdiyim yoxdur deye bunu hec cure ifade ede bilmiram amma sadece bir sevgilim var uje 3 il olur onunla tanishligimiz burda her kesin onunda deyirammmmmmmmmmmmm [ seni cox [ senida lapppppppppp cox seviram ugurlar
    calishin ki,sevilesiniz.....

Junior Member

yemek

En gozeli evvel bir yemek yeyib ondan sonra romantik bir yerde demeksakit yerde ela olardi....

Junior Member

SEVGINI SEVDIYIN INSANA NECE IFADE ELEMENIN YOLLARI

MEN EVLI OLDUGUM UCUN SIZE CAVAB VERIM.HEYATDA HER SEY GARSILIGLIDI ONUN ICIN SEVGINIZI SEVDIYINIZ INSANA GARSILIG VEREREK IFADE EDE BILERSINIZ.HER YOLNAN BUNU ELEMEK OLAR.GESHENG BIR YEMEK YEMEYNEN HORMETLI DAVRANISLARNAN .SEVDIYINIZ INSANA SEVGINI HISS ETDIRMEKNEN.BIRDE EN VACIB OLAN SEVDIYINE GARSI GUVENINI GOSTERMEK.SEVMEK COX CETIN SEY DEYIL .EYER UREYDEN DOGRU DURUST SEVIRSENSE,EYER SEVDIYIN INSAN SENINLE COX XOSBEXTSE DEMEKKI SEVGIVI ELA DERECEDE GOSTERIRSEN.BIRDE DEDIYIM KIMI UREYDEN NE ELESEN SEVSEN YA BASGA BIR SEYDE OLSA ONU BILKI DOGRU ELIYECEKSEN.

Junior Member
    Menim sevdiyim var,lakin bunu ona deye bilmirem mence hele ki vaxti deyil.Amma demek ucun mence esas olan semimi olmaqdir.Bundan sonrasi rahatdir.Elbetdeki bu romantik bir axsam yemeyende ve ya gulle ve ya daha ayri bir yolla olsa daha gozel olar.

Junior Member
    benim sevgilim yok ama olsaydı önce ona güzel sözler söylerdim, sonra onun gözlerinin içine bakardım uzun uzun,yüzümü onun yüzüne yaklaştırırdım. Gözlerimi kapatarak onun ılık nefesimi tenimde hissederdim.kulak memesini minicik bir buse kondurarak onu ne kadar çok sevdiğimi fısıldardım. evet böyle yapardım.

Junior Member
    Yer
    ANKARA

Ask NE ki:))

BU KONUDA SİZLERE DÜNYALARCA SEY YAZABİLİRİM.
    Bakın ben sevdiğim insana sevdiğimi ne şekilde ifade ettim.
    Ben sevdiğim insana sevdiğimi söyleyemedim de daha fazlasını ima ettim...

Ve o su an askerde biliyor musunuz?

alcak_muhendis.sitemynet.com yazıp girerseniz anlarsınız ne demek istediğimi...
    ama www yazmadan sadece( alcak_muhendis.sitemynet.com ) yazın

Ve su an baska bir dinamik bir web sayfası tasarlıyorum sevdiğim insana sevdiğimi söyleyebilmek adına..
    Ben Canan Odabası ve ben Gazi Üniversitesinde ögrenciyim..
    Acep Rabbim görür mü beni...
    <div>Canan Odabaşı</div>

Member
    Yer
    ESKİŞEHİR/TÜRKİYE

Sevmek,sevgiye inanmakla olur.!

Gerçek seven ,insan kendi cennetini gönlünde taşıyordur.sevmekte birinci faktör aşktır , sevilendir, Tanrıdır. Sevgiliye vaadlerle degil, aşk inancıyla varılır.
    Kişi olarak sevdigime aşk inancıyla yaklaşır sevgilime sevdigimi mehtaplı bir gecede ilan ederdim ve o an aklımdan geçen duygusallıklarla yaklaşır bir buse alırdım,burada aşkımı ilan etmeden
    birbirimizi anlayıp duygusallıgı ve romantizmi öyle yaşardım.
    sevgide asıl olan karşılıklı anlayıştır bazen bir çiçek o yolu açar,bazende çoban armaganı çamsakızı bir hediye bu yolu açabilir.
    duygusallıgı, ve aşkı karşılıklı ilan etmeden romantizim bazen işe yaramayabilir.önemli olan karşılıklı birbirini anlayıp aşk ilan etmektir.
    bu anı yaşamak kadar güzel birşey olabilirmi mümkün degil, o an
    gözlerim gözlerinde o macerayı tamamıyla yaşamak ve yaşatmak isterim..
    Ellerim ellerinde o teni hissetmek ve sıcaklıkla seni çok seviyorum
    sevgilim derdim.
    bu sevgiyle bir ömür olmak ve ona gülistanı sunardım o anı yaşamak adrenalinin en fazla oldugu an,kalbin ritiminin en fazla attıgı an hiç unutulmaz..
    sevdigim insanla uzun süre romantizm yaşamak isterim bu hayat boyu olmasınıda isterim sevdigim insan heleki benim çocuklarımın anası ise bu sevgi erdeme ulaşmıştır bu sefer sevgilimi daha çok ömür boyu sevecegimden.eminimdir...
    ATAHAYAT

Junior Member
    Ben evliyim ama sevdigimle evli oldurum icin sorunuza cevap verebilirim sanirim.Asil olan insanin sevdigine yüregindekini acip ortaya koyabilmek,onu yüreginin en nadide kösesinde sakladigini hissettirebilmek
    ona bu güveni verebilmek,yaninda olmadigi zaman bile yüreginde oldugna sevdigini inandirabilmektir.Sevginin en iyi anlatim yolu bence.
    Ama bir bir gül vermek,romantik bir aksam yemegi sevdiginle yemek bu duygulari pekistirir,güclü kilar.

Junior Member

salam

sevgimi hansi yolla bildirerem sualina gelince.mene ele gelir ki buna yol axtarmaq lazim deyil.o ele bir sheydir ki gerek tebi gelsin.o teb gelende ise her shey ozu bir bir ard arda duzulur.yeni yer mekan secimine ehtiyac yoxdur eger meqsedin fikrin ciddirse onda her shey ozu yoluna girecek.
    bu menim fikrimdir.kimi qebul ede biler kimi ise yox bu da onlarin.
    eger bu movzuda kimse mene nese demek istese buyursun yazin
    [email protected]

Sayfa 1/7 123 ... SonSon

Yer imleri